1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Projekt] Bylinkov

Vlákno v 'Schválené' založil Tweety 29. února 2012.

1. Tweety

Tweety Registered

Já jsem nevěděl jak to nazvat. :D Jde o to, že když se urval motor z Archanděla, tak se sebe, ještě než dopadl do Kráteru, stihl vylít trochu těch chemikálií. Co se nestalo, začaly tam růst obří rostliny (růže, tulipány, kaktusy, břečťany atd.). Záhy byly využity lidmi, kteří mají rádi přírodu k postavení vlastních domovů.

Jak to bude vypadat? Styl mostů mezi obřími rostlinami jako ve stromové osadě, jenže tady nebude ani jeden strom a aztécké věci. Budou zde normálně uchycené domečky ve vzduchu na rostlinách, takže to bude kapánek modernější.

Pozice:

Kráter se myslím nebude rozšiřovat, navíc je mezi námi dostatečný počet kostek a hor, abychom se nenarušovali. Až se zvětší výškový limit, bude možné postavit květiny i na vrcholcích hor což hodlám udělat.

Doufám, že ani tvůrci Stromové osady se na mě nebudou zlobit, že jsem tak trochu využil jejich nápad s obřími rostlinami, ale budu se snažit, abych byl originální a modernější a navíc tam nebude ani jeden strom.

• Líbí Líbí x 4
  2.  
  3. Termiter

Termiter Modelátor

Nápad se mi líbí. Projdi si, zda tam nejsou nějací sousedé, bylo by s podivem, kdyby tam někdo nebydlel a zeptej se jich.

Jinak doporučuji změnit kontroverzní název. Pro jedny je to symbol záchrany planety, pro druhé uhelného lobismu. Tak ať nám to tady zbytečně nevře. ;)

4. Tweety

Tweety Registered

Prošel jsem to tam všechno, řval jak na lesy a nikdo se neozýval. :) Nikdo tam široko daleko není.

Název tedy měním na FlowerLand.
    Kytičkov a podobné názvy tady už byly, nebo si to pletu se starou mapou?

5. Termiter

Termiter Modelátor

Asi jsem moc velký patriot, ale moc nechápu používání anglických názvů na serveru, kde se mluví československy. Náhodou Kytičkov je pěkný název, nebo jestli se chceš vyhnout písmenu č, tak Bylinkov. ;) Ale to nechám na tobě, klidně použij ten anglický název.

Dej sem mapku se zakreslenými hranicemi, které požaduješ, ať se do budoucnu vyhneme konfliktů.

6. Tweety

Tweety Registered

Já jsem také pro české názvy, ale když jsem dával MrakoDrakov, tak se všichni smáli, že je to český :). Tak tedy ať žije Bylinkov.

Hranice (tam dole ten písek až po to moře):

OK? :)

• Líbí Líbí x 3
  7. Termiter

Termiter Modelátor

Já jsem pro. Někdo další nějaké připomínky?

8. Vergis

Vergis Celebrita

Jen do toho, jsem na vás zvědavý - a není ten terén pro tyhle účely moc hornatý?

9. Termiter

Termiter Modelátor

Právě že v tom hornatém terénu bude možnost květiny obdivovat ze všech stran.

10. Tweety

Tweety Registered

není, protože tam můžeš udělat popínavé rostliny, do jezírka obrovský leknín a mezi zbytkem hor pověšené domečky na obrovských liánách vedoucích přes propasti

11. Monett

Monett Moderátorka

Napiš kdo na tom bude dělat s tebou, jednomu člověku to rozhodně neschválím..

Ps: Bylinkov - krásný název ;)

12. Tweety

Tweety Registered

tak to můžete rovnou smazat, lidi nemám a nevěřím, že je seženu, ti kteří chodí na fórum mají vlastní projekty a ti, kteří sem nechodí nehodlají stavět a něčem společném

jen teď nevím, ze které skupiny si mám vybrat

začít stavět a doufat, že se někdo připadá nepřipadá v úvahu, že?

• Líbí Líbí x 1
  13. Tomasopik

Tomasopik Registered

V té oblasti mam postavenou menší vilku v údolí u řeky, takhle z boku nejde vidět, ale když se podíváš z ptačí perspektivy, tak tam je:) Jinak nemam s tim problém a doufám, že ti tam nebude vadit protože bych jí nerad boural.

14. Termiter

Termiter Modelátor

Když si na ní uděláš pestík a bliznu, tak tam klidně může zůstat... :D

15. Tweety

Tweety Registered

tak to fakt nevím, byl jsem tam, dynmapu jsem koukal... a nechceš se přidat? :)

a prosím o schválení, ostatním také schvalujete jejich sídla, toto je moje sídlo, nechci to dělat jako vesnici, nevím proč bych nemohl být sám

16. Termiter

Termiter Modelátor

Nápad je to dobrý, na jednoho je to však veliké sousto.

17. Tweety

Tweety Registered

tak to budu čekat donekonečna, kdyžtak tam aspoň nikomu v té oblasti nepovolujte stavět, snad se ke mně někdo přidá

18. Monett

Monett Moderátorka

ano, povolujeme sídla, ale to nejsou takové velké plochy a plány.. mě se tvůj nápad líbí, ale zkus někoho sehnat třeba ingame kdo je už trošku zkušenější.. hraje tu mnoho lidí, určitě najdeš ;)

• Líbí Líbí x 1
  19. Tomasopik

Tomasopik Registered

no jak říkám ona je tam dost zapadlá a je vidět jen z pohledu ze shora. Jinak, už mam něco rozdělanýho ve Federaci a kytky mě stejně moc netáhnou takže asi ne;) Tak já kolem tý villy dám nějaký listí a na zdi tu popínavku, aby byla ještě nenápadnější, ale když by ti fakt hodně vadila tak jí asi se slzou v oku zbourám no:D Přeci jen pěknej nápad to je a větší projekt by měl mít asi přednost:)

20. Tweety

Tweety Registered

tohle mi přijde, že jsi trochu mimo realitu a nevíš o čem mluvíš , bez urážky

když jsem chtěl dělat MrakoDrakov, tak to tam stálo celý den a nikdo nepřišel na fórum i když jsem s tím spamoval chat, když se někdo přihlásil, tak nikdo nechtěl jít do něčeho, co ještě nestojí a není schváleno na fóru, každý chtěl parcelu hned a nebo šel jinam ; a to prosím bylo město, jak mám asi sehnat (nevím ani kolik lidí si představujete, navíc tady na fóru už každý v nějakém projektu je) třeba jen 4 lidi, kteří nemají nic na práci a chtějí jít dělat něco tak specifického jako obří rostliny a mosty mezi skálama

viz:
    prostě to tady zapadne ve fóru někam dolů a nikdo se nepřihlásí, tak teda budeme čekat (i když si myslím, že donekonečna)

edit: jo už jsem si všiml tu vilku, jsem byl asi slepej, na ptačí mapě jsem se tak vysoko nekoukal a na normální mi to šedé splývalo, ne to nevadí, než se tam k tobě dostanu, tak bude zima :D

• Líbí Líbí x 1
  21. Monett

Monett Moderátorka

Nemusí chodit na fórum, prostě se s nima domluv a napiš jejich jména, můžeš to zkusit i na IRC. Kdyby jste byli aspoň tři, tak není problém.. Zkus oslovit lidi osobně a ne všeobecně, ty tady nikoho neznáš? Zkus se ho zeptat jestli o někom neví. Navíc tady to pomalu už schválené máš, jen lidi nemáš a jednoho móda co by to ještě schválil

Jestli ti příjde, že nevím o čem mluvím, mám město na kterém je spousta práce a musela jsem si také sehnat lidi, navíc hodně pracovité..

Sdílej tuto stránku