1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

UHC Pravidelný UHC (#12) sobota 3.1.2015

Vlákno v 'Eventy' založil reibl 30. prosince 2014.

1. reibl

reibl Registered

12. UHC se bude hrát klasicky na týmy po 3 lidech, bez netheru, viz důvody níže, za celý UHC tým se omlouvám za zmatky ohledně konání celého eventu.

Přihlaste se pro konání zde v topicu, nebo prostě přijďte chvilku před 19. hodinou na TeamSpeak, ten je povinný.

Je tady 12. pokračování UHC a tentokrát to bude jízda. Bude se zabíjet drak. Portál do endu bude na souřadnicích 0,0 a časomíra ukáže jeho spuštění. Do té doby mají tříčlenné týmy čas se připravit. Bude povolen nether, takže si můžete udělat lektvary (regeneration nepůjde). V portálu budou vynechána 3 místa, pokud se nějakému týmu povede získat 3 eye of ender, získá tím časovou výhodu. Zabít draka bude pro týmy těžký úkol. Povede se jim to? Už v sobotu to zjistíme.

Datum a čas: 3.1. 2015 v 19:00
    TeamSpek: ts.amunak.net
    Pravidla: xcx.cz/uhc

Poslední úprava: 03. ledna 2015
    • Líbí Líbí x 3
  2.  
  3. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

:yawn:
    Tentokrát nezaspím!

.. Vážně! :shy:

• Zábavné Zábavné x 5
  4. Sekiphp

Sekiphp TechniMod

Den před deadlinem semestrálky na neuronové sítě? :D Sakra vy vážně nechcete, abych to programování v Cčku dal :( :D

UHC jsem si však hodně oblíbil a ani apokalypsa mi nezabrání, abych se zúčastnil! :D Už se těším až to červený tým konečně všem zase natře :D (jeslti nějaký vůbec vznikne) :D

• Zábavné Zábavné x 4
  5. Nouzitch

Nouzitch Registered

Pokud bude čas, rád přijdu :)

• Líbí Líbí x 1
  6. reibl

reibl Registered

Za tým celého UHC vám chci popřát hodně pohody, zlata, jablek a toho zbytku v novém roce. A méně skeletonů, witchek, creeperů, vojtassů útočících ze zálohy oproti minulému roku. Tímto se zavazuji, že letošní UHC budou ještě lepší, než ty v roce minulém. Užijte si oslavy a v sobotu lovu zdar.

• Líbí Líbí x 3
    • Zábavné Zábavné x 1
  7. reibl

reibl Registered

Menší update, doporučuji přečíst :)

• Zábavné Zábavné x 1
  8. Sognus

Sognus TechniForger

Se mnou nepočítejte, nelíbí se mi ani nether (insta heal) ani drak (nevyhrava ten kdo zustane posledni).

Samozřejmě můžu názor kdykoliv změnit.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  9. reibl

reibl Registered

@Sognus, kdo řekl, že nevyhrává ten poslední? ;) Co vím z minulých her, tak drak je jen třešnička na dortu pro tým, který by stejně vyhrál

Edit: nezavděčíš se všem :(

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Líbí Líbí x 1
  10. Angel

Angel Entita (WAM)

Na UHC jsem se původně chtěl dostavit, ale po změnách mě to neláká.

Proč měnit zaběhlý styl hry. Pokud to má být pravidelný UHC tak bych si jej spíše představoval tak, jak jsou už všichni zvyklí.
    Možná by nebylo od věci pořádat pravidelnou klasiku, a pak jiný den či hodinu nějaký ten speciál, ať si každý vybere.

PS: Zabíjení draka při tom neustálém nedostatku šípů, který na UHC panuje a absence doplňování zdraví bych už přirovnal ne k Ultra hardcore, nýbrž k Nightmare obtížnosti :D

• Souhlasím Souhlasím x 6
  11. reibl

reibl Registered

@Angel ale i ostatní, chápu že si myslíte o zabíjení draka, že je to nesplnitelný úkol, ale už jsme to jednou hráli a vítězný tým to dokázal. Ale hlavně se chci zeptat, opravdu chcete UHC, které bude každých 14 dnů stejné?
    [DOUBLEPOST=1420231902,1420215322][/DOUBLEPOST]Vyskytla se menší závada na serveru a z neznámých důvodů se nejde dostat do endu porálem. Vzhledem k tomu, že jsem nepřišel ani do teď na důvod, proč se tomu tak děje, odvolávám co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil.

Jinými slovy, zítra si zahrajeme normální UHC s týmy po 3 lidech. Je to i kvůli ohlasu, i když zkusit jsem to chtěl, stejně to momentálně není možné. Omlouvám se za zmatky.

• Líbí Líbí x 5
  12. roset

roset VIP

Chybí mi tu hodnocení "nelíbí". Protože nesouhlasit sice můžu, ale nic to nevypovídá. Já souhlasím, ale nelíbí se mi to :D přijdu a donesu si s sebou pivvvo.

• Zábavné Zábavné x 4
  13. Nouzitch

Nouzitch Registered

Asi přijdu :)

• Líbí Líbí x 1
  14. Tybeos

Tybeos Legion

Fík a já příjdem :D

• Zábavné Zábavné x 1
  15. roset

roset VIP

Opět děkuji za super hru. Tohle UHC bylo sice plné lagů, teleportovacích, duplikovacích a samospawnovacích mobů a také vracejících se bloků. Ale i přes to jsme se dobře bavili a nakonec můj tým pro kruté přestřelce a zapáleném boji (doslova) i zvítězil. Funnel66 se ukázal jako neskutečný killer (a podle mého taky lucker :D ) S šesti odrovnanými hráči nám téměř zaručil vítězství.
    Zde je přehled dění ve hře, video doplním jako vždy až další den.

21 HRÁČŮ
    fialová - roset, pivvvo, Funnel66
    aqua - LordF, vlese, FighterCraft
    černá - fieryx, Mirek_reinhold, _Galaxion_
    modrá - Off2002, reibl97, vojtass48
    šedá - Dokis_cz, Haneses, PandKer
    zelená - AthalCZ, legomaniak
    červená - WhiteAngelM, Sekiphp, Sognus
    žlutá - nicefox1

Úmrtí
    WhiteAngelM was slain by Zombie
    vojtass48 was blown up by Creeper - uznáno jako bug
    LordF was blown up by Creeper - uznáno jako bug
    LordF returned from the dead!
    vojtass48 returned from the dead!
    Sekiphp was slain by Enderman
    Mirek_Reinhold left the game (And never came back)
    nicefox1 hit the ground too hard - Tym zluta byl zabit
    legomaniak was shot by Funnel66
    AthalCZ was shot by Skeleton - Tym zelena byl zabit
    Sognus was slain by PandKer - Tym cervena byl zabit
    reibl97 was shot by _Galaxion_
    vojtass48 fell from a high place
    _Galaxion_ hit the ground too hard
    fieryx was slain by roset (Tym cerna neoficialne zabit, Mirek_reinhold se nevratil)
    Off2002 was shot by Funnel66 - Tym modra byl zabit
    Haneses was shot by Funnel66
    Dokis_cz was shot by Funnel66
    PandKer was shot by Funnel66 - Tym seda byl zabit
    FighterCraft was shot by pivvvo
    LordF was shot by Funnel66
    vlese was shot by pivvvo - Tym aqua byl zabit
    Funnel66 went up in flames
    pivvvo burned to death
    poslední přeživší roset (a Mirek_Reinhold)
    Tym fialova vyhral

• Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 1
  16. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

No.. Tak jak to bylo? :D
    :yawn:
    Asi to zkrátim, je pozdě..
    Před začátkem jsem si dal dva úkoly:
    Kill the Penguin killer! (Dokis_cz, byl oblečen v kůži z tučňáka :shifty:)
    Kill that lucky killer Vojtass48!
    Tak, před začátkem jsem tak trochu spadl ze spawnu, tak jsem si řekl, proč se neporozhlédnout? Po pár minutách jsem našel obrovskou jeskyni propojenou s trhlinou, ve které bylo zlato, souřadnice jsem si zapamatoval a hned po spawnutí jsme s týmem pozabíjeli pár prasat, udělali si kamené meče a zamířili přímo ke spawnu, protože jsme věděli, že tuto taktiku nikdo čekat nebude. Po necelých 10 minutách jsme se dostali k oné jeskyni a přes noc vlezli do trhliny, kde jsme nakopali prvních 8 zlata. Našli jsme gigantický systém jeskyní na úrovni 20. Zalévali jsme lávu vodou, abychom se dostali k největšímu pokladu: Diamanty, viděli jsme dva na druhé straně lávového jezera. Ve skutečnosti byli čtyři, takže jsme měli naše první diamanty a troufám si říct že s půlhodinovým náskokem nad ostatními týmy. (Neměl jsem hotové achievementy, tudíš to nikdo nepoznal) Poradil jsem se s ostatními, zdali udělat meče, či počkat na pátý diamant, abychom udělali Enchanting table. Rozhodli jsme se pro dva meče. Později jsme však našli další tři diamanty, tudíš jsme měli opět 4. A litovali jsme, že jsem vycraftil ty dva meče, protože nyní bychom bývali už měli na "enčanťák".. Po dlouhém kopání a prolézání jeskyň jsme však nalezli asi dvě další ložiska diamantů. Tudíš jsme měli opravdu veliké štěstí. Když jsme vypalovali našich neuvěřitelných 41 zlata, spawnulo se asi 10 bloků od nás asi 7 zombíků a k tomu další 3 přímo před našimi ksichty. Naštěstí jsme přežili, ale ubralo nám to každému asi 2 srdíčka, tudíš jsme to nahlásili jako bug. (A skutečně to bug byl). Naportil se k nám Amunak a healnul nás (ne do plných health barů). Jenže, pak ten blb @Mirek_reinhold sebral všechno naše zlato (41), jeho oenchantované dia kalhoty a boty co měl na sobě a odpojil se jak z team speaku tak z minecraftu.
    Já i @fieryx jsme mysleli, že nás klepne. Čekali jsme dalších pět minut (to už světle modří i šedí měli diamanty) a když nebyla žádná zmíňka o Mirkovi, rozhodli jsme se jít nahoru. (Mimochodem, když jsem byl AFK, Mirek přišel, ale evidentně mu to opět spadlo.) Vykopali jsme se nedaleko spawnu, naneštěstí hned vedle Creepera, který sice bouchnul, ale ani jednomu z nás neubral ani půlku srdíčka.
    Jelikož jsme nebyli daleko spawnu (byl na dohled) rozhodli jsme se jít a postavit pevnost. Z počátku to byla jen hradbička, ale po půl hodině z toho byla už celkem honosná pevnost, (která byla, po mé maličkosti nazvána Galaxiós :rolleyes:). Měli jsme sice 6 jablek, ale Mirek se odpojil se vším naším zlatem, tudíž jsem se rozhold zkusit štěstí a kopat dolů, jestli nenajdu zlato. Štěstí jsem měl, ale ne dost velké. Našel jsem 6 zlata. Ale narazil jsem na starý systém jeskyní, kde jsme objevili diamanty a spawnuli se ti zombíci. Takže- kdyby se Reinhold vrátil, měl by přímý přístup až do pevnosti.
    Po nějaké beznadějné chvíli hledání zlata jsem tedy vyšel na povrch, kde byla noc a spatřili jsme je- Největší OPčkáře UHCéčka. @reibl97, (@off2002) a @vojtass48!
    Snažili se na nás dostat z vedlejšího kopce, neustále měnili směr a my jsme museli s fieryxem hlídat všechny strany, zdali na nás neútočíte.
    Naštěstí pro nás, hodný skeleton vás uviděl a vešel přímo do nějaké ďoury, kterou jste udělali ve vedlejším kopci, takže jsme dokonale věděli, kde jste.
    Celý boj trval až do žhavého poledne. Nejdříve Fieryx, poté já jsme vás- i vy nás sestřelovali lukem. V jednu chvíli jsem střelil Reibla asi třikrát za sebou, takže mu zbylo asi jen srdíčko. Nakonec, poslední šíp si našel cestu skrz listí a zasáhl tě. Byl si mrtvý.
    Okolo tebe ještě běhala Off. Tu jsem také několikrát trefil, takže jí zbylo pouhé půl srdíčko.
    Ale co to mé oko vesmírné nevidí! VOJTASS! :vamp:
    Stál si dole v lese pod pevností ve vzdálenosti asi 80ti bloků. Se vší silou jsem do něj napálil více než 5 šípu! Evidentně byl v lagu, takže se pro mě nehýbal, ale když už se pohnul, zpanikařil a skočil ze stromu, což pro něj bylo osudné. Tudíž jsem se konečně pomstil a @vojtass48 Zemřel mými šípy! :rage:
    Už zbývala jen Off, která zmateně pobíhala na kopci a měla luk. S půlkou srdíčka jsme si s ní nedělali větší starosti. Jenže pak se to stalo.
    Fieryx si nevšiml, že skoro umírá na hlad, tudíž jsem mu hodil svoje brambory. Jenže, Off se podařil asi ten největší lucky shot dnešní hry. Dala mi headshot, ten mě knockbacknul o dva bloky zpátky a s půlkou srdíčka jsem zemřel na fall damage. Zatím, co jsem facepalmoval sám sebe :banghead: začal Fieryx křičet "Červení! Červení! Teda fialoví! Fialoví!" :eek:
    Přesně jsem tušil už od začátku stavění pevnosti, že se stane něco podobného, jako (asi) předminulý ultra hard core, kdy mod tým stavěl base, šli do nich fialoví a Vojtass s Reinholdem využili situace a naběhli do oslabeného fialového týmu.
    Tentokrát to byl však fialový tým, který nám naběhl do zad a zabil i Fieryxe.
    Jak to bylo dál si přečtěte od ostatních.
    Ale musím zmínit, že jsem si s Fieryxem až do konce dělal srandu, jak se všichni vykillej, @roset zůstane poslední s půlkou srdíčka a bude mít nad sebou ohňostroj. Vtom, z ničeho nic se připojí Reinhold, ohňostroj pohasne, mirek vyjde nahoru a ukončí Rosetino vítězství.
    Oblohožel, nestalo se tak. :(

A na závěr:
    Quest failed: Kill the penguin killer!
    Quest Completed: Kill that OP lucky killer Vojtass48!

• Zábavné Zábavné x 2
  17. vojtass48

vojtass48 Registered

Jak bych to schrnul? Hned na začátku jsme našli rozsáhlou jeskyni a už na prahu bylo asi 20 zombíků, 2 skeletoni a pár creeperů. Jak jsme težili přišlo mě a reiblovi dozad asi 15 zombíků naráz a ještě k tomu nás odstřeloval skeleton. Ztratili jsme pár hp ale šli dál. Naráz se předemnou u lávy spawnul creeper a než jsem stačil cokoliv udělat zabil mě.
    A nebudeme si nic nalhávat, kdyby nepřišel Amunak já i LordF by jsme měli smůlu.. Kdyby to někoho zajímalo moji hlavu jsme dali Amunakovi. Poté jsme normálně hráli a našli tunu zlata (asi na 6 jablek). Vyhealili jsme Off a nakonec měla znovu půl srdce opět kvůli přepadení zombíky. A v té chvíli mě začal padat net. Vždy jsem se připojil tak na 5 sekund. Oni postupovali dál až narazili na Galaxiona a fieryxe, kteří je přestříleli. Já jsem se připojil a viděl jsem u sebe jak jdu na kopec a jím jablko. Jablko jsem nesnědl a zničeho nic dostanu 3 nebo 4 rány z luku odhodí mě to a kamsi spadnu a umřu. Tohle mě už opravdu naštvalo... Celou tu dobu jsem se snažil připojovat jestli se to nelepší. Maximálně jsem vydržel na serveru 2 minuty. Takže Galaxione gratuluju zabil si mě v lagu (jinak by se ti to nepovedlo :p). Opravdu bych u mě nemluvil o štěstí už jsem ho sakra dlouho neměl a jestli jo, tak možná ve 2-3 uhcčkách. Pro mě BG.

18. Sekiphp

Sekiphp TechniMod

Poslední UHC se mi moc nelíbilo. Jasně, řeknete si, vždyť ses nechal zabít zombíkama mezi prvníma! - To je sice pravda, ale to, co se nacházelo v jeskyních, kde jsme byli ani nebylo normální....jenom jsme někam vlezli, tak tam byli už minimálně dva crepeři a pár skeletonů. Mobové byli opravdu zabugovaní! Například v mega jeskyni, kde se pohyboval modrý tým tam nebyl snad ani jeden mob, když tam přišli. Vesele tam běhali a nikde žádný mob, to na nás už skákali skeletoni a spawnovali se 3 bloky od nás.

Jinak jsem velmi zklamán skutečností, že poté, co zemřel vojtass, modrý tým sebral jeho hlavu a kdybych na to neupozornil, možná by byl dokonce tak drzý a vyrobil si z ní jablka :) (nikoho neobviňuju, protože nevím, co byste udělali :D)

19. reibl

reibl Registered

Pokud vím, tak jsme vojtassovi udělali hrob s touto hlavou a pak ji předali amunakovi z naší vůle. Věděli jsme o tom, že by to mohl být podvod a ničeho jsme ne nedopustili, takže zklamání není na místě.
    [DOUBLEPOST=1420367832,1420364632][/DOUBLEPOST]
    Jinak, toto byl důvod, proč jsem dělal spawn tak, aby se z něj nikdo nedostal, pokud to nikomu nevadí, nechám to být...

• Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  20. reibl

reibl Registered

Už si píšu "to do list," protože mi toho nějak přibývá, ale zaprvé toto:
    Gratuluji týmu fialová (@roset, @pivvvo, @funnel66) k vítezství.
    Krásné druhé místo zaujímá tým "aqua" (@vlese, @LordF, @FighterCraft)
    Třetí místo vybojoval tým "seda" (@dokis_cz, @Haneses, @PandKer)

Nemáte zač za hajlajty :D

Dále už dnes snad bude na foru viset něco, co po mě dlouho lidi chtěli. Myslím :D. Později se budu pokoušet opravit Bukkit a jeho spawnování. Jako poslední vám chci oznámit, že web bude už do příštího UHC hotový. Za mne vše a těším se už v sobotu, ale tentokrát ne u UHC ;)

• Líbí Líbí x 2
    • Informativní Informativní x 2
  21. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

@funnel66 obdržel výhru ve formě hry Darksiders, prosím @roset a @pivvvo pokud chtějí svou výhru ať se ozvou ;)

• Děkuji! Děkuji! x 2

Sdílej tuto stránku