1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Minecraft mod team

Vlákno v 'Stará témata' založil GrepfyZD 25. listopadu 2011.

1. GrepfyZD

GrepfyZD Registered

Zdravím. Jak vidim je spoustu módů a podobně. Ale nevidim české moddery.. Proto bych dal návrch založit nějaký CZ modder team. Jelikož to publikuju zde hodily by jsme tam i odkaz na majncraft.cz

Pokud se vám nápad líbí tak hledám alespoň 3 lidi co mají dostatek času. Dobře se učí a naučili by se kódovat. Já bych byl Grafik. Grafiku dělám přibližně 3 roky.

Co vi na to?

2.  
  3. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

Takže hledáš někoho, koho bys donutil se něco naučit, aby jsi mohl říkat, "tak na tomhle módu jsem dělal"? Takhle mi to alespoň vyznívá... Připadá mi, že si to představuješ, jako Hurvínek válku... Jinak než budeš chtít po někom, aby se něco naučil, nauč se trochu líp česky... Nejsem na to zas až tak háklivej, ale "návrCh", "hodilY by Jsme", "co vI na to"... fakt ne-e...

Nápad je to zajímavý, ale myslím, že když ty sám programovat/módovat neumíš, pochybuju, že se ti někdo seriózní ozve, protože grafika je až to druhořadé... Na co je grafika, když není k čemu ji použít?

• Líbí Líbí x 2
  4. GrepfyZD

GrepfyZD Registered

Kódovat celkem taky umím.. mě de o to abych to nedělal sám :) já vim mam z ČJ nízkou známku

5. Plecharts

Plecharts Registered

Začni sám, lidi svojí práci zadarmo nedají, a to tvoje "grafictví" je většině módů do MC naprosto k ničemu

Sdílej tuto stránku