1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Event Pravidelné minihry 10. 1. 2015

Vlákno v 'Eventy' založil reibl 05. ledna 2015.

1. reibl

reibl Registered

Vítám vás u dalšího UHC eventu. Hodně lidí, kteří si pochvalují systém pravidelného UHC, je nerado, že musí na další takovou akci čekat 14 dní. Od toho tu budou pravidelné minihry.

Kdy a kde: 10. 1. 2015
    TeamSpeak: ts.amunak.net

Jak to bude probíhat?
    Sejdeme se o trochu dřív, než je zvykem třeba u UHC. Kolem 18. hodiny na vás budu čekat na TeamSpeaku, který určitě už znáte. Budou připraveny 3 varianty serveru (aspoň doufám, že to dám do hromady). Jeden server poběží na vanilla 1.8.1 a jeden na 1.7.10. Na posledním bude klasický bukkit 1.7.10 s pluginy. To znamená, že při hraní miniher můžeme střídat mapy pro různé verze Minecraftu v řádech desítek sekund. Neptejte se mne, jak to udělám :D

Co se bude hrát?
    Za mne už předem nahraji The Walls 1 a 2 a nějaké Hunger games. Potom Pizza spleef a Wipeout. Díky tomu, že budu mít připravených více druhů serverů, můžete posílat téměř jakékoliv mapy, které si chcete zahrát. Můžeme dát i zmenšené UHC. Jinak není problém, pokud seženu nějakého hodného moda, jít třeba i na spleef, nebo na jiný event na Majnu. Tohle bych ale musel domluvit předem, tak dejte vědět. Do úvahy připadají i jiné server (Mineplex, Hypixel).

Co od vás potřebuji?
    Napište mi, kdy přijdete, nemusíte přijít na začátek. Co a kde chcete hrát a případně i navrhněte mapu, která se vám líbí. Dále mi napište, na jakou mapu se nejvíce těšíte, abych věděl, jak poskládat program.

Nebude zmatek?
    Díky vaší odezvě mohu sestavit aspoň částečný program, kdy se co a jak dlouho bude hrát. Dám ho sem nejpozději dopoledne daného dne. Takže nebojte, dá se to upravit. // tak jsem to nestihl :D

Bude se to opakovat jako Pravidelný UHC?
    Pokud chcete, tak ano ;)

Tento text bude gramatizován grammar nazim v příštích 20 minutách.

Poslední úprava: 10. ledna 2015
    • Líbí Líbí x 10
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  2.  
  3. Nouzitch

Nouzitch Registered

Skvělé! Aspoň nebude nuda :) Nejvíc se těším asi na wipeout :)

4. legomaniak

legomaniak Registered

• Líbí Líbí x 5
  5. Testeuros

Testeuros Registered

Velice rád se zúčastním. :)

6. reibl

reibl Registered

Dokončujeme přípravy, máte se na co těšit ;)
    Miniher nebude tak mnoho, ale mapy mohu prohazovat, mezitím co se jiná bude hrát, takže není problém navrhnout mapu až na místě. Jen se prosím zkuste omezit s minihrama na verzi 1.8 nebo využívající ve velkém command bloky. Máme s tím trochu problémy, rozjede se to, ale za cenu menších omezení.
    [DOUBLEPOST=1420900817,1420839989][/DOUBLEPOST]Na serveru bude: The walls 1 a 2, Pizza spleef, Missile Wars (tato hra bude zvlášť, protože je třeba mít 1.8.1). Dále pak Hunger games (tuším že 1. mapa, možno při hraní stáhnout další) A teď si uvědomuju, že jsem zapomněl na wipeout :D

• Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku