1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Minecraft/origo

Vlákno v 'Stará témata' založil Kaktusek_CZ 25. února 2015.

1. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Ctěl bych se zeptat jestli bych nemohl navštívit server i bez toho že nemám mc.
    Ano vím že je to na ostudu, ale rodiče prostě mi to nekoupí.

Prosím vás napište mi co bys te dělali v takové situaci.

• Zábavné Zábavné x 6
    • Facepalm Facepalm x 1
  2.  
  3. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Pokud je to stále ještě aktuální, pamatuju, že Pulec rozesílal kódy za převod na bankovní účet. Zjisti si něco o jeho službách, ohlasy byly velice pozitivní (a my tady na Majnu ho známe dobře ;)).

//edit: Zkus mu napsat na chlebon@gmail.com nebo tady na fórum, nějaké info je na našich stránkách.

• Souhlasím Souhlasím x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  4. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Screenshot_8.png

Poslední úprava: 25. února 2015
    • Zábavné Zábavné x 25
    • Informativní Informativní x 2
  5. rikuhahl

rikuhahl Fanatický dříč

Kaktusku, už někdy loni v červnu jsi tvrdil, že je otázka pár dní, kdy se objevíš na serveru. Asi to tak jednoduché nakonec nebylo no. Mrzí mě postoj tvých rodičů, ale v dnešní době věřím, že není nepřekonatelný problém těch cca 500-600Kč za nějaký čas sehnat (určitě máš nějaké kapesné, tak je potřeba ho střádat). Pak už jen stačí využít třeba těch Pulcových služeb a máš vystaráno.

Bez originálního MC se však na Majncraft nedostaneš. Ne nadarmo je to jedno ze zdejších nepřekročitelných pravidel, která pomáhají udržovat Majncraft na špičce českých MC serverů.

Snaž se a brzo budeš hrát s námi ;)

• Souhlasím Souhlasím x 4
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  6. Nojp

Nojp Time Waster

Upřímně, podle mého názoru tomu tak již delší dobu bohužel není. Těžko říci, proč se tomu tak stalo. Není třeba z toho nic vyvozovat, jen jsem se k tomuto chtěl vyjádřit.

• Souhlasím Souhlasím x 9
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  7. funnel66

funnel66 Bagr

Mimochodem na minecraft.net se už dá platit pomocí PaySafeCard, takže by to mohlo být pro některé lidi podstatně jednodušší :)

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  8. dwi

dwi God

Neznamená to, že bych nesouhlasil, ale který český premium server tedy patří nyní ke špičce?

9. Nojp

Nojp Time Waster

@dwi Já nejsem člověk, který by chodil po serverech a hodnotil jejich kvalitu. Jsem si ale jist, že se mnou budeš souhlasit v tom, že pokud se počet lidí na serveru pohybuje ve dne nanejvýš kolem 15 (vzácně dosáhne dvacítky), ke špičce se imho řadit nemůže.

//edit Když se po některých těch premium serverech tak koukám, nemůžu si nepovšimnout faktu, že všechny (nebo minimálně drtivá většina) jich již hodnou dobu jede na verzi 1.8. Nemohlo by i toto mít za následek pokles návštěvnosti?

10. dwi

dwi God

Však já jsem tvé tvrzení nevyvracel a dalo by se s ním i souhlasit. Jenom mě zajímalo, jestli tedy je nějaký premium survival server na té pomyslné české špičce.

EDIT:
    Takže kdyby o víkendu Majn přešel na 1.8, bude mít větší návštěvnost?

• Děkuji! Děkuji! x 1
  11. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Tohle jsem tam dal abych tam nemusel dávat muj pravý věk.

12. Kaktusek_CZ

Kaktusek_CZ Registered

Díky že mě chápeš moji rodiče bohužel myslí na jiný věci než hry a tak, mám našetřených nějakých 700 Kč takže není problém jít na ajip a tam koupit payscard a na miencraft .net to koupit.
    A taky děkuji tomu kdo tam dal ten screen toho payscard na minecraft.net.

A budu se snažit :)

13. Nojp

Nojp Time Waster

Upřímně pochybuju, že se najde nějaký server, který by se vyrovnal Majncraftu před dvěma lety teď mluvím opět o té návštěvnosti, viz například http://i.imgur.com/VlvaZTz.png, foceno před dvěma lety a patnácti dny, jelikož to bylo něco naprosto jiného a bezkonkurenčního. Na pomyslné špičce se určitě nějaký vyskytuje, ale mezi ním a tehdejším Majncraftem bude určitě znatelný.

Jsem si jistý, že minimálně dočasně by návštěvnost stoupla. Pokud mluvíme o trvalém zvednutí, zde by imho měla největší účinek nová mapa.

• Souhlasím Souhlasím x 11
    • Líbí Líbí x 1
  14. Tweety

Tweety Registered

můžete mi ukázat alespoň 5 minecraft premium serverů? :eek: (který neberou warez)

btw. když googlim: "český minecraft server" nebo "český premium minecraft sever" ani v jednom případě nejsme na první stránce a to google ví, že s touhle IP adresou jsem tam často

a ano, myslím si, že změny jsou to, co žene věci dopředu a drží si náštěvnost, pokud se budete bít do prsou, že jste nejlepší, když nemáte tohle a zase tamto a že mapa tu je 4 roky - HA teď jsme vám to natřeli, asi to daleko nedotáhnete

tl;dr souhlasím s nojpem, i když nás přesvědčíte, že je všechno v pořádku, návštěvnost je malá a nezvýší vám jí to

btw od 13.2. mi visí článek na schválení :rolleyes:

• Souhlasím Souhlasím x 5
    • Líbí Líbí x 1
  15. Vergis

Vergis Celebrita

Ohledně článku je dobré třeba někomu napsat na IRC, bohužel jich teď nevychází tolik, aby frontu někdo pravidelně kontroloval. Večer se ti na to podívám.

Ohledně SEO naprosto souhlasím, podle mě je to dokonce možná i hlavní kámen úrazu. Když jsem na Majnu začínal, tak proto, že byl první ve vyhledávání.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  16. Tarasicodissa

Tarasicodissa Fyzikátor

Promiňte, ale já to prostě nejsem schopen vidět jako vy. Na první stránce google výsledků je warez server, který má v pravidlech přímou kontradikci, o spoustě gramatických chyb (poměrně hrubých) nemluvě. Znamená to snad něco? Kdybychom chtěli mít na Majnu od rána do večera plno, samozřejmě by bylo možné ho otevřít pro tu warez havěť nebo jinak rozšířit cílovou skupinu, ale kvantita není měřítko úspěšnosti serveru. Majn byl a vždycky bude pro mě jediný český server - právě pro tu kvalitu, s jakou si vybírá hráče a stará se o ně. Upřímně bych mnohem radši trávil celý den na serveru s jediným rozumným a přátelským hráčem, jakých bylo a je na Majnu plno, než abych měl kolem sebe desítky turbodementů, kteří si za peníze radši koupí hloupé VIP na warez serveru místo aby projevili podporu vývojářům jejich oblíbené hry.
    Ano, ve hře jsem nějakou dobu nebyl, takže nemám aktuální informace o tom, jak to tam teď chodí, ale zde na fóru vídám stále ty samé lidi, z nichž mnoho jsem poznal osobně a nelituju toho. Ze všech internetových komunit, kterými jsem kdy prošel, je Majn nejsvázanější, nejpohodovější a nejlepší. Za nic na světě bych nevyměnil ty hodnoty, kterých se Majn vždycky držel a které z něj činily nejlepší český minecraft server (a za tím si stojím :p)!

(btw pardon za offtopic :D)

• Souhlasím Souhlasím x 7
    • Líbí Líbí x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  17. dwi

dwi God

Tak odedneška jedeme na 1.8, jsem zvědav :)

• Líbí Líbí x 11
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku