1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Pomoc s pistonovým výtahem

Vlákno v 'Diskuze' založil _Galaxion_ 14. srpna 2014.

1. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Zdravím, hodlám udělat jeden projet, do kterého bych rád zaimplementoval výtah, ale který by prostě funkčně posouval malou budku, ve které by jste mohli stát z jednoho patra do druhého. Jeden malý návrh už jsem udělal, ale nejsem zkušený redstoner, a s obvody to moc neumím, návrh je proto nedodělaný a příliž velký, aby se do projektu vešel. Proto žádám zkušenější z vás, jestli byste mi mohli postavit menší a lepší verzi mého návrhu, či mi poradit.
    Video, ve kterém vám ukazuji svůj dosavadní návrh:

2.  
  3. Testeuros

Testeuros Registered

Počkej si do 1.8 na Slime Block. S tím si půjde díky jeho vlastnostem velice pohrát. ;)

• Souhlasím Souhlasím x 2
  4. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

vytah tohoto typu poradne nefunguje a nikdy nefunoval, kor na serveru. Ony schodove vytahy funguji jen tak tak, stejne tak vytahy na podobne bazi kdy te to postrkuje z jedne stany na druhou a zveda (to je podobne jen pres transportem mas prazdnou sachtu a pote se vysune pistos s nalepenym pistonem druhym ktery te zvedne, stridave; jsou to dva sloupce)

Co vim tak pistonove vytahy jsou mozna tak jako doplnek ale nikdy nefungovali tak jak se ocekava. To propadavani co se ti deje ve videu je klasicky problem. Mozna by pomohlo to mit pomalejsi, ale ani to nebude 100 % zalezitost.

5. foo_M

foo_M Registered

Vyskusaj takyto vytah, ale na serveri neviem ci pojde.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  6. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Vím, jenže já prostě nechtěl nějaký schodový výtah, chtěl sem, aby to bylo více realistické. Právě z toho dvou proudového výtahu jsem zkopíroval tu budku. Zkusím to, co navrhl Michael.

Sdílej tuto stránku