1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Okrajov a Vrakodno

Vlákno v 'Schválené' založil Lohakar 21. února 2019.

 1. Lohakar

  Lohakar MonsterFotr

  Offline
  Registrován:
  27. dubna 2011
  [​IMG]
  Okrajov pokračuje i na Thetys, tentokrát jako ryze osobní sídlo bez výrazných staveb na povrchu.
  [​IMG]
  K sídlu přiléhá podmořský areál Vrakodno. Je zamýšlen jako pomůcka ukazující na hlavní novinky verze 1.13. V areálu, vybaveném sítí kondujtů, se v současnosti nalézají tři základní typy lodních vraků, na kterých si návštěvníci mohou vyzkoušet své dovednosti v hledání podmořských pokladů. Pokud se najdou další dobrovolnící, je možné sbírku vraků rozšířit o jiné tedy neúplné části potopených lodí.
  Dalšími prozatím zamýšlenými objekty na mořském dně jsou
  Knihovna (povídá se, že se na Novu proběhl experiment transdimenzionálního přenosu, při kterém byly na Tethys přeneseny knihy z Knohvny v Kokoraki),ve které budou vystaveny unikátní artefakty (dračí vejce, ukořistěné osobní zbraně podmořských domorodců, jakož i patrně největší nalezený poklad):
  [​IMG]
  Galerie, kde budou vystaveny všechny dosud získané mapy pirátských pokladů objevených i dosud nenalezených, jakož i mapy pokladů, o kterých víme, ale jsou nedostupné, protože se nacházejí za okrajem mapy.
  Restaurace.
  [​IMG]
  Budoucími našimi plány je výstavba vodních cest po celé mapě. Okrajovští stavitelé už mají za sebou úspěšně dokončené stavby průplavu mezi vychodním (provizorní název Houbové) mořem a mořem Středu u Spawnu, jakož i průplav z posledně zmiňovaného moře do moře Jílovny.
  Záměrem je postavit průplav z moře Spawnu do Teplého moře (jediné moře, kde lze množit korály) odkaz na dynku, ale nebráníme se ani pracem na vodních cestách na zakázku.
   
  • Líbí Líbí x 6
  • Souhlasím Souhlasím x 4
  • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
 2.  
 3. Lohakar

  Lohakar MonsterFotr

  Offline
  Registrován:
  27. dubna 2011
  Spojené síly Okrajova a Vrakodna dnes v časných večerních hodinách vyslyšely četné prosby prostých a pracovitých strážců mořského monumentu severně od Vrakodna. Tento monument byl dříve zneužit k namáhavé a částo i smrtelné práci jeho obyvatel v tzv. guardien trapce mořskohoubového magnáta Fikira (budiž mu moře hluboké). Ponižující stav byl před časem ukončen rollbackem.

  Naše trojzubcová jednotka pokojně a jen s minimální spotřebou munice vplula do monumentu, zprovoznila zde vysílač světla a vodního dechu, bez použití síly utišila protesty hrstky pomýlených přívrženců dřívějšího chaosu a nepořádku a ekologicky zpracovala jejich mrtvoly.

  Protože tento monument je možná poslední neponičený a je relativně blízko spawnu, hodlám ho využít ne na farmení, ale spíš na nějaké to survivalistické dovádění a muzejní a osvětovou činnost. Rád bych taky, aby se tam vrátila dřívější keška rollbackem zničená.
   
  • Líbí Líbí x 6
  • Souhlasím Souhlasím x 1
  • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku