1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Event Provazochodecké závody II

Vlákno v 'Eventy' založil Kusadlo 19. května 2014.

1. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

zP.jpg
    Kdy?
    V sobotu 24.5. od 17:00.
    Kde?
    Na Dostihovém okruhu Kráter, ale pokud seženeme modtroka, na místo budete teleportováni.
    Jak dlouho a co s sebou?
    Event by neměl trvat více než hodinku. Na akci nebudete potřebovat nic, maximálně tak jídlo, ale i to se budeme snažit obstarat pro všechny.
    O co vlastně jde?
    Závodníci budou muset překonat lano z plotů v co nejrychlejším čase. Zní to jednoduše, ale minulý ročník dokázal, že nejde o snadnou věc. Z lana totiž snadno spadnete. Nemějte ale obavy, pokusy můžete opakovat kolikrát chcete, důležité je, kdo se první dostane na druhou stranu. :)
    Drah je více a můžete čekat i bonusové hry s pozměněnými pravidly (postup na druhou stranu Vám v těchto případech například ztíží lukostřelec s velmi přesnou muškou)

A odměna?
    Tu pro Vás teprve sháníme. Prozatím mezi úspěšné 'lezce' můžeme rozdělit přes 10.000Ł

Podrobnější informace mohou ještě přibýt. Pokud máte nějaké nejasnosti, ptejte se :)

Těší se na Vás Kusadlo, @paucto97 , @utheraptor , @MrNOIP a @Illighair

Poslední úprava: 20. května 2014
    • Líbí Líbí x 17
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Informativní Informativní x 1
  2.  
  3. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Za necelé 2 hodinky začínáme a já bych chtěl poděkovat @MrNOIP a @paucto97 , kteří mi poslali pár zlaťáků. Ti, co byli na loňských závodech vědí, že 1 kolo trvá chvilku. Proto je odměna rozdělena následovně:

Krátká kola
    Odměna se rozdává šestkrát. Běží se po jednom ze třech lan, 2 z těchto 6 kol budou s obměněnými pravidly.

1. 1000Ł
    2. 500Ł
    3. 300Ł
    Dlouhé kolo
    Odměna se rozdává jednou, ale je dvojnásobná. Běží se po všech třech lanech.
    1. 2000Ł
    2. 1000Ł
    3. 600Ł
    Pokud bude nálada, může se pokračovat v dalších kolech, ale pouze v nuzně placených. :D

• Líbí Líbí x 3
    • Informativní Informativní x 1
  4. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Kolize s českym semifinále na MS vám v této akci moc nepomůže :(

5. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Vím o MS (sám koukám na téměř každý zápas), hlavní část se do 17:45 (kdy se začíná hrát) stihne ;)

Na ty nuzně placená kola už budu skoro nepoužitelnej právě kvůli hokeji, ale snad mě někdo zaskočí :)

• Líbí Líbí x 1
  6. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Tak jsem si dobře zastřílel, zase někdy lidi. :p

• Zábavné Zábavné x 5
  7. Petrsup

Petrsup Orel

Málem bych zapomněl! Povedl se mi jeden velice dobrý screen. Ovšem s ne zas tak vítěznou tématikou:
    2014-05-24_17.30.48.png
    :dead:

Poslední úprava: 25. května 2014
    • Líbí Líbí x 6
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  8. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Zdravím, píšu sem opožděně, za což se omlouvám. Event nakonec skončil přesně v 17:45, takže kdo chtěl hokej, stihl ho (ikdyž stál nakonec za prd :D). Chtěl bych Vám poděkovat za účast, sešlo se nás dost a atmosféra, řeknu to zase, byla skvělá :) Obstojně jsme spamovali chat hláškama o smrti již několik minut před startem, takže se chci ještě jednou omluvit všem hráčům, kterým to lezlo na nervy ;)

Výherci
    Všem vítězům gratulujeme!

Fotky
    Bohužel jsem neměl na focení moc času, takže fotky nejsou zrovna kvalitní. Naleznete je .. zde: http://imgur.com/a/03vNj

Chtěl bych ještě poděkovat @utheraptor za pomoc při organizaci, @MrNOIP za poctivé AFKování (+ výpomoc při přípravě) a @MedvedPoo za portování hráčů na místo (uccikovi zas za to, že ho přitáhl do hry :D). Jak jsem řekl na eventu, příště se uvidíme na spleefu ;)

Poslední úprava: 25. května 2014
    • Líbí Líbí x 7
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. fieryx

fieryx Registered

Event byl přímo...Užasný! Jsem rád že jsem vyhrál ty dvě kola. Chtěl bych poděkovat za tenhle užasný event...Děkuji. :D Mimochodem: Nemám rád Uthera.

• Zábavné Zábavné x 3
    • Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku