1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Sídlo Oblast Ashina

Vlákno v 'Schválené' založil Repsi_Dash 14. dubna 2019.

Tags:
 1. Repsi_Dash

  Repsi_Dash Registered

  Offline
  Registrován:
  23. března 2013
  Zdravím ve spolek,
  obracím se na správce s návrhem a prosbou o zaregistrování sídla jménem Ashina (odkaz na Sekiro:Shadow Die Twice), které je označeno na přiložené mapě. Hráči, kteří zde žijí, jsou Ziz_Khan (neboli já) a Listhy. Na Eternii jsme již měli vesničku Yolow a na Novusu sídlo Zelený horizont. Na přiložené mapě jsou čtyřmi barvami označeny oblasti, pro které máme 4 účely:

  ČERVENÁ značí oblast, kterou obýváme a máme v plánu hodně upravovat. Jedná se jak o úpravu terénu tak i přidání vlastních druhů rostlinstva a hornin. Náš dům je stavěn v japonském stylu, avšak do jeho dokončení je třeba ještě nemálo času. Jsme holt perfekcionisti.

  ŽLUTÁ značí nedalekou vesničku, kterou máme v plánu spravovat. Od bezpečnosti přes úpravu interiérů až po vystavění nových příbytků pro naše nosaté kamarády.

  ZELENÁ zase značí úpravy, které bychom rádi podniklu s místními vodními toky. Respektive bychom rádi propojili řeky průplavem a kanály, aby mohli hráči přijíždějící na lodích bez nutnosti vylodit se dále pokračovat. Úpravy by byli samozřejmě prostředí přátelské.

  OLIVOVÁ barva je spíše takový dovětek kde bych rád postavil menší přístaviště kde by mohli hráči v nutnosti přečkat noc. Nejedná se však o něco, na čem bychom trvali.

  Odkaz na souřadnice na mapě:
  http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=8&x=-164&y=64&z=-1284

  Jako poslední věc, o které bych se rád zmínil, jsou moje plány jak bych zvelebil naše okolí. Kromě úprav terénů a přírody bych rád zde vystavěl ruiny a památky založené na Osmanské architektuře. Inspiraci si beru z území východní Evropy kde při rozšiřování svého území zanechali po sobě Osmané památky v podobě opuštěných zámků, minaretů či vojenských táborů. Jednalo by se tedy o místní turistickou atrakci, kterou by doprovázel malý fiktivní příběh, který bych k dané zřícenině/památce vytvořil. Tyto stavby by se nacházeli hlavně na území vyznačené červenou barvou a v nedalekém okolí, cca do 50 bloků od červené hranice. Nejednalo by se o žádné megalomanské stavby jako je samotná Hagia Sofia v Instabulu. V případě schválení a chutě na větší akci bych se obrátil znovu na moderátory o názor.

  Sousedíme nedaleko s Ještědem, přičemž stavitelé tohto počinu o nás ví a Lishty již s nimi mluvil o případné spolupráci. Na serveru jsme byli v poslední době zřídka kdy (škola a práce), avšak se nyní pokusíme být více aktivní. O případných změnách a návrzích Vás budeme informovat.

  Děkuji za váš čas a přeji hezký den,
  Ziz_Khan

  Návrh.PNG
   
  • Souhlasím Souhlasím x 2
  • Líbí Líbí x 1
 2.  
 3. funnel66

  funnel66 Bagr

  Offline
  Registrován:
  24. března 2013
  Vypadá to v pohodě. Pro.
   
 4. Tybeos

  Tybeos Legion

  Offline
  Registrován:
  16. listopadu 2012
  Pro
   

Sdílej tuto stránku