1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Novus Status Update

Vlákno v 'Informace' založil dwi 25. srpna 2015.

1. Sharzun

Sharzun Registered

[09:31] <@dw> 09:30:44 [INFO] [WorldBorder] [Fill] 202 more chunks processed (212165 total, ~72.4%)
    //Update.
    [11:26] <dw> negenerovaly se birche v birch forestech :/ musel jsem to pustil znovu
    [11:26] <dw> 11:24:23 [INFO] [WorldBorder] [Fill] 321 more chunks processed (20322 total, ~6.9%)
    //Update.
    [12:31]<@dw> 12:31:51 [INFO] [WorldBorder] [Fill] 412 more chunks processed (206076 total, ~70.3%)
    [12:33] <@dw> 12:32:08 [INFO] [WorldBorder] [Fill] 200 more chunks processed (206648 total, ~70.5%)
    [12:36] <@dw> zla java, zla!
    [12:41] <@dw> 74
    //Názor studenta ČVUT, obor software engineering:
    <Wexom_> po novem update jsem udelal prepocet a pokud se nic nejbne tak do 15:00
    //Update.
    <@dw> 92%

Poslední úprava: 01. září 2015
    • Děkuji! Děkuji! x 8
    • Informativní Informativní x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  2. Klohto

Klohto VIP

Začíná to tu být jako Half-Life.
    Pokaždý když někdo zmíní termín kdy to bude, posune se spuštění o hodinu... :D

EDIT: Můj odhad je, že do 14:00 pojedeme.

• Zábavné Zábavné x 9
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  3. Petrsup

Petrsup Orel

Uzavřeme sázky! Přísahám, že když to dneska nepojede až do 16:00 tak! Si změním profilovku na růžového supa a týden to tak nechám!

• Líbí Líbí x 10
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Zábavné Zábavné x 3
    • Informativní Informativní x 1
  4. Trochtomord_

Trochtomord_ Registered

Chceš pomoct najít hezkou profilovku s něčím růžovým? :D

• Zábavné Zábavné x 3
  5. Wexom

Wexom Registered

Přísahám, že když to dneska nepojede do 16:00 tak vykopu dvojbednu cobble pomocí dřevěného krumpáče!! :D

• Zábavné Zábavné x 8
    • Líbí Líbí x 5
  6. Petrsup

Petrsup Orel

To jsem zas něco rozjel :D Díky, toho supa udělám sám :D

7. Testeuros

Testeuros Registered

Tak, tipuju to tak do 17:40 (asi v 16:15 jsem to posunul). Přecijen už jsme viděli, že vše, co se může posrat, se posere.:D
    Takže tak. A aby se neřeklo, tak pokud bude server v tento čas nepůjde či do této doby nebude zprovozněn (preferuji první možnost) , taky si změním profilovku, ale ještě Vám neřeknu na co :p

EDIT TIME (17:40)

Tak zrovna v čas, který mi ukazuje notebook, tak... server začal šíleně lagovat a spadnul, což znamená jen to, že budu muset nasadit novou profilovku...(nechám jí po dobu jednoho týdne, pak si navrátím svou milovanou kresbu :p)

THANKS OBAMA

• Zábavné Zábavné x 1
  8. Trochtomord_

Trochtomord_ Registered

Chceš pomoct s výrobou těch krumpáčů?? :D

• Zábavné Zábavné x 4
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  9. Illighair

Illighair Registered

Hecování je hezké, ale myslím, že jste se dosti odchýlili od původní myšlenky tohoto vlákna. :p

• Souhlasím Souhlasím x 7
    • Zábavné Zábavné x 1
  10. Monetic

Monetic Registered

A to co se posrat nemůže se podelá ještě víc. :D Optimisticky to bude mezi 15. a 17. hodinou.:pompus:

• Souhlasím Souhlasím x 1
  11. PowerOfFailing

PowerOfFailing Registered

Snad se alespoň trochu zasmějete i tentokrát.

• Zábavné x 55
    • Líbí x 3
    • Kreativní příspěvek x 3
    • Děkuji! x 1
    • Informativní x 1
  12. tominosik

tominosik Moderátor

Ale notak... Trochu porodních bolestí neuškodí. :) Co tě nezabije, to tě posílí a za den, dva, týden, měsíc to už poběží krásně. :D

• Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
  13. Petrsup

Petrsup Orel

Tak. A je to. Prohrál jsem sázku.
    himalayan_vulture_ornament-r14eb23b1c61748868338dc0be945acdf_x7s21_8byvr_324.jpg

jen o minuty!

• Líbí Líbí x 15
    • Zábavné Zábavné x 5
  14. Termiter

Termiter Modelátor

Ten sup není růžový.

• Souhlasím Souhlasím x 15
    • Zábavné Zábavné x 9
    • Líbí Líbí x 1
  15. Petrsup

Petrsup Orel

Tak si vyhrál Termitere. :D

2.jpg

• Líbí Líbí x 16
    • Zábavné Zábavné x 6
  16. scor78

scor78 Registered

Někde na forku jsem našel, že nejde umřít hladem (na serveru jsem to nevyzkoušel). Hledal jsem info ohledně nastavení obtížnosti na serveru a nebyl jsem úspěšný. Tak se tedy zeptám zde..
    Předpokládám, že když nejde umřít hladem (dle infa na foru), tak je nastaven na Normal. Chápu zákaz poškozování bloků mobama (např. creeprem), podobně bych chápal i zákaz zničení dvěří zombíkama i zákaz šíření ohně (prostě Majn je více o stavění, než o survival hře), ale zakázat umírání hladem? Stejně tak jako kazí hru teleportace, home apod., tak i nemožnost umřít hladem podle mne hru dost ochuzuje. Taktéž si myslím, že je zbytečně moc lehký boj s moby a ztížení by nebylo špatné.
    A otázka tedy.. Nebylo by lepší pro hru kdyby server běžel na hard a k tomu by se přes WG (nebo jinak) zakázalo ničení bloků mobama, ty dveře a oheň? Nebo se mýlím a server už běží na hard a smrt hladem jste už zakázali přes plugin? (tomu ale moc nevěřím, když jde tak lehce zabíjet moby s kameným mečem)

A ještě přidám jednu otázku navíc..
    Kdysi při plánování nové mapy se diskutovalo o decentralizaci pískovny. Pokud mne paměť neklame, tak tento návrh byl přijatý většinou kladně. Počítáte později při rozšíření mapy s touto decentralizací?

• Souhlasím Souhlasím x 6
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  17. pivvvo

pivvvo Registered

1) ad umírání hladem) Pokud to zůstalo zachováno, tak umírat hladem lze, nelze však umřít úplně - zbyde ti 1/2 srdíčka. Pak ti stačí menší pád nebo 1 kousnutí a končíš.
    - osobně mi to vyhovuje

2) ad decentralizace pískovny) Bohužel si to už nepamatuji, ale věřím otmu, že takovýto návrh tu padl. Přižemž jsem v podstatě pro. Nejjednoduší je asi zahlasovat osazenstvo.

PS: @scor78 Mohl bys upravit tvůj příspěvek a přidat link na dané vlákno s tou decentralizací pískovny.

18. scor78

scor78 Registered

Takže nelze umřít hladem.

Hledat zde na forku jedno určité téma se zapomenutým názvem a navíc už staré asi půl roku (bylo to v době, kdy bylo ohlášena práce na nové mapě bez data kdy to bude) bude oříšek, ale pokusím se.
    edit: @pivvvo Asi jsem to našel: http://forum.majncraft.cz/threads/v...edet-o-1-8-a-bali-jste-se-zeptat.8972/page-10 A jak koukám, tak obecná shoda asi byla pouzemým přáním v té době. :D Takže beru zpět to o shodě, ale otázka na decentralizaci veřejných věcí zůstává.

Poslední úprava: 13. září 2015
  19. Vergis

Vergis Celebrita

Při spuštění mapy byla nastavená hard obtížnost, ale jelikož se ze spawnu hned vyrojilo 80 lidí, zvířata v okolí byla okamžitě zmasakrována a rostliny vypleněny, takže lidé umírali, než stačili dojít někam, kde by našli nějaké jídlo. Proto se nastavil normál.

Teď už se situace urovnala a jídla je všude dost, u spawnu se dá zásobit v Majnově - takže by se hard klidně mohl vrátit.

Pokud jde o pískovnu - při téhle velikosti mapy je to zbytečné, časem klidně.

• Souhlasím Souhlasím x 5
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  20. dwi

dwi God

afaik tohle je vanilla chování. Na serveru je difficulty nastaveno na NORMAL a při této obtížnosti se na hlad neumírá.

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Informativní Informativní x 2
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku