1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Nefunguje mi těžba

Vlákno v 'Problémy' založil Dochy 06. dubna 2021 v 00:47.

1. Dochy

Dochy Registered

Zdar
    Hraju na tabletu, kluci mně donutili ;-)
    Občas se mi u rozehraného světa stane, že mi přestane fungovat těžba. Rozbiju bez problémů cokoli jako obvykle (hlínu, šutr, strom) jen z toho nic nevypadne. Pokud zabiju zvíře/příšeru tak z nich věco padaj. Restart hry nepomůže, restart tabletu nepomůže, vypadá to, že když se to stane tak to s danou hrou můžu zabalit. Můžu založit novou, kde pak vše funguje.

Aktuální verze 1.16.201, hraju lokálně, přežití.

Snažil jsem se hledat googlem, ale zatím neúspěšně. Věděli byste někdo co s tím dál? Člověka to trochu začne bavit, říká si: Teď se pustí do toho, prozkoumám tohle,.... A nic.

2.  
  3. Webess

Webess Badmin

Ahoj, mas kupenu hru? Spravanie, ktore popisujes sa vyskytuje v demo/trial verzii hry po urcitom case.

4. Dochy

Dochy Registered

Měl jsem za to, že ano. Přes google play tuším za pár stovek, bez toho ji ani nenainstaluju. Ani nikde žádné varování nebo žádost o další platby (pokud nevlezu přímo do marketu nebo editoru postav) nevidím.

5. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Někdo měl podobnou chybu tady: https://bugs.mojang.com/browse/MCPE-31959
    Podle nich by za tím mohlo být používání luku a trochu smůly. Zkus tedy vystřelit z luku, jestli se to tím nespraví.

• Líbí Líbí x 1
  6. Dochy

Dochy Registered

Dík, ale ani luk nepomohl. Nicméně je fakt, že poměrně krátce před pozorováním problému jsem párkrát vystřelil - a bylo to poprvé v rámci dané hry. Ale v Androidí verzi ani netuším jak uvolnit jednou natažený luk.

7. Tompy

Tompy Registered

netrolli te nekdo s /gamerule doTileDrops false ? Fakt nevim cim by tohle mohlo byt ale bedrock verze minecraftu je casto docela divoka.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. Dochy

Dochy Registered

To by musel kluk. Hraju lokálně. Ani nevím jestli to jde přes menu nastavit - teprv se učí číst, takže by musel spáchat nějaký víceméně náhodný zásah do nastavení.

9. Dochy

Dochy Registered

Tak to bylo ono... Kluk si dělal kopii mého světa a přitom to odklepl. V češtině "Upuštění dlaždic" ?!? v nastavení hry.
    Díky všem za snahu, extra Tompy za zásah do černého ;-)

10. Tompy

Tompy Registered

Rad jsem pomohl ;)

• Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku