1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh: zřízení MCPE serveru

Vlákno v 'Stará témata' založil dynlik 16. ledna 2015.

1. dynlik

dynlik Registered

Minecraft PE - verze MC pro dotyková mobilní zařízení všeho druhu

Je to hezké, zvlášť v poslední době, ale jako u všeho vás single prostě časem přestane bavit.
    Tak jsem tedy chtěl ozkoušet MP, s nepořízenou, nikde žádný funkční a slušný server.
    Poté jsem se v PC verzi dostal na tento server a napadlo mě že když už tu máme technic a vannila like, proč by nešlo MCPE like, že?:D

Ale i vím že tuto hru asi moc lidí nehraje, že na vše jsou potřeba finance a hlavně že tohle bude zachvíli příšerně hodnocené a uzamčené vlákno:D

Ale co, berte to jen jako návrh obyčejného hráče co sem sotva přišel, nic vážného, ale rozhodně bych byl rád, kdybych zde mohl hrát i po večerech:D
    Dynlik

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Finance asi nejsou takový problém, server by to nejspíš utáhl, ale:
    • Hodně se to bude lišit od PC verze a s provozem nemáme zkušenosti. Byla by to práce navíc.
    • Potřebovali bychom moderátory, někoho, kdo by to dlouhodobě spravoval a pohyboval se ve hře. A nevím, jestli vůbec existují nějaké pluginy, které by jim to zjednodušovaly.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  4. dynlik

dynlik Registered

Vergis: Finance asi nejsou takový problém, server by to nejspíš utáhl, ale:
    • Hodně se to bude lišit od PC verze a s provozem nemáme zkušenosti. Byla by to práce navíc.
    • Potřebovali bychom moderátory, někoho, kdo by to dlouhodobě spravoval a pohyboval se ve hře. A nevím, jestli vůbec existují nějaké pluginy, které by jim to zjednodušovaly
    ------------------------------------------------------------
    Nemám tušení kdo by to chtel delat, ja s tim take nemam skusenosti, jak rikam, pouze navrh:D

Ale koukám že chestshopy, minereset, wordledit atd... se najit daji

Poslední úprava: 16. ledna 2015
  5. fretka323

fretka323 Registered

Existuje projekt PocketMine. Jedná se o MCPE server, napsaný v PHP. Výkon nežere téměř vůbec - jako kterýkoliv jiný webový server. A pluginů je na něj strašně moc, komunitně vyvíjených.

6. dynlik

dynlik Registered

Vim, dokonce jsme to dnes zkouseli, dokonce mam v provozu zkusebni server, problem zacina u world generatoru, ktery vubec neoodpovida tomu z 0.10.x, svet zabugovany, bez biomu a omezene velky.
    Verze serveru je nejnovejsi na verzi 0.10.4, ja bezim na 0.10.5 a hru mam zakoupenou, tak kde je zakopany pes?:D
    Server mi bezi na mobilu, dam sem ip, jestli je to povoleno:D

Poslední úprava moderátorem: 20. ledna 2015
  7. Arkarianasa

Arkarianasa Registered

Já bych byla velice ráda, kdyby se takový server založil. Pokud vím, tak český a fungující MCPE server ani neexistuje (nedávno jsem si tuto verzi koupila a celkem mě to mrzí :/) Online by jsem mohla být vlastně skoro každý den-nedělalo by mi problém pomáhat, jen by mě někdo musel lehce zasvětit :DDD

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. dynlik

dynlik Registered

Jak již jsem řekl, znam postup jak server vytvořit, problém je v tom, že po vygenerování sveta vznikne zabugované, hnusné zelené cosi, co si dovoluje nazývat se světem, a to nemluvím o obrovských lagech, no prostě hrúza...:hungover:
    Co se pluginů týče, je jich opravdu obrovské množství, dokonce asi i všechny hlavní co jsou na majnu...

Poslední úprava moderátorem: 20. ledna 2015
    • Informativní Informativní x 2
    • Líbí Líbí x 1
  9. dynlik

dynlik Registered

Zdravím.
    Další krok do předu, právě jsem oběvil jistou kompabilitu se světy z PC verze.
    Ale svět se zachová jen v hrubém obrysu, mobové nikde, biomy nikde, lagy, špatně načtené chunky (lagy jsou možná spůsobeny tím, že mi testovací server zatím běží na mobilu a je mu přiděleno jen cca. 100mb ram:D)
    Dynlik
    (později dodám obrázky)
    Edit:
    Obrazky:
    -
    -

Poslední úprava: 27. ledna 2015
    • Informativní Informativní x 2

Sdílej tuto stránku