1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Návrh Mos Esley

Vlákno v 'Stavby a projekty' založil Star3c 18. listopadu 2014.

 1. Star3c

  Star3c Registered

  Offline
  Registrován:
  18. listopadu 2014
  Dobrý den Mos Esley je moc pěkné pouštní město na to aby zaniklo a proto mu chci dát novou tvář přidat nové budovy a dostavět stávajcí věřím že by to bylo pěkné město kdyby bylo hotové a proto se chci toho ujmout jako noví starosta Mos Esley (souřadnice -971,65,6418)[DOUBLEPOST=1416342544,1416340719][/DOUBLEPOST]galaxion mužu se zeptat proč ?
   
  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 5
  • Souhlasím Souhlasím x 1
 2.  
 3. funnel66

  funnel66 Bagr

  Offline
  Registrován:
  24. března 2013
  1) Píšeš špatně název, je to Mos Eisley.
  2) Město i okolní zajímavosti a zástavba se mi zdá povedená a ve stávajícím stavu dostačující, ano je tam několik věcí na dodělání, ale většinu vidím jako drobnosti, které nijak extrémně nekazí celkový dojem.
  3) Odkaz na dynmapu získáš na adrese map.majncraft.cz tím, že najedeš mapou tam co chceš něco ukázat a klikneš na ikonu řetězu v levém dolním rohu, zkopíruješ odkaz a vložíš ho zde na fórum asi nějak takto http://map.majncraft.cz/?worldname=world&mapname=surface&zoom=7&x=-970&y=64&z=6408, případně upravíš, aby to nebylo tak ošklivé a dlouhé nějak takto: Mos Eisley - Dynmap náhled.
  4) Pokud o to hodně stojíš, tak by se chtělo trochu více rozpovídat o tom co máš v plánu s městem dále, než jen že mu chceš dát novou tvář a dostavět budovy. Trochu to rozvést.
  5) Píšeš ve větách, ale jako kdyby pro tebe neexistovaly čárky a tečky.
  6) Na převzetí a renovaci/dodělání je tu spousta jiných adeptů v podobě jak opuštěných vesnic tak i projektů, stačí se zeptat a rozhodně dostaneš nějaká doporučení.
   
  • Souhlasím Souhlasím x 5
  • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
 4. rikuhahl

  rikuhahl Fanatický dříč

  Offline
  Registrován:
  09. července 2012
  Jak píše už @funnel66 přede mnou, tak toto město je sice neaktivní, ale není potřeba ho nějak zásadně dodělávat/předělávat. Na mapě je spousta vesnic, komplexů, i samostatných objektů, které jsou už dlouhou dobu nedodělané, tam bys měl spíše zaměřit svou pozornost.

  Neuraž se, ale na serveru jsi nováček a hned si bereš takovéhle sousto? Bylo by lepší se tu nejdřív zabydlet, postavit pár pěkných staveb a po čase se třeba přihlásit o adopci vesnice, nebo projektu. Je možné, že už jsi něco pěkného postavil v singlu, nebo třeba na jiném serveru, ale nás spíše zajímá, jak se budeš projevovat tady.

  Běž a postav si tedy něco malého, ale pěkného a když se ti bude dařit a vydržíš u nás na Majncraftu, tak se za pár měsíců zkus přihlásit o nějakou adopci, do té doby ti žádnou neschválíme (tedy alespoň já určitě ne) ;)

  Ať se ti daří, měj se.
   
  • Souhlasím Souhlasím x 6

Sdílej tuto stránku