1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Minecraft 1.16

Vlákno v 'Diskuze' založil Lohakar 06. února 2020.

1. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Tak první snapshot je venku.
    Asi by se měla rozmyslet akce, kdy se dá lidem nějaký čas na vystěhování osobních věcí z netheru před následným vygenerováním netheru nového. Jiné možnosti (nechat beze změny, stávající nether editovat, aby se zachovaly potřebné části, wipe všeho) jsou tuze pracné nebo nežádoucí.
    Funkční 1.16 do Velikonoc nebude určitě a možná ani do prvního máje, takže čas na rozmyšlení je.

Pro ty, co nečtou ty internety: nové biomy v netheru, nové bloky, hlavně netherit, který je/bude lepší materál než dia a brnka z něho plavou na lávě. Možná už někdo uvažuje aji o netheritových lodičkách ;)...

• Informativní Informativní x 5
    • Líbí Líbí x 2
  2.  
  3. Sidonius

Sidonius Registered

Já jsem rozhodně pro vygenerování nového Netheru, bude to zase něco nového, snad to přitáhne hráče zpět.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  4. Tyrael888

Tyrael888 VIP

Momentálne mi príde tých pár noviniek v 1.16 snapshote lepsich ako celý update 1.15

• Souhlasím Souhlasím x 2
  5. jarda09

jarda09 VIP

Rozhodně bych nedával nether celý znova vygenerovat, kdo má pak stavět to CNC znova? mě by se to rozhodně nechtělo.
    Taky v netheru má spousta hráčů farmy a o ty kdyby přišli tak by je to jen naštvalo.
    Sice je pěkný jak vypadá nether v 1.16 nicméně stejně se to tam všechno vyrabuje okolo spawnu jako teď. Proto navrhuji spíš smazat část netheru, třeba by se zachoval jen radius 2000 bloků od spawnu a do novýho netheru se může udělat metro.

Já mám třeba rozdělanou farmu v netheru, která končí až na 1800. bloku od spawnu a byl bych celkem nerad, kdybych to měl kopat celý znova, těch miliony bloků...

S netherem bych to dělal obdobně jako s overworldem. Taky se nedává přegenerovávat celej overworld kvůli nějaký novince ale nechá se vygenerovat nějaká nová část.

6. Mattys3

Mattys3 Registered

@jarda09: Základní kříž se ale generoval, ne? Neveřím, že někdo shromáždil tolik packed ice.

Jinak s tebou, jardo, souhlasím. Tím, že bude nový Nether až za poloměrem 2000 bloků se trochu podpoří exkluzivita těchto nových bloků. Je to takový pěkný kompromis.

Sdílej tuto stránku