1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Pitomci co Ničí evakuační plavidlo

Vlákno v 'Archiv' založil SKARIJJ 30. listopadu 2011.

1. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

Nechapu inteligenci některých lidí, níže napsaní mají BAN 30 dní... a nic mě nezajímá, jejich problém že nemaji mozek v hlavě a ničí loď. Btw jeden ma i perma :D znicil až moc (spíš kradl drahe bloky ve velkem)
    Rick4103,Kridas,Doufun-ten ma perma :D,TemplarCrafter
    další se oběví to je jasné..
    Mafian94- chtěl odpalit TNT ve skladu

• Líbí Líbí x 6
  2.  
  3. Rick

Rick Moderátor

Osprvedlňujem sa, prečo a za akých okolností som ti napísal...
    --
    30 dní (pre mňa skoro ako perma), to si určite najdem nejaký iný server, tak asi sa s vami všetkými lúčim, možno sa sem vrátim...
    ----
    Nedalo by sa to nejako skrátiť? napr. nejaké "verejno-prospešné práce"? alebo HOCIJAKÝ iný spôsob ako BAN?

4. Lukegreyish

Lukegreyish Registered

Rád bych věděl co jsem vlastně zničil nic jsem schválné neničil proč bych to vubec dělal pls napiš co jsem zničil. Jestli by byl jakykoli zpusob jak zkratit ban tak bych byl rád snad se za mě někdo přimluví (ale asi ne :( )

Rick má taky ban tak to je až moc ten by to nikdy neudělal. Taky někdy něco člověk zničí nechtě a snaží se to opravit proč bych já nebo Rick něco měli schvalně ničit? Nikdy jsem grief nedělal jak na majncraftu tak jinde.

5. Rick

Rick Moderátor

Templar, si niekedy riadny blázon ale že by si griefoval to pochybujem...

6. Lukegreyish

Lukegreyish Registered

Co jsi udělal ty nemyslím si že jsi něco udělal.

Na serveru jsem už skoro rok. A ani mi k banu nedáte ani jeden screen.

7. Rick

Rick Moderátor

Ja sa priznávam, zničil som 1 glass plate, nestihol som to napraviť ani včera ani dnes ráno a po škole keď som prišiel domov som mal ban

8. Lukegreyish

Lukegreyish Registered

Tak vy dáváte 30denní bany za 1 glas plate? A ani vás nenapadlo že to někdo zničil nechtě? Když by to zničil někde jinde tak řeknete ať jde na irc a nahradí to. A když to nechtě udělá v lodi tak hned 30 dní? Nezdá se vám to divné?

9. dwi

dwi God

Ne nezda, co se vi, ze bude nova mapa a ze se blizi wipe, tak mraky lidi zacli delat bordel a nicit co se da, tudiz bylo treba pristoupit na razna a prisna pravidla.

Kazdopadne pockejte si na SKARIJJe, ten vam ty bany rozdal a vi o co se jedna a pouze s nim lze sjednat pripadny unban

10. Lukegreyish

Lukegreyish Registered

Snad to zmírní a taky mi řekne za co mám ban.

11. Rick

Rick Moderátor

Kebyže je to do WIPE tak ani unban nečakám, ale 30 dní? Veď to je prehnané a pochybujem že SKARIJJ to odpustí, skráti, alebo vymyslí nejaký iný trest...

12. weltar

weltar Registered

Mimochodem, evakuační plavidlo jsem také málem griefoval.

Dá se do něj - a i na letiště - dostat dost složitě. Já třeba neznal tak dobře mapu (ani nebyla online), tak jsem na letiště dorazil přes letištní plochu (tu jsem uviděl na minimapě) okolo a pak tápal. Protože jediný možný vchod je úplně zvenku, ven z letiště. Už už jsem se chtěl dovnitř prokopat.

A když jsem šel dovnitř, byly tam jen cesty pro vozíky, který jsem s sebou ani neměl. Budiž. Ale pak se tam šlo nějak divně - když jdeš pěšky, je to divné. Takže nevím, kudy jsem se dostal. A vlastně jsem si dlouho dobu nebyl jist, jestli už je to ono nebo ještě jen nějaký úvodní vchod. Jistotu jsem získal až když jsem se promotal do té zelené oblasti uvnitř. Ono, na minimapě toho moc k vidění nebylo - je na ní moc velký).

-------

Takže, pokud nejde vyloženě o giref třeba vzácných věcí, ale je jen menšího rozsahu, třeba díra na chodbu, kde i třeba vrátí něco zpět ale nemá vše, pokud se něco zničí či někam zapadne, byl bych shovívavější.

Vím, teď ke konci mapy se s grief roztrhl pytel (na druhou stranu, co jste čekali, když to mezidobí vypadá tak jak vypadá a je tak dlouhé), ale někdy mi přijde, že ty ochrany bývají trochu moc. Někdy si člověk ani není jist, co je ozdoba a co ne (sorry, ale je to fakt). A co je ještě jen překážející opuštěný nedodělek a co úmysl.

13. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

OK tak pridam fotky vašich griefu, jinak TemplarCrafter delal po lodi binec co vím já, třeba kde se nemohl dostat ,tak dával cobble a planky... mam i grief od něho...(ale banoval SEXY) jinak jsem přísný. je to dílo od Modů a hráču pro hráče, a kdo si toho neváží byť jeden blok zničí, toho trest třicetidenní nemyne... A důvod proč to nechi zkrátit je ten aby dotyčný nebyl při startu nové mapy.

14. Rick

Rick Moderátor

No OK, ale skús sa spýtať hocikoho kto tam bol včera či som si nepýtal glass plate, spýtaj sa gofika ci nepovedal ze to napravi...
    ---
    nepotrebujem vediet co som griefol, viem ze som znicil 1 glass plate

15. atlantiscz

atlantiscz VIP

Rozbil jsi glass plate? Vrať ho tam. Je to tak složité? Nauč se řešit svoje chyby a bude po problémech..

16. gofiksvk.

gofiksvk. Registered

atlantis lenže ten glass plate sice rozbil ja som ho u toho videl ale jak je zname už nepadaju a on u seba ani v kajute nemal žiadne sklo.. tak som mu povedal že to ma nechať tak že to potom opravim a zabudol som nato,, ovšem pokial rozbil viacej to tak o tom nič neviem.

17. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

18. weltar

weltar Registered

Vzdyt rika, ze tu glass plate nemel (ja take u sebe nenosim) ... a z textu dle mi vyplyva, ze nekdokolem se ozval, ze to tam vrati

-------

Mimochodem, právě jsem ničil evakuační plavidlo.- Fuj, to jsem ale hovado co?
    ... preasure plate, nebo co to je na těch Glowstone na zemi, se po přejítí sebere a nejde umístit zpět. ...
    A když jsem jej dal bokem, pro test, zda blbne všude či jen u glowstone, tak se položila, ale po vyrubání zmizela.

Opravovat to nebudu. Ani není jak, nelze.

19. Rick

Rick Moderátor

Ten rs sme "vyriesili" cez irc, vidime sa za mesiac...
    ---
    a ako vidim ziadna snaha nepomoze ten problem vyriesit inak ako banom, kebyze mi napises tak nemam ani najmensi problem to vysvetlit, ked si hovoril RS myslel som nemocnicu na spawne

20. Lukegreyish

Lukegreyish Registered

Ano dával jsem bloky kdyz jsem se nekam potreboval dostat ale vždy jsem je zase zničil. Ten RS jsme tam meli jen pvp snazili jsme se to opravit. Za dobu co jsem na serveru jsem postavil nemálo budov (snad i pěkných) např. maják u trapky nepstera. Kdo mě zná určitě ví že bych nikdy záměrně neničil nic co někdo postavil. Bany se dávají proto že se má člověk poučit a že ho ostatní nechtějí mezi sebou nevím z čeho se mám poučovat a jestli mě mezi sebozu nechcete tak to řekněte hned. Od začátku bubákova jsem v něm bydlel a stavěl tam veřejné budovy(podzemní bubákov, 4 nové čtvrtě) a pomáhal starostům kterých jsem zažil nemálo. A nakonec dostanu 30denní ban za jeden nebo dva RS které byly asi o 2 bloky dál? Myslím že tohle si nezasloužím. Ano někdy jsem se choval jako pěkný blázen ale nikdy NIKDY bych nic záměrně neničil. Tolik jsem se těšil na WIPE konečně budou nová města chtěl jsem dělat na stromové osadě měl jsem mnoho nápadů a všechno končí tady? Nejhorší je že když někde dostanu ban tak většinou už jsem rozehraný někde jinde takže se vrátím asi o 2 měsíce později... Už mě unavuje bojovat o unban, mějte se tu pěkně snad někdy na jaře se uvidíme.

Děkuju za všechno.

Ahoj

21. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

no zajimave ze jsem nasel hromdu cobblu a dreva po tobe.. navic ban ti dal sexy... takze kdovi kde je pravda...

Sdílej tuto stránku