1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

New Majncraft

Vlákno v 'Diskuze' založil _Eazy_ 26. února 2018.

 1. _Eazy_

  _Eazy_ AFK 24/7/365

  Offline
  Registrován:
  31. května 2014
  uvod.png

  Zdravím všechny hráče a hráčky,

  Účelem tohoto příspěvku má být diskuze, kde můžete vyjádřit své připomínky, nápady, změny, stížnosti, které se týkají serveru, fóra a dění okolo. Můžete se bavit o čemkoliv, co se týká serveru a dění okolo něj.
  Například, jaké pluginy/featury by jste chtěli na serveru vidět nebo jaké věci se vám naopak nelíbí. Žádný nápad není špatný. Tímto bychom chtěli dostat feedback od komunity a společnými silami „upravit“ server aby vyhovoval komunitě a hraní na něm Vás bavilo.​
   
  • Líbí Líbí x 5
  • Souhlasím Souhlasím x 1
 2.  
 3. derkys

  derkys Registered

  Offline
  Registrován:
  28. dubna 2011
  Aukce ;)
   
  • Souhlasím Souhlasím x 4
  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 3
  • Zábavné Zábavné x 2
 4. Lemafor

  Lemafor Registered

  Offline
  Registrován:
  03. ledna 2018
  Sedací plugin hru nijak neulehčuje, ale je hezký, ba přímo roztomilý, když někdo k někomu přijde na návštěvu nebo když se setkají v kavárně v divadle nebo Promenádě. Umožňuje postavičkám si sednout.
  https://dev.bukkit.org/projects/chairsreloaded
   
  • Líbí Líbí x 9
  • Souhlasím Souhlasím x 4
 5. peripsen

  peripsen Registered

  Offline
  Registrován:
  15. června 2013
  mě se úplně nelíbí fungování promenády polovina obchodů je mrtvá čtvrtina zavřená a zbytek jsou lektvary, okrasné rostliny a podobné neužitečné (pro mě ) suroviny. :/
   
  • Souhlasím Souhlasím x 5
  • Informativní Informativní x 1
 6. Toonu

  Toonu Registered

  Offline
  Registrován:
  30. prosince 2011
  Řekl bych, že z důvodu ničení krajiny by v jednom z pater clayovny měla přibýt čistá hlína, protože té není nikdy dost a nemusela by se kopat různě po světě (ne že bych to někdy dělal).
   
  • Souhlasím Souhlasím x 3
  • Líbí Líbí x 2
  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  • Zábavné Zábavné x 1
 7. forby

  forby Registered

  Offline
  Registrován:
  30. ledna 2015
  Better Shops - Totálne zabugovaný plugin, duplikujú sa tam itemy, strácajú sa tam itemy už od začiatku novusu.
  Výpadky serveru - Nieje normálne aby server nešiel dva dni.
  Mineshafty - Niesu od začiatku mapy čo ma najviac mrzí.
  Witch Huts - Nefungujú od začiatku mapy.
  Wolf, Ocelot, Parrot, Woodland mansion... - ...
  Hlasovanie(reklama) - pridal by som hlasovanie ako na starej mape za par drobných, to bolo super.
  Štatistiky - Tiež smutné že niesú.
  Nepster - Taký ludia tu chýbajú, stavaním velkých projektov motivoval ludí aby tiež niečo väčšie postavili a dotiahli to do konca, aj pretože tu niesú takýto hráči server umiera.

  Viac ma momentálne nenapadá ale je toho viac...

  Dirt si vieš spraviť z gravelu a pokial občas kopeš tak si ho vieš nahromadiť, v podzemí je ho dosť. :)
   
  • Souhlasím Souhlasím x 10
  • Líbí Líbí x 2
  • Děkuji! Děkuji! x 1
 8. dwi

  dwi God

  Offline
  Registrován:
  19. prosince 2010
  Better Shops - Totálne zabugovaný plugin, duplikujú sa tam itemy, strácajú sa tam itemy už od začiatku novusu.
  - souhlas, pravděpodobně se BetterShopy zruší a přejde se na nějakou jednodušší cedulkovou variantu ala ChestShop. Máš li nějaký tip, sem s ním.
  Výpadky serveru - Nieje normálne aby server nešiel dva dni.
  - souhlas, pravděpodobně zařídím nějaký plugin třeba na Pety, který bude dostupný pouze za nějaký měsíční finanční příspěvek v CZK/EUR a nebo Bitcoinech, abych měl pak finance na rychlé servisní zásahy a nemusel to vše dotovat ze svého.
  Mineshafty - Niesu od začiatku mapy čo ma najviac mrzí.
  - nejsou no, chyba v generátoru. V rozšíření mapy budou :)
  Witch Huts - Nefungujú od začiatku mapy.
  - viz následující comment ke generátoru
  Wolf, Ocelot, Parrot, Woodland mansion... - ...
  - ... spawny jsou obecně posrané, za to bohužel může vlastní generátor, který nám dal sice super mapu, ale udělal i další řadu problémů se kterými jsme nemohli počítat. Možná časem se spawn mobů doupraví, ale s Woodland Mansion opravdu nepočítej (jak by se měla spawnovat na předgenerované zastavěné mapě?)
  Hlasovanie(reklama) - pridal by som hlasovanie ako na starej mape za par drobných, to bolo super.
  - to je možné, na který hlasovací server? Nejznámější je asi https://czech-craft.eu/
  Štatistiky - Tiež smutné že niesú.
  - smutné to je, pravda. Poslední aktualizace pluginu 2016, nový modernější plugin Statz sice funguje a má i myslím nějaké webové rozhraní, ale nedaří se mu naimportovat aktuální statistiky (autor o tom ví a snaží se to vyřešit).
  Nepster - Taký ludia tu chýbajú, stavaním velkých projektov motivoval ludí aby tiež niečo väčšie postavili a dotiahli to do konca, aj pretože tu niesú takýto hráči server umiera.
  - bohužel no
   
  • Informativní Informativní x 10
  • Líbí Líbí x 2
  • Souhlasím Souhlasím x 2
  • Děkuji! Děkuji! x 1
 9. Plenca

  Plenca Registered

  Offline
  Registrován:
  05. srpna 2012
  Já souhlasím s výše uvedeným. Server pár problémů má, některé z nich jsou i výše popsané. Tím velkým problémem však je, že server skutečně umírá. Já osobně z toho nemůžu nikoho konkrétního vinit, sám jsem se poslední dobou vůbec neúčastnil. Nicméně jak to vidím: Serveru chybí rázné a hlavně aktivitou hýřící vedení/uskupení. Ono to souvisí s tím, že minecraf je už trochu ohranou hrou a mnohým z vás nemá základní koncept hry co nabídnout. DWI a módi zajišťují celkem kvalitní technickou podporu (jež si vážím), ale vůbec se nezabývají propagací serveru a jeho zaměřením. O nějakém vývoji ani nemluvě. Dnešní hráči minecratu již neslyší na: Tady máš svět a stav si. Myslím si, že chtějí něco více. Zjednodušeně řečeno potřebují důvod k tomu, aby investovali svůj čas právě na našem serveru. Co náš server tedy potřebuje? Dle mého názoru zaměření. Být jakousi simulací virtuálního života.
  Vžijte se do role nového hráče. Zaujme vás stránka, kde poslední příspěvek je z podzimu 2018 a předposlední z 2017? Budete nadšen z toho, že aktivně zde hraje převážně méně jak 10 lidí v jednom čase? Kolik se pořádá eventů a jaká je účast? Jaké možnosti vyjma stavění server nabízí? Zřejmě bych mohl pokračovat.
  Konzervativní pojetí MAJNCRAFTU se mi líbí. Nemám rád přeplácanost, ale sami musíte přiznat, že té hře tady něco chybí. Není tu ten motor, jež vás táhne do hry. Ono to pak začne vše se vším souviset. Nakonec si položíte otázku: Proč budu desítky hodin budovat projekt, když se na něj ve finále podívá 20 lidí. Stojí vám to za to? Ne, raději půjdete hrát něco jiného s větším smyslem.
  Na majncraftu jsem prožil pár skvělých let. Dodnes si vybavuji vtipné okamžiky i stavy totálního nasrání. Měli jsme špičkový server. Dnes máme dobrý server. Pokud však komunita bude pokračovat ve spánku a nechá server dále vyhnívat, tak brzy nebudeme mít server žádný. Zbudou jen krásné vzpomínky.
   
  • Souhlasím Souhlasím x 6
  • Líbí Líbí x 4
  • Děkuji! Děkuji! x 1
 10. Aegir_CZ

  Aegir_CZ Registered

  Offline
  Registrován:
  23. července 2012
  Nether Metro- přijde jako blbost že musím jako blbec pobíhat v metru po ledovce, když je mnoho snazších způsobů, ano koně ale ty někam musím odstavit a né všude je bezpečné stání, lítat s eletríí je tam dost málo místa, na staré mapě byli koleje, které mně osobně přišli úžasné, byť né nejrychlejší byli relativně bezpečné a když to byla delší trasa tak sem sedl do vozíku a mohl si odskočit než dojedu.
  Projekty- když chci udělat nějaký projekt, musím psát na fórum, čekat na potvrzení a když se to hráčům nelíbí tak prostě nazdar, takže sem pak dost demotivovanej něco dalšího vymýšlet.
  Promenáda- aktuálně ji vnímám tak že je to obrovské cosi ve středu mapy co tam nesedí a kde se nedá pořádně nic.
  Moderátoři- neberte to špatně někdo to dělat musí, ale štve mně když vidím jak pobíhají po svých projektech s pírkem, portují se z místa na místo aniž by řešili nějaký problém, věc další že buzerují za to že se nějací hráči jen tak navzájem zabíjejí, je to přeci též součást hry.

  Nápad jak to řešit, nová mapa, jediné co jako spawn tak „Altánek“ a okolo něho vybudovat v surivalu město, kde by hráči samy vybudovali tržnici, arény, farmy a jiné, co se týče mapy běžnou jako když zapnu singl svět a nic nenastavuju, klidně vybrat nějakou hezčí, ale aby obsahovala všechny dungeony co jsou v singlu. Případně počkat se začátkem na novou verzi 13 to by mohlo též dost pomoct.
   
  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 6
  • Informativní Informativní x 2
  • Souhlasím Souhlasím x 1
 11. Tyrael888

  Tyrael888 Registered

  Offline
  Registrován:
  20. září 2015
  Tiež pridám svojou trochou do hrnca :)
  Rozdelil by som to na viac bodov aby v tom bol trochu prehľad.
  Tematický server (crea).
  Celkom populárne sú teraz tematické servery. Príkladom sú moje 3 najobľúbenejšie (Dúfam že to nebude považované za reklamu :) )
  Westeroscraft
  Linscraft
  Ghiblicraft
  Všetky sú však zahranične a z mojimi jazykovými znalosťami aktívne nehratelné :)
  Ale podobný koncept by sa dal aplikovať aj na Majnu. Na server chodí veľa skúsených stavbárov a tvorba nejakej epickej mapy by ich myslím bavila, teda mňa určite :)
  Za takýto zaujímavý projekt sa dá považovať je Space ale nieje nijako rozvíjaný ani nijako propagovaný. A aj keď to nieje crea a pár stavieb je skopírovaných z netu stále je tam hodne unikátnych stavieb ktoré sa nikde v takej kvalite nenachádzajú.
  Tak narýchlo ma napadlo postaviť podobnú mapu ako v práve vydanej hre Kingdom come proste niečo na spôsob stredovekej strednej európy. Možno za použitia resource packu momentálne na to najlepši je Conquest ktorý je aj ako mód zo stovkami nových blokov.
  Eventy.
  Eventy sú síce zaujímavé ale chcelo by myšlienku možno viac rozšíriť. Na server chodia skúsený stavbári ale tiež aj programátori ktorí by sa do tvorby nejakého zaujímavého projektu mohli zapojiť a celkovú myšlienku eventu povýšiť na vyššiu úroveň trebárs minimapy. Tie by sa mohli obmieňať a nápadov by bolo myslím dosť a na stránke by sa aktualizovalo info o novom projekte.
  Propagácia.
  Ja by som ako zaujímavý nástroj propagácie servera videl Planet minecraft
  Stránka síce priamo neprezentuje servery ale projekty a u nás na servery by sa nejaké tie stavby myslím našli či už na novej alebo starej mape a taktiež vyššie spomenutý Space. A každý zajúmavý projekt by sa dal na stránke aktualizovať z odkazom na server samozrejme bez možnosti stiahnutia aby sa hráči prišli pozrieť. Možno by to chcelo prerobiť WL že by na server mohol každý ale len v spektator režime a po splneni WL by si mohol aj zahrať.
  Tiež by sa tam dali propagovať rôzne crea projekty, event mapy a podobne z odkazom na stránku a na server.
  Financovanie.
  dwi spomenul plugin na petov. Mne sa páči ako to vymysleli na ghiblicrafte. Hráčom ktorý prispejú dajú rôzne veci do hry ktoré si vedia vyvolať príkazom. Niesu to ingame veci ale dekoračne predmety ako klobúky a podobne ktoré si do hry sami namodelovali. Netuším či je to stále vanila hra a či treba niečo aj na klientskej strane ale je to také zaujímavé spestrenie ktoré neovplyvní hru a zároveň je hráč odmenený nejakou peknou drobnosťou za podporu servera.

  PS: Čo sa tíka hundrania na nefunkčný server tak to nebolo od forbyho pekné.
  Server beží hlavne z dobrovoľných príspevkov a beží lebo je ešte stále záujem ho udržiavať aj keď na vlastné náklady. Takže hundrať na niečo čo máme za odmenu a nie ako povinnosť naozaj nieje pekné.

  PPS: Mne osobne nepríde Majn server ako bežný kido server na chovanie lam a stavanie plankobudiek.
  Na jednu stranu je to zlé lebo tých menších tá drezúra a náročnosť zo strany komunity môže hráčov odrádzať
  Na stranu druhú je to dobre lebo na serveri ostanú len ty "vyspelejší hráči" aj keď ich niesu zástupy.
   
  • Líbí Líbí x 7
  • Souhlasím Souhlasím x 2
  • Zábavné Zábavné x 1
  • Informativní Informativní x 1
 12. RoyalDonut

  RoyalDonut Moderátor

  Offline
  Registrován:
  08. dubna 2012

  Všechny naše BSG projekty až na Hyperion a Atlantii (nejsou dokončené) a moje Donuterie 1, máme na PlanetMinecraft a v popiskách projektů je i odkaz na náš server a dynmapu.

  Jenže, přivádí to dost neCZ/neSK hráče a náš server je CZ/SK a tak nevědí/nerozumí co dělat když máme vše CZ/SK a máme i hráče co se nedomluví anglicky.
   
  • Líbí Líbí x 2
 13. peripsen

  peripsen Registered

  Offline
  Registrován:
  15. června 2013
  Také si myslím, že spawn je zbytečně velký a pro někoho možná asi i nepřehledný pamatuji si když jsem se poprvé "objevil" na novusu a absolutně jsem se tam nevyznal na můj vkus je prostě zbytečně velký a dost prostorů nevyužitých, ale to je asi jen otázka osobního vkusu. :)
   
  • Líbí Líbí x 3
  • Souhlasím Souhlasím x 2
 14. Tyrael888

  Tyrael888 Registered

  Offline
  Registrován:
  20. září 2015
  Tak ono sme CZ/SK server ale stejne k nám chodí dosť zahraničných hráčov keďže je server verejne známy ale dlho neostanú z akého dôvodu je na dlhu debatu. Ono je to skôr o propagácii toho že aj mi u nás máme šikovných ľudí ktorý vedia vytvoriť projekty svetovéj úrovne. preto ten nápad dať WL len pre tých zo serióznym záujmom hrať, pre návštevy spektator. Videl som na planet minecraft aj popisy v inych jazykoch než angličtina tak prečo tam nedávať k projektom popis v rodnom jazyku prípadne pod to preklad.
  Chodia tam aj ľudia z CZ/SK a keď uvidia seriozny server možno prídu. Ale všetko čo som písal tu alebo kúsok vyššie sú len nápady ktoré môžu pomôcť ale nemusia záleží skôr na tom kam sa rozhodneme že bude server smerovať. čo môže byť aj trochu problém keďže 100 ľudí 100 chutí. Rozhodnúť však musí dwi keďže on server vytvoril z nejakým úmyslom.

  PS: K nejakému tomu tematickemu projektu a propagáci na zahraničných stránkach keď už by to nezvýšilo návštevnosť na serveri zvýšila by sa návštevnosť na samotnej stránke a narástol by trochu aj zisk z reklamy kde by to možno tiež trochu ožilo z článkami a novinkami zo servera. Pracovať na nejakom veľkom projekte trebárs stavať Prahu 1:1 alebo nejakú inú šialenosť by pritiahlo dosť veľa ľudí, a určite by sa našlo dosť ľudí ktorý by sa chceli do projektu zapojiť a hrať.
   
  Poslední úprava: 28. února 2018
  • Líbí Líbí x 2
 15. Jajinek

  Jajinek Registered

  Offline
  Registrován:
  25. ledna 2015
  Nová mapa nic neřeší, místa je dost, pokud něco, tak zvětšit mapu na jedné straně. Je tu spousta rozpracovaných i dokončených projektů a je škoda všechno opustit. Jen bych se přimlouval za "obyčejnou" krajinu. Tahle je krásná, ale spousta těch přírodních útvarů stejně není využitých a chybí mi tu dungy, já je děsně rád prolézám :D

  Aktivita na serveru je taková, jací hráči. Líbí se mi nápad na odměny z admin skladu, pak může organizovat aktivity každý. Navíc si každý může vyzkoušet, co taková organizace znamená. Hráči - hráčům (s podporou týmu) dává smysl. Totéž platí o příspěvcích na stránkách. Nikdo nic nenapíše, tak nic není :D
   
  • Souhlasím Souhlasím x 2
 16. peripsen

  peripsen Registered

  Offline
  Registrován:
  15. června 2013
  Ještě jedna připomínka omlouvám se za "menší" spam a to je celková propojenost projektů mezi sebou stačí se podívat jak dokonalá na tohle byla eternie opravdu skoro ke každému projektu vedla cesta pěšina (hlavně u středu mapy) cokoliv a vypadalo to dle mého dobře zatím co na novusu je to takové rozházené každý si staví na svém a nevypadá to hezky když je velkoměsto a cesta vede "pár" blocků od něj a tam končí chápu, že celková propojenost jako na eternii by nebyla možná kvůli zbytečnému zastavění mapy a menší aktivitě hráčů, ale alespoň nějak by to chtělo (prosím moc mě za to neukamenujte je to jen a pouze můj názor děkuji :D) .
   
  • Souhlasím Souhlasím x 6
 17. Toonu

  Toonu Registered

  Offline
  Registrován:
  30. prosince 2011
  Souhlasim s Peripsenem. U našeho města se snažíme spojit s okolními projekty silnicemi a mosty což dává možnost při příchodu městem najít i okolní projekty ze zvědavosti co je na konci této cesty.. Taky železniční dopravu bych podpořil protože jsou i lidé kteří nechtějí být v uzavřeném netheru ale jezdit na povrchu a kochat se okolím.
  Propagace je určitě důležitá a myslím ze nápad na nějaký větší společný projekt není vůbec špatný. (Kdo pamatuje New Vegas, Archanděla, Benátky, což byly všechno velice tematické projekty a okresy serveru.)
   
  • Souhlasím Souhlasím x 2
 18. peripsen

  peripsen Registered

  Offline
  Registrován:
  15. června 2013
  Jo příběh a vše okolo archanděla jsem zbožňoval škoda, že na novusu takto rozsvinutý příběh není :/
   
 19. Termiter

  Termiter Modelátor

  Offline
  Registrován:
  10. dubna 2011
  Chybí mi tu příběh. Něco, co hráče spojuje, na čem mohou spolupracovat krátkodobě i dlouhodobě.

  Například:

  Doktor Mamlas postavil kdesi zavlažovací stanici, následkem čehož se zhroutilo počasí. Dokud stanici nenajdete a nevypnete, bude pořád pršet. K tomu po mapě rozmístit drobečky nápověd.

  Kolem zeměkostky prolétá diamantový planetoid. Je třeba postavit dalekohled, radar a nakonec na hranici atmosféry magnetický zachytávač. Obyvatelé, kteří chtějí podíl na zisku, musí vytvořit společnost MSA (Majncraft Space Agency) a společně postavit potřebná zařízení.

  Doktor Mamlas umístil pomocí teleportace kamsi do podzemí do magmatického krbu shluk majáků v domnění, že získá dostatek energie pro své zvrácené projekty. Magma stoupá, kolem kaverny se na povrchu otevírá země. Najít, vyzvednout majáky, sic magma zalije celou krajinu. :c)

  A tak dále...

  Z dlouhodobých projektů bych to viděl například na vybudování metra a k tomu systém povrchové dopravy. Kombinace železnice, přístavů, cest.
   
  • Líbí Líbí x 5
  • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 4
  • Souhlasím Souhlasím x 3
  • Děkuji! Děkuji! x 2
 20. pragos

  pragos Moderátor

  Offline
  Registrován:
  12. října 2013
  Nejdřív vám chci poděkovat za postřehy a diskuzi, kterou tady vědět, je vidět, že komunita tu pořád je!
  A teď teda k postřehům co jste sem psali:
  Derkys
  • Vem si jak vypadá ekonomika na novusu, obchoduje se minimálně a navíc, kdo by se o to staral... Pochybuju, že Sognusovi se bude chtít.
  Lemafor
  • Paráda, dobrý nápad, nejdřív to bude chtít odzkoušet a vanillu to nijak extrémně nenaruší.
  peripsen
  • Uznávám, že půlka obchodu je prázdná, ale to je jen kvůli neaktivitě, přesně jak píšeš a jinak se snažíme, aby na Promenádě nebyly stejné obchody = proto je to tak striktní.
  • Jestli se chceš zapojit, tak si zažádej o obchod a nějakej postav... jinak takovýhle kecy jsou zbytečný.
  Toonu
  • Pískovna i clayovna jsou tu z určitého důvodu a ten je takový, že ani jedna surovina se nevyskytuje jinde než na určených místech (písek - pláže/pouště, jíl - koryta řek) a aby nedocházelo k devastaci krajiny, máme tady pískovnu clayovnu a na to jak získat hlínu, ti krásné odpověděl f0rby
  f0rby
  • Vlastně ohledně problémů jsi shrnul asi všechno a dostal jsi i následně odpověď :)
  Plenca
  • Asi jsi vystihl situaci nejlépe ze všech.
  • Ano, bohužel dneska normální vanilla moc lidí nebaví, všichni letí na minihry atd.. jenže (aspoň ja za sebe to tak řeknu) na majn prostě nic takového nechci. Jo, rozhodně to chce nějaké oživení ať formou nějakého nevšedního vanilla pluginu, nebo pravidelnými eventy, eventuálně jednou za měsíc by byly fajn. To samé propagace by byla fajn, ale nic z toho není možné pokud se nevyřeší hw a sw problémy (to jak to padá, vypadá na hw chybu a to že se buggují shopy, je zase problém sw). Dwi se snaží co to jde, jenže třeba adekvátní náhrada za Bettershopy (aktuální plugin na shopy) prostě není.
  Aegir_cz
  • Co ti bránilo se zapojit do čehokoliv ohledně nether dopravy, bylo tu X pokusu nether dopravu zlepšit a myslím si, že aktuální rozpoložení CNC je nejlepší jaké jde v nynější situaci mít.
  • Ohledně projektu je možné, že několik hráčů to odradí.. ale kdyby tu takový proces nebyl, tak by jsme museli mít tucet moderátorů na likvidaci cobble budek atd.. to platí i na tu buzeraci od moderátorů.
  • S promenádou bohužel teď už nic neuděláme, ale pokud máš, nebo kdokoli jiný, nápad jak ji využít, tak sem s ním
  • Nová mapa, vážně? Ok, Novus už je trochu postarší, ale co, bude nová mapa, na chvíli to pár lidí přitáhne a pak stejně budem tam, kde jsme teď...
  Tyrael
  • tematický server, dřívější myšlenka skybloku, který je sice hotový a připravený, ale content na něm je pro 1.8.9 a teď máme verzi 1.12.2, kde je milion nových věci, takže si představ kolik práce tam je s vymýšlením nového contentu a ve výslednu, těžko říct jestli by to za tolik práce stalo. Ale jinak asi myslím, že creativ server by přitáhl jen více problémů.
  • Eventuálně to rozhodně chce eventy i přes rok, ne jen vánoční.
  • Propagaci formou hlasovaní je už myslím jasná, teď už jen vybrat stránku, kde se bude hlasovat. A jinak na FB profilu se objevují rendery ze hry, ať Space nebo Novus
  • Spectator režim bez WL se mi hodně líbí, teď jen jak to půjde po technické stránce
  • Ohledně odměny za příspěvek máme zelenou barvu a nějaké příkazy, ale netroufal bych si hádat, jestli by to co říkáš nějak namotivovalo lidí, aby přispívali více
  • PS - možná to bylo hudrování, ale mě se ten příspěvek líbil, hezky shrnul většinu problémů, které tu máme :/
  • PPS - diky té drezuře máme dobrý filtr na "odpad" stavby
  RoyalDonut
  • S překladem nemá nikdo problém i by to bylo super, ale bohužel já nemám čas se ještě patlat s překladem a to samé ostatní moderátoři. Pokud někoho máš sem s nim!
  Tyrael
  • Na větší projektu, jako Praha 1:1 je potřeba schopnej tým, ke kterýmu by se jen přidávali noví hráči. To ale teď nemáme :(
  Jajinek
  • Rozšíření je v plánu, ale bohužel to nejde tak rychle
  peripsen a Toonu
  • Sice pěkné co tu povídáte o cestách, ale kdo z vás dvou se zapojil do budování rozšířené sítě cest nebo kolejí, nebo nějaké aktivity ohledně toho i jinde než kolem TH?
  • Cest na povrchu je dost, a to že nevedou úplně všude je chyba majitelů projektu
  Termiter
  • Bohužel se obávám, že dnešní mládež ale i starší hráče minecraftu takovéhle příběhy nepřitahují, mládež přitáhnou minihry a starší přitáhne pohled na klidné hraní, bez problémů a v dobré komunitě
   
  Poslední úprava: 01. března 2018
  • Souhlasím Souhlasím x 5
  • Informativní Informativní x 4
 21. ProIcoP

  ProIcoP Registered

  Offline
  Registrován:
  22. října 2017
  Hmmm... proč jsou na webu dvě menu? nešlo by je nějak spojit nebo něco? Docela mě to irituje :D
   

Sdílej tuto stránku