1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Projekt Přístav.

Vlákno v 'Schválené' založil Anathonemi 28. dubna 2021.

 1. Anathonemi

  Anathonemi Registered

  Offline
  Registrován:
  23. února 2021
  Dobrý a hlavně krásný večer přátelé.
  Jsem tu zase s zcela novým projektem který bych chtěl uskutečnit na promenádě. Určitě každý z vás ví, že zde stavím vikingskou vesnici, ta se mi daří poměrně dobře staví se sice pomalu ale jistě a při výstavbě této krásné ale přesto velice malinké vesničky, mě napadla jedna myšlenka (né že by mě reálně někdo napadl). Že bych mohl udělat nějaký pomyslný dopravní spoj po moři, ale jelikož žádný z hráčů nemá udělaný nějakej pořádnej přístav. Tak bych chtěl uskutečnit tak středně velký projekt který by byl pod mým velením.

  1) PLÁN.
  • Mám plán udělat funkční loděnici která by zároveň fungovala jako další část tržnice.
  • Udělat z toho další shopping zónu hlavně pro mé využití, ale také využití ostatními hráči, samozřejmě po domluvě s mou osobou.
  • Zde v tomhle přístavu bych chtěl udělat dvě obdobné lodě které by měli parametry 75x25x70 (75 délka, 25 šířka a 70 výška)
  • https://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=8&x=143&y=64&z=-642 <--- zde je přesná lokace daného přístavu.
  • Bude zde vybudována nová stavební místa pro místní shopy, tím pádem se nebude muset ničit okolí a tím také uměle vytvořím místa pro již zmíněná obydlí/shopy.
  2) Mapy s plány
  1. Pro upřesnění kam bude ZHRUBA loděnice zasahovat https://ctrlv.link/Ujp5 rozměry se můžou měnit při stavění.
  2. https://ctrlv.link/hiGs tohle je přímý screen ze hry jak to místo vypadá.
  3. https://ctrlv.link/9rxd Místo které je označené červené barvou označuje místo kde se bude terém zvyšovat oproti hladiny moře, místní terén zde bude navýšen o 5 bloků o proti původnímu terénu zde je provizorná stavba jak by to mohlo toho navýšení vypadat - https://ctrlv.link/5G21 tohle je zatím jenom prototyp takže výsledný přístav bude napojen na přírodní skály aby to nevypadalo hrozně. Stavbu chci vést příroda friendly, takže minimální kopání a ničení okolní přírody. samozřejmě že něco se zničit bude muset bohumžel.
  4. https://ctrlv.link/MqNc po zvýšení terénu aby zde mohl fungovat přístav tak budu muset protáhnout do moře, od původního břehu se jedná zhruba o 20-25 bloků a poté se bude vytvářet základní vzhled mola/přístavu takové ty účka viz fotka https://ctrlv.link/k943
  5. https://ctrlv.link/YKzq Zde narážím a jeden podstatný problém a to ten že bude stavba přímo napojena na budovu která leží těsně před pláží. A podle mého osobního názoru tak by to nemělo vadit.
  6. Zde se screen shot jak by měla lod zhruba vypadat. https://ctrlv.link/6N7g takové lodě bych zde postavil dvě ale s jiným materiálem, aby to nevypadalo hnusně a hlavně repetitivně.
  7. Přístav by měl nosit tenhle patern https://ctrlv.link/tter . Nebude zde kvůli bezpečnosti ukládán TNT na přístav, ale spíše se jedná o styl.
  3) Časový rozvrch
  Co se týče stavění tak si myslím že dané molo bych mohl mít eventuélně hotové do jednoho měsíce, a další měsíc bych mohl stavět už danou loď ta by neměla trvat déle než 1-2 týdny. Na tento projekt jsem sám, takže je těžké říct jak dlouho to bude trvat. páč suroviny si budu muset sehnat sám, navrhnout sám a také postavit sám bohůmžel žádnou nápomocnou ruku nemám. Ale čistě teoreticky by to mohlo být hotové do 1,5 měsíce. Ale jak říkám tento časový údaj se může změnit že buď to budu mít dřív nebo později, ale určitě déle to trvat nebude než jsou 2 měsíce.
  Pokud by mi někdo chtěl s tímhle projektem pomoct může mě kontaktovat na můj discord [GD] Warthunder#1266 nebo přímo ve hře Anathonemi . A můžeme se domluvit :).

  4) Rozsah
  Jak jsem nastínil ve druhém bodě mohlo by se jednat o poměrně velkou stavbu, ale né o enormní stavbu která by dělal potíže, ba naopak si myslím že to mohlo docela pomoct.

  5) Závěr
  Smyslem tohoto projektu je ten že mám poměrně ambiciózní plán který by mohl trochu vylepšit atmosféru naší promenády a aby zde nevyrostla jenom další budova s obchodem, to si myslím že těch je tu dost a tohle mojí kreativitu docěla zabijí a minecraft je hra která má kreativitu upřednostňovat a doufám že bude můj projekt schválen a nebude s tímhle velký problém. V případě kdybych něco zapomněl tak mi to prosím oznamte v komentářích pod tímto příspěvkem a já to milerád uvedu na pravou míru. Za tento projekt jsem zodpovedný já Anathonemi.

  S přáním krásného večera přeje Anathonemi :)
   
  • Líbí Líbí x 9
  • Souhlasím Souhlasím x 5
 2.  
 3. Tybeos

  Tybeos Legion

  Offline
  Registrován:
  16. listopadu 2012
  Schváleno
   
  • Líbí Líbí x 2
 4. Dzafi A.D.

  Dzafi A.D. Registered

  Offline
  Registrován:
  01. února 2011
  Ahoj, doufám že ti nepřekáží krokodýl kterého jsi mi obestavěl, kdyby snad jo, nemám si ho třeba někam přesunout?
   

  Přiložené soubory:

  • Zábavné Zábavné x 5
  • Líbí Líbí x 1
 5. Anathonemi

  Anathonemi Registered

  Offline
  Registrován:
  23. února 2021

  Hele jako je to na tobě, budu to dneska plnit dirtem, takže je na tobě jestli tam chceš chudáka krokouše nechat dusit :(
   
  • Zábavné Zábavné x 3

Sdílej tuto stránku