1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Farma Ovčín 2.0

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Ratchet_97 18. března 2019.

1. Ratchet_97

Ratchet_97 Registered

Zdravím,

mám v plánu společně s @Fotr reincarnovat Ovčín z Eterie. Pro ty z vás kdo neví co to je, jedná se o kupulovitou budovu, kde si můžete nsatříhat ze všech 16 barevných ovcí. Projekt bude tradičně sloužit veřejnosti. Kromě ovcí hodláme vystavět v podzemní farmy, ice generátor a možná i jednoduchou iron trapku pro vycraftění nůžek. Ovčín bude mít na průměr 100 blocků.

Pro umístěný Ovčína jsem vybrali místo ZDE.

Pokud chcete přispět, tak uvítáme nějaké to sklo na výstavbu kopule.

• Líbí Líbí x 7
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  2.  
  3. Ratchet_97

Ratchet_97 Registered

Dámy a pánové, s radostí oznamuji, že Ovčín je dostavěn!

Stavělo se tři týdný a to každý den. Kopule byla ta nejjednodušší část, podařilo se mi rozjet litematicu i přes počátečný odpor k jeho komplikovanosti, ale nakonec jsem byl nucen, abych docílil symetrie. Aby na kopuli nanasněželo, každý blok se obložil kusem vlákna. Nejvíc zabrat dali podzemní farmy. Najdete tam téměř všechny typy. Sugracane, pumpkin, melon, cactus, kelp (automatické a manuální), chorus flower, wheat, potato, carrot, mycelinium, vines, mini tree fram, flower, cocoa beans, nether ward. Dostanete se k nim bublinkovým výtahem v samém středu Ovčína. Ovečky se museli namnožit mimo Ovčín kvůlu počtu omezení mobů v oblasti, abychom docílili dostačujícím množství 30 ovcí v každé ohradě. Ice farma zatím nebude, využijte tedy tu vedle Ovčína.
    Postavil jsem i pár dekorativních struktur, najvíc pyšnej jsem na velkou obytnou doávku. Dále rybníček a ohrádka s ledním mevědem. U vchodu za portálem je informační tabule a truhly s nepotřebnými věcmi ze stavby, které si hráči mohou rozebrat a chest shop s nůžkami.
    Z východního CNC vede k portálu duhový tunel tak asi snadno najdete.

Plánuje se vystavit iron farma na produkci ironu na nůžky. Bohužel jsem neměl už náladu a sílu to postavit sám, jak jsem psal v prvním příspěvku. Naštěstí se mi ale dostalo pomocné ruky ze straně @tomikir123 , který by ji vystavil, za což mu moc děkuji.

Úplně sám jsem to nestavěl, dostalo se mi výpomoci za kterou jsem velmi vděčný. Děkuji následujícím hráčům:
    @Lohakar - největší pracant, pomáhal při výstavbě kopule, namnožil v prvopočátku ovečky a roztřídil je do ohrad, dostavba tunelu
    @roset - dvojbedna vláken na kopuli, demolice původní nepovedené kopule,
    @_Eazy_ - veškeré pokrytí materiálu na kopuli
    @Termiter - demolice původní kopule
    @Justadust - výkopové práce
    @Fotr - morální podpora, výkopové práce
    @Tr0jaN_ - morální podpora, možná bude s tomikirem stavět iron farmu

Poslední úprava: 07. dubna 2019
    • Líbí Líbí x 9
    • Děkuji! Děkuji! x 3
  4. Ratchet_97

Ratchet_97 Registered

Ano, i s iron farmou jsme se neflákali a hned ji dostavěli. Zvolil jsem desing ''sněhového kvádru'', docela dobře zapadá do okolí. Bedna se železem z iron farmy na vycraftění nůžek je k dispozici hned nalevo od portálu. Ještě jednou děkuji @tomikir123 za výstavbu funkčních útrob farmy.

Doufám, že Ovčín bude dobře sloužit veřejnosti po zbytek existence Tethysu a každý, kdo ji navštíví odejde spokojen.

• Líbí Líbí x 1
  5. Arothe

Arothe Registered

A já bych rád dodal, že můžete @Ratchet_97 poděkovat i za práci, která není vidět :) Touto prací myslím vymyslení textu pro Evelynn, která vás nyní také dokáže dovést k ovčínu :)

Sdílej tuto stránku