1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Projekt Poloostrov Yamato

Vlákno v 'Schválené' založil Tyrael888 30. ledna 2019.

1. Tyrael888

Tyrael888 VIP

Názov projektu: Poloostrov Yamato, Názov hradu Ikaruga.
    1. Popis: Projekt som už začal plánovať a bude sa jednať o poloostrov oddelený od pevniny riekov.
    Na poloostrove bude stáť Japonské mesto aj z hradom okolo ktorého budu ruiny moderných stavieb. Takže taký post apo. stredovek. Upravovať budem celý terén a večšinu plochy budem dvýhať asi o 50 blokov.
    Na pozemku sa budú nachádzať najrôznejšie farmy samozréjme minimálnych rozmerov hlavne pre vlastné využitie. Kravy, sugarcane, bambus, kelp a malá ironka podobná tej čo mám na nove.
    Chcem sa venovať viac villagrom takže spravím aj villager shop.
    2. Umietnenie na mape: 4000,4000
    Odkaz na DYN
    3. Stavitelia: Samozréjme len ja :) . A rád prímem akúkoľvek materiálnu pomoc hlavne náradie ktoré si pripravujem už teraz. Každý sponzor bude odmenený voľným prístupom do villager shopu a fariem. ubytovanie v projekte neplánujem.
    4. Veľkosť projektu: Celková veľkosť projektu nieje známa ani mne záleží na chuti a voľnom čase. Rozmer počiatočného ostrova je zhruba 900x600 časom však projekt rozšírim nad more.
    5. Časový rozvrh: Stavba už začala a v prvom rade sa zbavim na pozemku všetkých stromov a začnem s terenom ktorý budem neskôr plniť stavbami.

S pozdravom Tyrael888

Přiložené soubory:

• 0001.jpg
      0001.jpg
      File size:
      465,9 KB
      Zhlédnutí:
      85
    • 0002.jpg
      0002.jpg
      File size:
      394,3 KB
      Zhlédnutí:
      85
    Poslední úprava: 02. srpna 2019
    • Líbí Líbí x 4
  2.  
  3. Tyrael888

Tyrael888 VIP

No začal som z projektovanim samotného hradu a keďže sa mi moc nechce tak to ide pomaly
    mám však už nejake veci pripravené tak tu hodim aj foto hrubej stavby.
    Je možné že budem ešte experimentovať s paletou ale vzhľad budov ostane.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 4
  4. Tyrael888

Tyrael888 VIP

no zasa mám par hodin za sebou takže priložim aj jeden screen
    pod hradom bude samozrejme sklad podobny ako som mal na nove vo vzducholodi
    takze to bude prve miesto ktoré postavím.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 4
  5. Tyrael888

Tyrael888 VIP

No projektovanie pomalicky napreduje a hrubu stavbu hradu uz viacmenej mám.
    preto som sa rozhodol že keď si nebudem planovať, tak sa pustim do stavania na Tethyse.
    Začal som s kopanim terénu a určením hranice ostrova je to vidieť uź aj na dyn.
    Tiež prikladám foto pripravených častí.

Přiložené soubory:

• Líbí Líbí x 4
  6. Tyrael888

Tyrael888 VIP

No stavba kopca pomaličky napreduje.
    Už som sa dostal na najnižšiu vrstvu prestavaného hlavného skladu. Ako možno vidieť na dyn časť prístrojového vybavebavenia sa zmenila veľkú časť som už zbúral nakoľko bola len dočasná a pribudla tam pomerne veľká plocha podzemnej tree farmy. Zo severnej strany farmy tiež pribudnú 2 poloautomacirké farmi na bambus ktoré sú hlavne dekoratívne no dokážu jednou páčkou zozbierať stack bambusov. Dedinčania ktorý sa nachádzajú v sklade budú prestahovaný kúsom vedľa pričom každý dostane svoj chlievik aby bol k nemu dobrý prístup a zároveň bol chránený pred náhodným spawnom mobov v sklade.
    Z južnej strany bude manuálna kelp farma slúžiaca hlavne na vypalovanie potrebných materiálov.
    Pod tree farmou sa nachádza obrovská prírodná jaskiňa ktorá bude neskôr upravená a pridaná rôzna dekorácia teraz však na to nieje čas.
    Na obvode už môžete vidieť prvé stone brick bloky ktoré sú súčasťou obvodového múru hradu.
    Taktiež mám v pláne nejaký moderný bytík v skalnom masíve ktorí staviam ale trochu som vyšiel z cviku čo sa tíka moderných stavieb a takzvane znovu objavujem štíl :D
    Ďalšie info bude až keď skončím z kopcom a budem mať postavené všetký kamenné časti hradu.
    S pozdravom Tyrael

• Líbí Líbí x 3
  7. Tyrael888

Tyrael888 VIP

No projekt nám pomaličky pokročil a kopec je viac-menej hotový už stačí len pár vrstiev na zakrytie skladu z farmami čím vznikne malé nádvorie pri hrade. To si však nechám na neskôr kvôli lepšiemu prístupu do skladu ktorý budem ešte prestavovať a meniť. Začnú však vznikať prvé stavby okolo centrálneho hradu. Tiež presťahujem nether portál pred hrad a začnem pomaličky rozoberať druhú polovicu označeného územia a začnem s kopcom aj tam.
    Momentálne som však v štádiu plánovania tej druhej polovice čo sa týka stavieb a celkovo zastavania plochy.
    v pláne mám niekoľko ruín moderných stavieb u ktorých by som chcel aby zasahovali do podzemia a vytvorili tak zaujímavú jaskyňu na rôzne eventy. Okolo plánujem niekoľko menších stavieb s ryžovými políčkami.
    A ako som spomínal v zátoke ktorú som si vytvoril vznikne malá dedinka ktorú budem možno neskôr rozširovať na mesto, podľa toho ako budem na tom s časom.
    Zatiaľ vidím dokončenie stavieb okolo hradu tesne pred Vianocami s tým že musím dokončiť a hlavne doplniť sklad.
    Za pomoc s materiálom chcem poďakovať hráčovi Verdunik za niekoľko dvojbední kameňa a tiež hráčovi Ajvej za materiál a pomoc z niekoľkými vrstvami čím mi skrátil moju prácu o niekoľko dní možno týždňov.

• Líbí Líbí x 7

Sdílej tuto stránku