1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

UHC Pravidelný UHC (#6) - sobota 13. 9.

Vlákno v 'Eventy' založil reibl 07. září 2014.

1. reibl

reibl Registered

Je po prázdninách a opět tu máme další UHC. Tentokrát si nemusíte hledat spolubojovníky do týmů. jelikož se bude hrát systémem FFA. To znamená "každý sám za sebe." Pro první 3 budou jako vždy připraveny odměny na Pískovně.

Datum a čas: 13.9. 2014 v 18:00
    TeamSpeak server: ts.amunak.net
    Webové FAQ a pravidla: xcx.cz/uhc

Jinak prosím všechny o fair play. Nebylo by hezké, kdyby se lidé domlouvali a při hraní udělali skupinku. Pokud se to stane, bude celá tato skupina ihned vyřazena a hráči se nebudou moct zúčastnit ani příštích UHC.

Jak se zúčastnit:
    Jednoduše, napište sem do tématu. Ideálně i s tím, na kolik procent počítáte s svojí účastí, ať tu není tak velký spam, zároveň to poslouží jako menší reklama tohoto vlákna :) . Druhou možností je "hajlajtnout" mě na IRC v #majncraft, nebo #majncraft.game a připsat, že se účastníte. Já vás sem dopíšu kvůli organizaci.

Co bude jinak:
    Malinko zlepšíme systém scoreboardu ve hře. Na TeamSpeak se dostavte každopádně a to před začátkem hry, kvůli organizaci a pokynům. Jako vždy hra bude trvat několik hodin v kuse, tak se podle toho zařiďte, pokud přijdete.

Co za výhru dostanu:
    Materiální výhru na Majnu, která bude obsahovat enchantnuté nástoje a podobné cennosti.

Za celý tým Pravidelného UHC se na Vás těším a přeji hodně štěstí ve hře.

Edit: upsal jsem se s datem, platí 13.9., kdyby se někdo ptal :D

Bojovat o přežití budou: reibl97, fieryx, FreeZeee, KubaCraftovsky, Testeuros, Silver_Sk, Mirek_reinhold, _Galaxion_, roset, Arkariasana, 1098900, _Notorious_BIG_

Poslední úprava: 13. září 2014
    • Líbí Líbí x 6
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. fieryx

fieryx Registered

Mno...Já se na 90% dostavím...

• Děkuji! Děkuji! x 1
  4. FreeZeee

FreeZeee Registered

5. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Pokusím se přijít.

6. Testeuros

Testeuros Registered

Hlásím se do herního klání. ;)

7. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

První UHC který možná stihnu, pokusím se přijít. Je to v sobotu? Na 80% procent tam budu.. Nastavím si budík.. :D

EDIT: Vyškrtněte mě. Pokud nejsou týmy. Nejdu. Poprvé sám ne. Nemám ponětí, jak se to přesně hraje. Zahraju si až budou týmy.

Poslední úprava: 13. září 2014
    • Zábavné Zábavné x 1
  8. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

ak nezabudnem alebo mi do toho niečo nevbehne ;) sumár sumáru: 70% :D

9. lopkol

lopkol Registered

Se mnou počítej ;)

10. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Mimochodem, budu to nejspíš natáčet. ;-)

• Informativní Informativní x 1
  11. Testeuros

Testeuros Registered

Nevím, zda-li jsem něco nepřehlednul nebo to skutečně v informacích není, ale na jakou verzi hry pojede UHC?

Odesláno z mého R800i pomocí Tapatalk 2

12. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Mimochodem, byl bych rád, kdyby nebyly ani lektvary, ani nether. Pak jsou boje totiž dost nefér a pár hráčů, co jsem vyčetl to minule vytočilo.. ;-)

13. reibl

reibl Registered

Byl tu už i pokus jet na snapshotu, ale lagy byly moc veliké. Jelikož mají Mojang a Craftbukkit manželskou krizi :D (moc to nesleduju, takže mě nekamenujte) tak budeme hrát na 1.7.10[DOUBLEPOST=1410187932,1410187725][/DOUBLEPOST]
    No jinak to ani nešlo, protože se minule zabíjel drak, a někam pro přísady musíš. Uznávám, i mě překvapilo, jak OP byl lektvar na instantní vyléčení. Tentokrát ho asi úplně vypneme

• Zábavné Zábavné x 2
    • Informativní Informativní x 1
  14. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

škoda, že je to v sobotu :(
    20%

15. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Zkusím přijít, hlavně na to nesmím zapomenout.

Jinak si myslím, že by se to klidně mohlo hrát na vanille 1.8: tím že není potřeba žádný plugin na týmy by to šlo hrát i na vanille. 1.8 už navíc má i world border a znamenalo by to, že snad nebude moc riziko různých zvýhoidňujících módů.

A taky moc nechápu, proč netvořit skupinky - asi bych nedovolil jít na teamspeak, ale psát pm ve hře klidně. Je docela pirozené, že se nějaké skupinky utvoří. Nakonec ale stejně může vyhrát jen jeden, takže je otázka, kdy vám přátelé ze skupinky podříznou krk. Myslím, že by to udělalo hru zajímavější (a zároveň by se to nemuselo moc hlídat). Vůbec nejlepší by bylo, kdyby šel nějakým způsobem zprovoznit elegantní lokální chat. Na to by ovšem Bukkit byl potřeba.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  16. Sognus

Sognus TechniForger

Nevím, jestli se mi systém "každý za sebe" líbí. Raději bych jel UHC jako předtím, teamy dle počtu lidí, komunikace na TS. Co se týče netheru a lektvarů, tak děkuji, nechci, je to příliš OP, hlavně insta heal, regen, invisibility, atd. Jestli teda plánujete udělat to takto, tak se mnou nepočítejte, v opačném případě dojdu.

• Souhlasím Souhlasím x 3
  17. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Byl bych pro nějakej "přirozenej" styl hry.
    Nether bych teda nechal nepřístupnej, lektvary jen z čarodejnic, pravidlama neurčený týmy (=intriky, lži, zrady).

• Souhlasím Souhlasím x 5
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  18. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

FFA se dělá proto, že není čas a nejsou lidi. Hru pro týmy nikdo nepřipraví.

Řešení proti lektvarům je prostě nepovolovat nether.

19. roset

roset VIP

No já bych to klidně udělala, ale ffa ještě takhle ofiko nebylo, proto jsem za. Týmy můžem zase dát příště :) Lektvary byly posledně vyjímečně proti drakovi (jak psal reibl97), jít na něj bez lektvarů je při UHC naprostá nedávačka.

Jinak já doufám, že se mi v práci nic nepostará o jinou zábavu. Na 90% dorazím.

Edit: s čím nesoulasíš?

Poslední úprava: 09. září 2014
    • Líbí Líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  20. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

na 90% prijdu XD

21. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

Svítá naděje na mou účast.

30%!