1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Problém - stavba

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Mrpayn 12. března 2019.

1. Mrpayn

Mrpayn Registered

Zdravím!
    Mám trochu problém. Trochu víc.
    Vzhledem k tomu, že nejsem zvyklý používat DynMapu tak se mi povedlo zahíjit stavbu svého sídla v těsné blízkosti jiného hráče. Konkrétně hráce @tominosik.
    Bylo mi řečeno, že Tominosik již delší dobu na serveru nebyl, nicméně na to spoléhat ofc nemůžu.
    Tak bych se rád zeptal co s tím?
    Nerad bych dostal ban :(
    Tak jestli by bylo případně možné, že bych si zbalil svých pár švestek a šel hledat místo nové a nějaký hodný admin by to po mě urovnal, nebo jak to řěšit jinak.

Dynmapa:
    http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=7&x=1420&y=64&z=598

-nether brána + domeček Tominosika
    -zbytek co je ve skále je odemne

Předem díky za jekoukoli odpověď.

-Paynik

2.  
  3. Arothe

Arothe Registered

Pokud tvá stavba není pěst na oko (jsem na mobilu, nevidím na dynmapu :banghead:), neměl by to být velký problém. Tominosik je moderátorem už dlouho a co jsem zatím zažil, vždy jedná s chladnou hlavou a domluva s ním není problematická :)

//Edit: viz Juzzek

Poslední úprava: 13. března 2019
    • Informativní Informativní x 1
  4. juzzek

juzzek Moderátor

Ahoj, vzhledem k této schválené žádosti o soukromé sídlo https://forum.majncraft.cz/threads/skalni-vila.10719/ to možná problém bude. Doporučil bych ti zatím nic nerozšiřovat a nekopat. Počkej na vyjádření Tominosika jestli ještě bude hrát, nebo ti místo přenechá. Vzhledem k tomu, že ve hře nebyl skoro 30 dní to možná chvíli zabere. Tady na fórum občas zajde, tak se ti snad brzo ozve. Příště používej dynmapu !!!

• Děkuji! Děkuji! x 1
  5. tominosik

tominosik Moderátor

Ahoj. Hele, teď jsem na Majnu opravdu delší dobu nebyl, připojím se, zkouknu to, poptám se tě, jaké máš plány a dáme to nějak do kupy. Dej mi den, dva.

• Líbí Líbí x 1
  6. Mrpayn

Mrpayn Registered

Čus,
    díky za zprávu :) Určitě se o tom rád pobavím a snad dospějeme ke spokojenosti obou (všech tří).
    Na serveru bývám okolo 20h, když dojdu z práce, nebo mi hod PM na Discordu, tam bývám častěji a pobavíme se :)

7. tominosik

tominosik Moderátor

@Mrpayn Koukal jsem ve hře a můžeš pokračovat. Vypadá, že s tím máš nějaké plány, tak ti nebudu bránit v rozletu. Pokud potřebuješ, tak se můžu přestěhovat i s tou mojí boudičkou.

Sdílej tuto stránku