1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Módy

Vlákno v 'Problémy' založil pety 02. ledna 2018.

1. pety

pety Registered

Dobrý den,koupil jsem synovi orig. Minenecraft v.1.2.8 připojováni na servery funguje ale on chce hrát nějaké módy LOTR,Pokemon atd.Můžete mi poradit kde je sehnat a zda musí být pouze na tuto naši verzi.Děkuji

2.  
  3. weltar

weltar Registered

Vzhldem k tomu, že je zde už den ticho, tak se pokusím alespoň já.

Krátce:
    Nejde to.

Dlouze:
    Dle názvu verze "Minenecraft v.1.2.8" se asi bude jednat o Minecraft PE verzi, tedy minecraft určený pro konzole - Pocket Edition. Osobně netuším, zda tato verze vůbec jde nějakým způsobem modifikovat, ale občas se na google play objeví nějaký mod, takže asi ano, nebude-li se jednat o podvod. Nicméně, prakticky veškeré hlavní modifikace (vč. zmiňovaných LOTR, Pokemon), jsou modifikace dělané pouze pro plnohodnotný minecraft (java verzi, pro desktop) - java verze je úplně jiný program než Minecraft PE. Spolu (java a PE) sdílí "jen" název a vzhled a chování, vnitřně jsou to jiné programy, jejichž modifikace (a opakuji že ani netuším, zda vůbec existují nějaké pro PE) určitě nepůjde vzájemně zaměňovat

4. Frendis01

Frendis01 Registered

Dobrý den.
    Dal jsem mód "World of Drakons" do MC, a ukazuje mi to že je aktivní, ale když vytvořím svět tak ten mód tam není.
    Nemá se napsat nějaký příkaz do chatu?
    Předem díky.

Menší screenshot.
    Dole to ukazuje spuštěné módy.
    Znovu předem děkuji.

Přeji pěkný den

5. MarcusCZ

MarcusCZ Registered

A co přesně má ten mód dělat? Většinou když ten mód stahuješ tak je na té stránce nějaký návod jak se používá.
    Našel jsem ale že "World of Dragons" je modpack, ne mód. Pošli sem odkaz odkud jsi mód stáhl ať se na to podívám.

Sdílej tuto stránku