1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Mystery MCUT11 - Hora Dadape

Vlákno v 'Minecaching' založil Lohakar 10. dubna 2021.

1. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

MCUT11- Hora Dadape
    Typ: mysterka
    Obtížnost: střední tak prej těžká

Na Tethys jsou různě vysoké hory. Hora Dadape je zatím jediným kandidátem na tu nejvyšší. Jde o to, ji najít a vylézt na ni. Říká se, že v knihovně Vrakodna je kniha popisující cestu prvních průzkumníků na tuto horu. Dokážeš to jako oni?

Jestli se tedy kešku vydáte hledat, poraďte se nejdříve s nějakým jazykovědcem, kartografem, šifrantem, archeologem, horolezcem, alchymistou a notářem. Ten poslední je jen pro případ, že by se ta hora ukázala na vaše zkušenosti moc svislá.

Žádné nastroje nejsou potřeba, není nutné kopat nebo stavět. Žebříky, lana, liány či jiné šplhací pomůcky nejsou nutné.
    Hora je fakt vysoká. Pokud si vezmete lektvar pomalého pádu, budete mít dost času ho vypít než dopadnete.
    Jo, nějaký ten meč by se možná hodil...

p.s. Mapu si nechte jako suvenýr, kdyby vám doma nevěřili, odkud máte tolik modřin a proč zrovna na zadku.

Sumář: 1x kniha, 1x mapa v bedně, 1x cedule s heslem k mapě, 2x cedule s dvěma částmi třídílného hesla ke kešce.

Poslední úprava: 15. dubna 2021
    • Líbí Líbí x 4
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
  2.  
  3. Fatall

Fatall Registered

Konečně jsem si našel čas na tuhle kešku a nakonec jsem ji dělal docela dlouho. Není to tím, že je težká, jen se musí správně pochopit. Třeba někteří jedinci nebudou mít takové problémy jak já. :D
    I přes to počátěční trápení, jsem si ji náramně užil. :)
    In: Elytra
    Out: nic

Poslední úprava: 15. dubna 2021
    • Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku