1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

MrHackCZ

Vlákno v 'Archiv' založil SKARIJJ 02. listopadu 2011.

1. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

Prve pomaha znicit nepstertrap a ted jeste vyuziva bugu.
    Permaban

2.  
  3. MrHackCZ

MrHackCZ Registered

Jakyho bugu zase?

EDIT:
    Důvod: Měl hodně Bricků, Nepster měl plnou bednu. Vzal sticky piston, odsunul Stone a vložil chestku aby se daly cihly prodat... Nabízel Nepsterovi, že mu vrátí peníze a stone vráti do původního stavu. Za hrubé porušení pravidel perma BAN...

Díky za pozornost :D

4. MrHackCZ

MrHackCZ Registered

No nic, nehodlam to řešit. Jde prostě vidět, že je to lidma co tu jsou, není tu žádná domluva nic. Nepsterovi jsem to tam dal, aby si na tom vydělal. Takže tady platí... Za dodbrotu na žebrotu. Nabízel jsem mu, že si vezmu věci zpátky a Libry vrátím, ale on má své, nevím jestli prostě chtěl, abych měl perma, jestli jsem mu tu vadil, Nevim... Bylu mi tu dobře, děkuju všem za všechno co pro mě udělali. Zvláštní dík dwi-mu za un-ban za trapku, která se tu jak vidim bude zase řešit. Jestli todle bude číst Rick, kraterka nebo někdo kdo by chtěl dodělat mojí kešku, tak může. Najdete jí na home kraterka a z homu hned do leva, před podchodem do prava. Takže bych chtěl poprosit nějakého móda o sundání z white-listu. Muj barák si třeba sežerte. Ne, nic nežerte. Jestli si to budou rozdělovat módi a ostatní admini, chtěl bych ho darovat Dzejpimu. V chestkách najdeš nějaký surky a v obchodním centru u Kamila mám jeden obchod na hoře v obchodě u Chcaldy. Je tam 35 dia vem si to... ;) Ze všech módů jsem tě měl nejradši. Byl jsi můj vzor tady na Majncraftu. Co dodat? Nic, mějte se tu pěkně a užijte si WIPe :cry: :cry:

Zbohem...

5. MrHackCZ

MrHackCZ Registered

Jo a ještě něco... Musim SKARIJJovi poděkovat za čas, který nestrávim u MC ale u učení, možná se teď i někam dostanu...

PS: Prosil bych smazat i profil zde na fóru. Nestojim o žádné zálohování nebo něco takového. Chci prostě ZMIZET!

6. blurcak

blurcak Old Defiler

Promazano - na chatovani je IRC

Sdílej tuto stránku