1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Návrh] Nové pluginy a možnosti

Vlákno v 'Stará témata' založil Pulec 16. února 2011.

1. dendy

dendy Registered

nie nevyhnutne...neviem ako presne je ten plugin naprogramovany, ale ako programatora ma napada jediny rozumny sposob ten, ze si proste podeaktivovani a znovuaktivovani chunku zisti ako dlho bol chunk neaktivny a umerne tomu updatne progress rastlin pri ich znovugenerovani sa... to nieje vobec nic narocne, nevidim dovod preco by to malo akokolvek zatazovat server - nepredpokladam ze to bude fungovat stylom ze ked hrac nieje v chunku tak to umelo drzi chunk aktivny - to by volo sialene riesenie hodne programatorskeho nooba :)

myslim si ze to bude proste len o tom ze ked sa hrac vrati do chunku tak pri generovani sa nenastavi stromu vyvojove stadium ako mal naposledy ale take ktore je umerne casu ako dlho bol chunk neaktivny...

v konecnom dosledku by to viac priblizilo dynamiku procesov v MC realnemu svetu , na zahrade mi tiez stromy nerastu len ked pri nich stojim :))

myslim si ze zrovna tento plugin by bol super... prave koli priblizeniu MC k RL

edit: cital som diskusiu a autor tam pise ze presne tak (ako som napisal) ten plugin funguje... vyuziva api databazy bukittu, takze to vazne nemoze mat ziadny batatelny impact na zataz servera..

• Líbí Líbí x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2. diahex

diahex Registered

• Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku