1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

UHC Pravidelný UHC (#13) sobota 17. 1. 2015

Vlákno v 'Eventy' založil reibl 13. ledna 2015.

1. reibl

reibl Registered

UHC_13.jpg
    Už v pořadí 13. UHC bude konečně to správné pohodové. Pracujeme na odstranění lagů, ale hlavně spawn mobů byl opraven. Hrát budeme na 1.7.10 a opět budou týmy po 3 lidech. Menší změnou si ovšem projde spawn týmů. Ten už nebude pouze podel hranic světa, ale úplně náhodně. Nebojte, nestane se, že by se poblíž spawnul jiný tým (poblíž myslím do 100 bloků). Dále bude každý hráč vybaven kompasem. Tento kompas bude magický. Jeho ultimátní illuminácká karma totiž bude ukazovat na nejbližšího hráče jiného týmu. Snad se vám tyto zpestření budou líbit a já se na vás už tuto sobotu opět těším.

Datum a čas: 17. 1. v 19:00
    TeamSpeak: ts.amunak.net
    Pravidla: uhc.majncraft.cz (web je stále v betě)

Poslední úprava moderátorem: 14. ledna 2015
    • Líbí Líbí x 10
  2.  
  3. Sekiphp

Sekiphp TechniMod

Zúčastním se snad opět se @Sognus. Už se moc těším hlavně na opravený spawn mobů! :)

Edit: Prej jsem slyšel, že přijde i @Tarasicodissa (nebo nějak podobně)

Poslední úprava moderátorem: 14. ledna 2015
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Odedneška už Mirkovi nikdy nedovolím brát si naše zlato do jeho rukou.. :p

//Super logo! :)

Poslední úprava: 14. ledna 2015
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. vojtass48

vojtass48 Registered

Doufám, že už mi konečně normálně pojede net! :p

• Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  6. lopkol

lopkol Registered

Bohužel se nedostavím, tak si to užijte beze mě ;)

7. sendys99

sendys99 Registered

Že bych se po dlouhé době stavil na UHC? :D Později to upřesním, nevím jestli bude čas :D

• Líbí Líbí x 1
  8. Bardyk

Bardyk Registered

Určitě si zahraju :)

• Líbí Líbí x 1
  9. uccik

uccik Moderátor

Poslední úprava: 17. ledna 2015
    • Líbí Líbí x 1
  10. Haneses

Haneses Registered

• Souhlasím Souhlasím x 1
  11. reibl

reibl Registered

Když vzpomínám na minulá UHC, pamatuji si, že jste chtěli už konečně nějakou tu jungli nebo savanu. Oboje a k tomu i dost pouští na vás dneska čeká. Nebojte, stromy na pár jablek taky najdete, snad. :D

12. Angel

Angel Entita (WAM)

Přijdu. Zatím nemám tým, tak si mě můžete kdo chce vzít k sobě. Když nikdo, tak budu hrát klidně sám ;)

• Líbí Líbí x 1
  13. pivvvo

pivvvo Registered

Omlouvám se, ale já tentokrát asi nedorazím. @pivvvo prostě patří do hospody :)

• Zábavné Zábavné x 4
    • Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  14. reibl

reibl Registered

Jedno asi z nejlepších UHC, které se z velké části obešlo bez lagů. Už se těším na ty postřehy a příběhy co se tu zítra napíšou :D

BTW: ano, vyhrál to zase tým s vojtassem :D

• Líbí Líbí x 1
  15. Sognus

Sognus TechniForger

Jsem spokojen:

Přiložené soubory:

• magič.png
      magič.png
      File size:
      17,7 KB
      Zhlédnutí:
      17 572
    • Souhlasím Souhlasím x 6
    • Zábavné Zábavné x 4
  16. vojtass48

vojtass48 Registered

Tak bych to schrnul z pohledu našeho týmu, protože si myslím, že to bylo opravdu nejzábavnější uhc plné fightů a všeho možného. Na začátku jsme se rozdělili a já s legomaniak jsme našli chrám v jungli. Zlato na 1 jablko a hlavně stringy. Znova jsme se rozdělili a byli jsme každý jinde. Já jsem z ničeho nic uviděl cobble uprostřed savany. A pak k němu přišel funnel. No utekl jsem, že jich tam je možná víc. Udělal jsem si základní věci a mezitím legomaniak našel písečný chrám. Boužel ho zelený tým o kousek předběhl tak taky utekl. Zakopal jsem se a slyším lávu tak jsem se tam prokopal a byl to velký komplex jeskyní se spoustou zlata. Celkově jsem našel asi 26 zlata ale žádné diamanty. V tom WAM řekl ať se podíváme do chatu, ano měl diamanty. Po chvilce se ozval i legomaniak, že má diamanty. WAM se po nějaké době znova ozval, že má další diamanty ale, že po něm jde další tým. Byl to souboj o rychlejší krumpáč xD. Já jsem se rychle vypravil na souřadnice WAMa a po chvilce jsem byl 3 bloky od off a Galaxiona. Boužel se off 2 bloky předemnou odpojila ale hned jsem skočil na Galaxiona, který chudák dostával i od WAMa takže neměl šanci. Popošel jsem dál a najednou vidím spoza bloku čouhat meč. Tak jsem odkopal bloky dal nějaké ty free hity a on utíkal. Naštěstí nepočítal s tím, že já budu stejnou cestou za ním a lehce jsem ho dorazil. Krásný začátek nemyslíte? Bylo to o fous nebýt WAMa, který do dostatečně zdržoval abych se tam mohl dostat nejspíš by měli těch 14 dia šědí. Prokopal se k nám i legomaniak a přebrali jsme si věci, měli jsme asi 57 zlata, 3 hlavy a 14 dia, tak jsme se vyhealili. Já jsem kopal cestu nahoru a vidím někoho nad sebou (myslel jsem, že je to legomaniak). Odkopu blok a ona na mě teče láva. Tak jsem se zeptal svého týmu: Vy nejste nahoře? A oni na to : Ne. Já jsem si pomyslel něco jako : Ou fuck.
    Byl to nicefox. Nakonec jsme se sešli dole v jeskyni, kde legomaniak kopal jedním směrem a já druhým takže jsem nicefoxe obešel a vyběhl na něj. Chudák ani nestačil vytáhnout meč. R.I.P. modří. Naráz nás začali odstřelovat fialový, trochu jsem jim to vrátil. Přečkali jsme noc a další den už křičel legomaniak červení ! Eh pardon: komunisti !
    Tým mi řikal ať je nechám, že pokčkáme na WAMa až příjde. Já jsem zatím vypálil 2 přesné šípy po uccikovi, který zkráceně neměl šanci se vyhnout nebo přežít. Běžel jsem po CDstan ale pak mě legomaniak upzornil, že mi jde z pravé strany Kusadlo. Měl naštěstí kožené brnění, takže jsem přežil. Legomaniak dorazil CDstan a už jsme měli na kontě další killy. Šli jsme dál a založili basu. Boužel byl legomaniak kousek dál a byl u borderu. Když ho monstra zahnali tam ubral si několik srdíček. Další den křičí WAM oranžový ! Kouknu na kopec a tam stojí dokis, který odemně dostal 1 nebo 2 hity luku asi na 50 - 60 bloků a pak ho odbouchnul creeper. Z druhé strany šel hanes, který mě opravdu překvapil měl míň a já nestihl sníst jablko. Zbyli mi 3 srdíčka. Po chvilce jsme enchantovali v naší base už konečně zase všichni spolu a já slyším střelbu vylezu a na tom samém místě kde byli předtím oranžový byli fialový. Tak jsem od naší basky vypálil přesný šíp taky asi tak 50 - 60 bloků, kterým jsem přesně strefil boba, který měl dostatečně málo hp aby ho můj power 2 zabil. Vrátil jsem se pro enchant a pak dohnal můj tým. V té chvíli ocitli na kopci, kde přednáma byli žlutí, vlevo zelení a vpravo fialový. To není zrovna výhodné. Tak jsme se rozhodli jít po fialových, kteří dostávali snipy a nakonec tam naběhli tanci (legomaniak a WAM, protože měli dia chestky) a dorazili je. Další zlatá jablka a další killy. Mezitím se pozabíjeli žlutí a zelení, takže už zbývali jen reibl a sognus. Na reibla jsem skočil já a WAM mi ho dorazil před očíma. Mezitím přiběhl sognus a shodil mě dolů. Dojedl jsem se jablky ale to už ho můj tým dorazil. Takže nakonec byli zelení jedinný tým do, kterého jsme nezasáhli :D. Na závěr jsme šli na hypixela, kde jsme si zahráli mega walls, ne všechny to bavilo, protože pochopit to zabere tak 1-2 hodiny hraní. Stejně jsme zvítězili !! A nakonec ten zbyteček šel na TNT run a Bow Spleef. Už nevím jestli se něco dělo asi v 11 jsem odešel. Doufám, že se tahle moje slohovka bude líbit !
    PS : Konečně si někdo všiml toho mého díla na zádech aka art skillz lvl 69 :D.

• Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
    • Líbí Líbí x 1
  17. Sekiphp

Sekiphp TechniMod

Neeeee! Byl to Sekiphp a reibl!!! :D

Jak někdo? :O Byl jsem to zase já! :D Už se nauč můj nick :D

• Zábavné Zábavné x 4
  18. roset

roset VIP

Video se konvertuje, zase jsem zapomněla nastavit zvuk. Přiběhla jsem trochu pozdě na start, protože jsem si byla usportovat nohy na bruslích a nějak jsem to nestíhala zpátky přesně na čas.V tom zmatku jsem prostě zapnula nahrávání a neřešila následky :D Děkuji za počkání na mou bezvýznamnou osobu a taktéž za fajn hru.

Měli jsme trochu smůly na patách, to se musí nechat. Neportl nás začátek hry, reibl97 to musel udělat růčo. Skončili jsme v savaně jenom se slepicemi, dvěma kravkami a minimem stromů. Získali jsme jenom jediné jablko a už se na nás hnal růžový tým (první setkání). Zaskočilo nás to, zahrabali jsme se pod zem. Hned ze začátku jeskyně se na BobBa shrnula banda minizombíků a skončil s půl srdíčkem. Vybavili jsme se, našli pár diamantů, přišli o další srdíčka, lagli jsme se u skeletona a creepera a konečně se vyhrabali ven. A koho jsme nepotkali? Růžové. Měli jsme jen jeden skoro rozbitý luk. Uštědřila jsem někomu jednu ránu, ale zbytek týmu mě přesvědčil o ústupu. Utekli jsme do džungle. Větší blbost jsme udělat asi nemohli. Růžové jsme sice ztratili, ale taky jsme ztratili pár dalších životů. Mě portl worldborder do jeskyně přímo před skeletona. Málem jsem dostala infarkt... Mezitím odumírali další týmy, už jsem věděla, že jsme v koncích a nemáme vůbec žádnou šanci. Jen jsme naši smrt oddalovali. Získali jsme v noci luky, očarovali je a konečně šli do boje. Opět, už po několikáté, jsme narazili na růžové. Prostě nehorázná smůla. Chudák BobB82 byl zastřelen, Funnel66 sebral jeho hlavu a zdrhal. Tak jsem utíkala taky. Z BobBovy hlavy jsme potupně vyrobili dvě zlatá jablka, která Funnel66 spořádal, načež jsme byli překvapeni zas a znovu růžovými útokem z travnatýho vršku a sprostě popraveni. Ale i tak to byla prča :) Jen mě mrzí, že jsme za celou hru potkávali furt jen jeden tým, u kterého jsme veděli, že si ani neškrtnem.

Tradiční souhrn:

Týmy:
    fialová - roset, BobB85, Funnel66
    šedá - Off2002, _Galaxion_, foo_Michael_bar
    růžová - legomaniak, vojtass48, WhiteAngelM
    oranžová - Haneses, PandKer, Dokis_cz
    červená - coosadello, uccik, CDstan6
    zelená - LordF, FighterCraft, minfas_CZ
    žlutá - Sognus, reibl97, Sekiphp
    modrá - nicefox1, Amunak

Mrtvoly
    Amunak was blown up by creeper
    Off2002 left the game
    PandKer left the game (nepostřehla jsem přesně kdy)
    _Galaxion_ was slain by WhiteAngelM
    foo_Michael_bar was slain by vojtass48 - Tým šedá byl zabit (neofiko)
    nicefox1 was slain by vojtass48 - Tým modrá byl zabit
    uccik was shot by vojtass48
    coosadello was slain by vojtass48
    CDstan6 was slain by legomaniak - Tým červená byl zabit
    Dokis_cz was blown up by Creeper
    Haneses was slain by vojtass48 - Tým oranžová byl zabit (neofiko)
    BobB82 was shot by vojtass48
    Funnel66 was slain by legomaniak
    roset was slain by WhiteAngelM - Tým fialová byl zabit
    LordF was slain by Sognus using [Dildo] :D
    Sognus was slain by minfas_CZ
    minfas_CZ was slain by reibl97
    FighterCraft was slain by reibl97 - Tým zelená byl zabit
    reibl97 was shot by legomaniak
    Sekiphp fell from a high place - Tým žlutá byl zabit
    Tým růžová vyhral

Poslední úprava: 18. ledna 2015
    • Líbí Líbí x 2
  19. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

@roset, někde ti tam chybí moje smrt. Já legit hrál na začátku, i když to, pravda, nebyla hra dlouhá.

Přišel jsem o asi patnáct minut později, a všechny týmy již byly plné. Tak jsem jen seskočil ze spawnu do raviny, co pod ním byla, do začátku jsem si dal stack dřeva a kamenný krumpáč, a jal se "hrát". Ještě jsem zburcoval nicefoxe, abych měl parťáka do týmu, a ten do asi pěti minut přiběhl. Možná tak minutu po tom jsme ještě hrály, já celou dobu s decentními lokálními lagy, ale nemyslel jsem si, že je to nějak extra špatné. No, koukám, v té jeskyni je creeper. „Hele, on na mě vůbec nereaguje, zajímavý.“ Až po pěti sekundách, kdy se mi najednou objevila „game over“ obrazovka mi došlo, že on sice reagoval, ale já to neviděl. Sebral mi 20 srdíček naráz :D

Naštvaný jsem opustil hru, a až později se připojil, když se trochu začínalo bojovat. Stejně mě to ale dlouho nebavilo, v lagách, jaké jsem měl, jsem nic neviděl, tak jsem alespoň zkoušel dosáhnout co největšího množství achievementů. Se zakázaným netherem bylo trochu problematické dostat se k části „The End?“, ale nakonec po velmi dlouhých soubojích se mi povedlo získat i „The End.“ a „The Beginning“.

Tým modrá tak vyhrál alespoň na počet zabitých draků a witherů :D

20. roset

roset VIP

Tak to pardon, ja myslela, že jen děláš blbosti :)

//edit: původní post doplněn

Poslední úprava: 18. ledna 2015
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  21. legomaniak

legomaniak Registered

Jenom nějaké návrhy do příští hry.

Měl bys něco udělat s borderem, protože není vidět kde je a to je sakra vražedné. V noci mě na něj natlačili 2 creepeři, 3 zombie a skeleton, aniž bych o něm věděl a nebýt knockback meče, tak jsem umřel.

Taky se hráči renderovali na hrozně malou vzdálenost - mohli jsme se přestřelovat se žlutým týmem na kopci, ale viděl jsem jenom jak se tam objevují bloky jako krytí, ale žádní hráči tam vidět nebyli, ale celkově jsem si toho všiml ve více případech.

Jinak to bylo fajn a těší mě, že jsi vyřešil ty lagy :).

• Souhlasím Souhlasím x 5

Sdílej tuto stránku