1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Event Poslední hon na lišku

Vlákno v 'Eventy' založil Kusadlo 06. února 2015.

1. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

hon.jpg
    Liška nám zabloudila do Olympsiege a to znamená jediné. Další hon na lišku! Na této mapě navíc zcela určitě poslední. ;)

O co jde?
    Hon na lišku je pvp event, při němž jeden hráč představuje "lišku" a ostatní hráči "lovce". Lovci mají za úkol pronásledovat lišku a zabít ji. Za zabití lišky (dle hlášky v chatu) dostává daný lovec odměnu.

Oproti minulým honům bude mít liška u sebe i 1 enderperlu pro případ nouze (díky @funnel66 za nápad).

Po dvou hlavních hrách si zahrajeme modifikované hry s upravenými pravidly. Vaše vlastní modifikace, které vás napadnou, můžete samozřejmě psát zde, budu jedině rád. :)

Kdy a co s sebou?
    Event se uskuteční 21.2. v sobotu od 19:30 (za 14 dní a kousek). S sebou si nemusíte brát nic, potřebné náčiní i jídlo dostanete na místě. Pokud s sebou něco budete mít, bude pro vás připravena úschovna a enderbedna.

Pokud v tu dobu bude na serveru ochotný mód, port bude zajištěn.

Odměny
    • 2 hlavní kola: 2* 5 000 Ł
    • 5 bonusovek (modifikované hry): 5* 1 000 Ł
    Ačkoliv to považuji za nepravděpodobné, vyhrazuji si změnit čas, pravidla a tak podobně. Stát se může cokoliv. ;)

Pokud máte nějaké výhrady, nápady ... Sem s nimi! Bude se na vás těšit já a @Nojp .

Poslední úprava: 06. února 2015
    • Líbí Líbí x 19
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2.  
  3. eda220

eda220 Registered

Už se těším ;)

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. Sognus

Sognus TechniForger

Snad se budu moci tentokrát dostavit.

PS: Proč poslední? Než bude nová mapa, tak těhle eventů ještě stihnete hromadu :D

Upraveno pro slepého @SilveR_sk

• Zábavné Zábavné x 5
    • Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  5. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

Pre @Sognus
    kto bude ako líška? :D

6. damine178

damine178 Registered

Líška ? jednoznačne Nojp :D

• Líbí Líbí x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  7. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

• Zábavné Zábavné x 3
    • Líbí Líbí x 1
  8. DeKross

DeKross Registered

Dúfam, že ste na zajtrajší event nezabudli! Tá líška sa totiž "nevyhoní" sama. ;-)

• Zábavné Zábavné x 6
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  9. Illighair

Illighair Registered

Aktuální dění v Olympsiege po eventu ... 2015-02-21_21.07.59.png 2015-02-21_21.08.01.png 2015-02-21_21.15.57.png

WE REGRET NOTHING!

Poslední úprava: 21. února 2015
    • Informativní Informativní x 5
    • Zábavné Zábavné x 3
    • Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  10. Sognus

Sognus TechniForger

Nojpe zlobíš.

Edit: Baunax plýs, to že na to dáte nesouhlasím neznamená, že to najednou není pravda :p

práskl tě reibl

Poslední úprava: 22. února 2015
    • Souhlasím Souhlasím x 4
    • Zábavné Zábavné x 4
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  11. Kusadlo

Kusadlo Ten kousavej

Zdravím, chtěl bych všem poděkovat za účast. :) Při téhle lišce jsem rozdal 20 000 Ł, bohužel vám již neřeknu, kdo kdy vyhrál atd. Jednoduše jsem si to nezaznamenal. :p :D Na současné poměry na serveru se nás sešlo vcelku dost a po dvou úvodních, normálních kolech, se přistoupilo na modifikace.

Mno, bylo jich dost :D Po Olympsiege se tak prohnalo i více lišek najednou, pár lišek se vzteklinou a také liška, která záhadným způsobem ukořistila sharpness V dia meč. Nejzajímavější podle mě byl 'Hon na boty', který vymyslel @DeKross . Liška vypila lektvar neviditelnosti a jediné, co bylo vidět, byly boty. Nu, bylo to vážně zajímavé.

Na závěr byl vyhlášen PVP zápas o 5 000 Ł. Kdo zůstane posledním přeživším, vyhrál. Jenže tím to neskončilo. Po tom, co několik lidí odešlo se strhla zničehonic nová PVP bitva. Zprvu to bylo pouze vražedné šílenství, později však bitva začala přerůstat svým způsobem ve válku a Olympsiege začalo připomínat válečnou zónu. :D Nejprve se začala na náměstí objevovat opevnění, poté se někdo zabednil v radnici a najednou se začaly dít naprosté šílenosti ... No posuďte sami. :D
    2015-02-21_20.55.26.png 2015-02-21_20.57.46.png 2015-02-21_21.02.31.png 2015-02-21_21.03.20.png 2015-02-21_21.03.23.png 2015-02-21_21.06.25.png 2015-02-21_21.08.15.png 2015-02-21_21.01.15.png

Mrzí mě jen, že ze z toho dělalo takové haló. Pokud bude mít stále někdo potřebu z toho vyvozovat důsledky, nu prosím. Ale netrestejte účastníky, ale mě. Koneckonců, jako pořadatel jsem za to měl zodpovědnost a nezastavil jsem to. A proč ne? Neviděl jsem v tom nejmenší problém. Buď se poprosí o rollback, nebo si to halt potom opravím. Proč kazit zábavu? Závěrečná část byla jednoznačně to nejlepší, minimálně pro mě, a opravdu jsem se bavil. Zároveň chci vyjádřit respekt k těm, co náměstí opravovali včera večer :) Dnes ráno jsem se přihlásil do hry s tím, že to ještě opravím ... A ono nebylo co, vážně moc děkuji.

Na závěr tedy ještě jednou děkuji všem co přišli a přetrpěli mírnej chaos při startu a občas mezi koly. Halt jsem vyšel ze cviku :D

PS: Jestli máte nějaké fotky, cokoliv ... Sem s tím! :D

• Líbí Líbí x 4
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  12. Petrsup

Petrsup Orel

Dámy a pánové, hlásí se vám váš válečný zpravodaj Petrsup!
    Včerejší konflikt v OS si vyžádal četné oběti. Po předčasně ukončeném příměří, trvajícím dvě minuty, mezi skončením eventu a samovolného vývoje událostí, se nám dostala informace, že pozorovatelé z Červeného kříže se nedostali na observační pozice a celá eskalace konfliktu je tedy blíže neznámá.
    Nicméně náš nejlepší, skvělý, nejlépe placený, a tak dále, fotograf - Petrsup - se na místo dostal včas, a tak jsem stihl celou věc aspoň trochu nafotit. Spolu s velikým nasazením svého života.

Přiložené soubory:

Poslední úprava: 22. února 2015
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Líbí Líbí x 1
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  13. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Tím pan reportér pravděpodobně myslí to, jak se zákeřně spojil s teroristou a zlodějem vybavení @DeKross em a ze střech odstřelovali nebohé boující, ts.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 3

Sdílej tuto stránku