1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Nadměrné podpisy na fóru!

Vlákno v 'Stará témata' založil dwi 20. září 2012.

1. dwi

dwi God

Zdravím,
    jelikož jsem náhodou objevil enormní podpisy u pár uživatelů (smazány/upraveny) tak bych rád upozornil a varoval všechny, kteří by dospěli k něčemu podobnému. Podpisy neslouží jako sbírka tří velikých obrázků achievementů pod sebou ani jako žádná jiná robustní obří reklamní plocha. Pokud zase objevím veliký podpis, ve kterém je nadměrný obrázek do šířky či výšky, tak ho bez upozornění smažu.

Děkuji za pozornost!

• Souhlasím Souhlasím x 9
    • Informativní Informativní x 5
  2.  
  3. weltar

weltar Registered

Osobní názor: Podpisy zakázat úplně.

Já jsem v tomto dost extrémista. Už od začátku mám cizí podpisy vypnuté.

http://forum.majncraft.cz/account/preferences
    zrušit "Show people's signatures with their message"

... jenže to mohou udělat jen registrovaní uživatelé. A ne vždy se přihlašuji, pokud zrovna sedím u cizího počítače a jen něco na fóru narychlo dohledávám.

--------

Přiznám se, že za ty teď už desítky let, co se s fóry setkávám, jsem doteď nepochopil, k čemu je podpis dobrý. K čemu jinému je dobrý, než k šílenému spamu, ad-bloku vecpanému do každého příspěvku, který akorát ruší plynulost textu. Jo, při prvním čtení je možná podpis informativní. Ale při dalších akorát obtěžující /prostě jako každý jiný reklamní banner/ - a to i když je to jen spoiler.

Ještě bych podpisy chápal na fóru, kde jsou povoleny reklamy a lidé tam z reklam žijí - že si tam bude člověk strkat reklamu na svou firmu, na svou hru, svůj program a podobně. A fórum takové lidi potřebuje udržet, tak jim dá prostor k reklamě. Pak to beru. Žijí z toho a pokud jsou ochotni podělit se tam o informace které potřebuji, proč jim /nepřímo, reklamou/ nezaplatit.
    ... Nebo, naopak, chápu to na fórech typu suprdupr C001 či mimísku. Tedy místům, kterým se normální člověk může vyhýbat.

Njn, jsem divný.

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 10
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Líbí Líbí x 1
  4. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

Podpis neni problem dokud opticky neleze do prispevku (stejne pismo/velikost atp.) a pokud to neni nejaky mega velky obrazek (animovane gify jsou otravne i male) ..... podpis muze byt dobry treba k tomu abys napsal ze budes mesic na dovolene, tak nemusim nekde extra hledat co je ale vidim to kdyz narazim na tvuj prispevek....to ze si tam kazdy cpe reklamu to je druha vec a plne souhlasim ze to je hnusne a casto i otravne....

vetsina lidi napise jeden radek textu a pak ma 5ti radkovej podpis...brrr

• Souhlasím Souhlasím x 2
  5. dwi

dwi God

Existuje add-on pro fórum, který zobrazí podpis pouze jednou u každého člověka v tématu a dál je již nezobrazuje.

6. Termiter

Termiter Modelátor

Stačilo by nahoru, jak jezdí ty rady, napsat informaci kde a jak se dají podpisy vypnout.
    Taky je mám vypnuté, v naprosté většině případů je to spam.

7. Vergis

Vergis Celebrita

Já jsem naopak zas na podpisy z různých fór zvyklý, pravda, spíš ty obrázkové - oddělují jednotlivé příspěvky a podle některých snadno poznám, kdo je napsal, aniž bych uhýbal očima.
    Vzhledem k tomu, že jdou v nastavení vypnout, bych je určitě nechal. Nepřihlášení mají prostě smůlu, vždyť to zas tak hrozné není.

• Souhlasím Souhlasím x 7
  8. weltar

weltar Registered

Re: Vypnutí podpisů

Jasné. Proto jsem se také dosud neozýval ... resp. až ve chvíli, kdy se tu začala probíhat diskuze na téma obtěžujících podpisů (právě proto, že každý má hranici jinde, optimum najít nelze).

Ano, pro mne, vypnutí, po registraci/loginu to řeší. Ale znamená to že "cizí" návštěvníci jsou nuceni se registrovat, pokud chtějí vypnout. A pokud jsem na jiném počítači, kde je třeba reglý někdo jiný, či není ale jen přes fórum "procházím" při hledání googlem na odkazy dále, tak kvůli tomu se nebudu nebudu logovat /či dokonce rušit autologin jinému/. To raději podpisy protrpím.

------

Re: Existuje add-on pro fórum, který zobrazí podpis pouze jednou u každého člověka v tématu

Zajímavé. Ale (pokud by nebyl vyloženě zdarma a chtěný všemi), tak mi to přijde přehnané. Resp. určené opravdu pro případ reklam, tvrdých reklam v podpise. Pokud jsou /pro účastníky a majitele daného fóra/ podpisy chtěné, tak nechť jsou tedy všude /vypnutelné po registraci/. Asi mají nějaký důvod (že já ho nevidím či necítím, je můj problém).

9. Vergis

Vergis Celebrita

Pochybuju, že tu je velké množství lidí, kteří sem chodí nepřihlášení a zároveň jim hrozně vadí podpisy. :)
    Prostě když mi to tak vadí, přihlásím se, jinak mám smůlu.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  10. DzejPi

DzejPi Perfectly Insane Brony

Nevím, proč by se měly zakazovat podpisy kvůli několika lidem, kteří je mají přes půlku obrazovky. Takovým lidem bude podpis smazán a bude opět ráj na zemi. V čem je problém? Nevidím v tom důvod k tomu, aby se podpisy zakazovaly.

• Souhlasím Souhlasím x 7
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku