1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

UHC (Ne)pravidelný UHC (#9.5) - sobota 29. 11.

Vlákno v 'Eventy' založil reibl 27. listopadu 2014.

1. reibl

reibl Registered

Ano čtete správně. Celé "pravidlené" UHC se překopává. Následující event bude spíše přechodný. Vůbec poprvé v historii pravidelného UHC totiž budeme testovat zcela jiný hardware. Jediné, co zůstane bude ona podstata hry. Hrát se bude na verzi 1.7 dle ankety, která proběhla před pár týdny. Nyní vás také do hry pustíme okamžitě po připojení na TeamSpeak. To je možné díky novému, univerzálnímu spawnu. Budou zde pravidla, dostatek prostoru a hlavně možnost si vybrat barvu týmu bez ohledu na to, zda bude někdo s právy na serveru! Do pár dní by měly být hotová kompletní pravidla, která si můžete zatím přečíst na stránkách Amunaka, jako doteď. Dále by se do týdne měly dodělat webové stránky, které budou shromažďovat informace o uběhlých eventech i těch nadcházejících. Zde bude možné napsat si e-mail a být informován předem. Jistě také zůstane i oznamování na foru v podobě vláken.

Teď k informacím o tomto UHC. Jak jsem již zmínil, bude se hrát na 1.7.10 s pár pluginy. Týmy budou dle počtu, ale nejspíše to necháme na 3 lidech. A proč UHC 9,5? Toto bude zátěžová zkouška nového stroje a nejspíše se to neobejde bez komplikací. Navíc to nebude nic originálního a proto jsem nechtěl plýtvat číslem 10 :D Tímto i chci slíbit, že se od tohoto UHC budou opět všechny ostatní konat jednou za 14 dní.

Datum a čas: 29.11. 2014 v 19:00
    TeamSpeak server: ts.amunak.net

Dočasná pravidla a FAQ: xcx.cz/uhc

Jako poslední Vás chci pozvat už tento pátek na menší zkoušku stability atd. Celý pátek od 18:00 se bude zkoušet, což bude trvat asi jen pár desítek minut. Ale pak vyměním mapu a můžeme si zahrát nějaké minihry a podobně. Je to důležité z toho důvodu, že potřebuji mít k ruce pár lidí co by mi pomohli se přesvědčit, že ten server v sobotu to UHC vydrží. Možná rozdám i něco na steam, co mi zbylo :D Budu se na všechny těšit, jak v pátek, tak i v sobotu na dalším suprovém UHC.

PS: napište mi, zda dorazíte i v tu sobotu, na případné dotazy rád odpovím :)

• Líbí Líbí x 5
  2.  
  3. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

Snad to tentokrát nevyhraje Vojtass.... :rage:
    Přijdu v sobotu, a možná i v pátek..
    Doufám, že tentokrát se mí kolegové.. (Ehrm.. @sendys99, @Testeuros) Dostaví a budeme alespoň druzí.. :D

• Zábavné Zábavné x 3
    • Líbí Líbí x 1
  4. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Takže v pátky už UHC nebudou?

• Souhlasím Souhlasím x 1
  5. reibl

reibl Registered

@KubaCraftovsky
    I když jsem psal, že to bude jednou za 14 dní na stálo, stále platí občasné střídání pátku se sobotou. Nejsem si jistý jak to bude za 2 týdny takže se to bude nejspíš odvíjet od toho, jaký po tom bude ohlas a jak budeme mít čas my, protože někdo to pořádat musí...

• Informativní Informativní x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

V pátek nemůžu, ale v sobotu rád dorazím. :)

• Líbí Líbí x 2
  7. Haneses

Haneses Registered

Zítra dorazím.

• Líbí Líbí x 1
  8. sendys99

sendys99 Registered

Bohužel, celý víkend budu v Praze - nemůžu dorazit...

9. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

:punch:

• Zábavné Zábavné x 3
  10. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Hrát nejspíš nebudu, ale zkusím se stavit a alespoň pomoct kdyby byly nějaké problémy.

11. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

Tak nakonec velká změna plánů a volná sobota je pryč. Tak si to užijte a snad mi to vyjde za 14 dní.

• Informativní Informativní x 1
  12. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

:mad: A to jsem čekal, že bychom si mohli dát tým: Já, Ty a @PandKer, za předpokladu, že by nemohl ani @Testeuros, ani @sendys99.

• Zábavné Zábavné x 2
  13. lopkol

lopkol Registered

Dorazím

• Děkuji! Děkuji! x 1
  14. Testeuros

Testeuros Registered

Stejně jako sendys nemohu, důvod je ten, že nejsem doma, přičemž svou přenosnou kalkulačku jsem si s sebou naneštěstí nevzal.

Odesláno z mého R800i pomocí Tapatalk 2

15. Tybeos

Tybeos Legion

Příjdu

• Líbí Líbí x 1
  16. SilveR_sk

SilveR_sk Registered

SilveR_sk + RomanRoga33 + fieryx :)

17. roset

roset VIP

Je mi to líto, ale nedorazím. Kdyby to bylo od šesti, tak to stihnu, ale v pul osmé musím pryč.

18. reibl

reibl Registered

Za chvilku začínáme :)

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
  19. _Galaxion_

_Galaxion_ Registered

FUCQ! Já na to zapoměl! :facepalm:

• Zábavné Zábavné x 2
  20. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Jo, mě taky nikdo neřekl, a to jsem byl na TS i IRC... tak dík :p

• Zábavné Zábavné x 5
  21. reibl

reibl Registered

@Amunak, toho návalu na TSku, upozornění mým příspěvkem a aktivitou na IRC se to snad nedalo přehlédnout, ale uznávám, mohl jsem ti asi napsat noo :D

Z hlediska serveru se vše povedlo. Ani nevíte, jak jsem byl nervozní před začátkem UHC. Vše jsem nastavoval asi 5x, kontroloval, furt jsem si procházel příkazy, až bylo vše hotové. Potom jsem to procházel znova a znova :D Nakonec se vše povedlo, i když se nás sešlo jen 12, event se povedl. Nakonec zde byly jen 2 faily, trochu bugy bugy spawnování mobů a větší mapa. Na tu jsem úplně zapomněl, ale nakonec jsem hodně týmy hnal ke středu po cca hodině a půl hry. Naštěstí jsme se dočkali pár soubojů, i když ne moc dlouhých. Gratuluji vítězům a čest poraženým. Už za týden u dalšího (ne)pravidelného UHC se budu těšit.

• Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku