1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace O serveru

Vlákno v 'Informace' založil Sognus 01. května 2017.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
 1. Sognus

  Sognus TechniForger

  Offline
  Registrován:
  14. června 2012
  Zdravím,

  Rád bych vás informoval o projektu TechniForge 2. Tento projekt je přímým následníkem někdejšího TechniForge, neboli privátní modovaný server založený primárně na forge. Myšlenka je stejná jako u dřívejší iterace tohoto projektu, ovšem modpack byl updatovaný na minecraft verzi 1.10.2.

  Modpack je směsice celé řady modů pro tuto verzi a je vysoce experimentální. Snažili jsme se dát dohromady všechny módy, které budou fungovat, aby byl modpack co nejbohatší. Kdykoliv během provozu serveru může dojít k jeho úpravě, pokud to bude situace vyžadovat. Stejně tak může dojít k pádům serveru, ztrátě itemů a dalším případným bugům - neposkytujeme žádnou garanci, hrajete na vlastní zodpovědnost.

  Kdokoliv, kdo si přeje hrát na tomto serveru, nás musí kontaktovat buď zde na fóru nebo na zvoleném voice chatu (TeamSpeak, Discord). Server má omezený počet slotů a hráče si budeme velice pečlivě vybírat. Nestojíme o problémy a máme zájem pouze o hráče, kteří dokáží používat mozek.

  Kompletní znění pravidel je k nahlédnutí zde, ovšem většina z nich plyne z pouhého selského rozumu. Stačí se chovat slušně a ohleduplně a vyhnete se všem problémům. Standardně platí, že slovo moderátorů/adminů je konečné a hledání kliček mezi pravidly nemá smysl. Vzhledem k exkluzivní povaze serveru nebudeme váhat vytáhnout banhammer při prvním náznaku turbodemence.

  Nějaké informace na konec:
  Odkaz na stažení modpacku: TechniForge 2
  IP adresa serveru: technicraft.cz

  Hlášení chyb a bugů: zde
  Seznam chyb a jejich stav: zde


  Odkaz na dynamicky rozbitou mapu: http://technicraft.cz:8123
  Seznam lidí na whitelistu: whitelist
  Seznam schválených projektů: projekty a stavby
  Kompletní znění pravidel: pravidla
   
  Poslední úprava: 20. září 2017
  • Líbí Líbí x 9
  • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  • Informativní Informativní x 1
 2.  
 3. Sognus

  Sognus TechniForger

  Offline
  Registrován:
  14. června 2012
  Zdravím, v brzké době se znovu otevře náš privátní technický server. Myšlenka nového serveru je víceméně stejná jako u serveru předchozího. Pro shrnutí se opět bude jednat o malý server, který si jako cíl klade poskytnout hráčům dostatečné množství obsahu a zábavy.


  V rámci verze minecraftu se vracíme na verzi 1.7.10. Opět platí, že jsme se snažili použít co nejvíce modifikací, které jsme použít mohli. V rámci přípravy proběhlo nějaké to testovaní, ale bohužel nelze nalézt a ohlídat všechny chyby. Z toho důvodu tak stále platí, že může kdykoliv dojít k pádům nebo ke ztrátě předmětů.

  Vzhledem k tomu, že většina z lidí, kteří prošli výběrem na whitelist, se nikdy neukázala, bude třeba znovu požádat o přijetí na whitelist a to kontaktováním mě nebo @LynSis jakkoliv to bude možné.

  Pravidla platí stejná jako vždycky. Důležité je víceméně: používejte mozek, nehádejte se mnou a bavte se. Změna zde však je ohledně nahlašování chyb. Vzhledem k tomu, pro mne opět začala (vysoká) škola, není nadále možné hlásit chyby v herním chatu. Pokud jsem ve hře, znamená to, že hraji a chci si užít hru. Veškeré chyby, které naleznete, stejně tak jakékoliv další problémy je třeba nahlásit založením nového vlákna na fóru.

  Čas spuštění, různé odkazy a další informace budou postupně doplňovány do příslušných vláken.
   
  • Líbí Líbí x 4
 4. Sognus

  Sognus TechniForger

  Offline
  Registrován:
  14. června 2012
  Poslední úprava moderátorem: 27. října 2017
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku