1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Mystery MCU61 - Propast minulosti

Vlákno v 'Minecaching' založil Mawky 06. července 2013.

1. Mawky

Mawky Frajer

Mysterka
    Obtížnost: Brutální (5)
    XYZ: -4641 39 2576

textEffect.png

Je rok 2026

V roli záchranáře se vydáváte do objektu nedávno opuštěné důlní společnosti kvůli podezření, že někdo nepovolaný uvízl ve výtahu. V neosvětleném objektu je Vaším jediným záchytným bodem světlo kabiny výtahu uvízlého v prvním podzemním patře. Při pokusu o jeho zajištění se však něco přihodilo…
    Výtah se s Vámi propadl o několik desítek metrů a Váš pád zastavil až náraz na hladinu zaplaveného dna šachty.

Nezbývá mnoho času, spolu s klecí výtahu stále klesáte do hlubiny a záchranná mise se změnila na boj o holý život...

...

Světla v dálce jsou jiná...

Nápisy na stěnách jako by byly z jiné doby...

Jako kdybyste místo výtahovou šachtou propadli trhlinou v čase…

Trhlinou, která Vás přenesla do roku 1526…

To jediné, co si v tu chvíli přejete, je znovu spatřit denní světlo…

2013-07-06_20.36.18.png

Tato, mnou vytvořená již druhá dobrodružně-příběhová keška se nachází hluboko v jihozápadním oceánu mezi Benátkami a vesnicí Diastone. Ke keši se dopravíte pouze přes Nether Reloaded. V kterékoliv stanici získáte lístek do mé pomocí příkazu "/dest Mawky". Po získání lístku tak stačí nasednout do vozíku a ten Vás zaveze přímo do mé stanice. Ve stanici pak musíte nalézt tajný vchod, kterým se dostanete do zapomenutého podzemí, ve kterém se skrývá to, po čem toužíte - portál k Propasti minulosti.

Nemusíte si sebou brát nic jiného, než jídlo a meč, který Vás ochrání před příšerami, kterých je v podzemí požehnaně. Tato keš si stejně jako ta předchozí nepotrpí na rozsáhlý listing, celý příběh naleznete až na místě v knihách uložených v truhlách. Některé knihy obsahují kromě příběhu i instrukce k samotným překážkám, proto je velice důležité je číst. Knihy po přečtení opět vracejte do truhel!

Ke zdolání této keše budete potřebovat loďku (možnost jí zakoupit přímo na místě za vratných 5 liber) a minimálně 3 libry – nechte se překvapit. Dveře k portálu, první truhla s příběhem a samozřejmě samotná keš je uzamčena na standardní heslo Minecaching. Ostatní se dozvíte až na místě, vše je pro Vás dotaženo do posledního detailu. I tentokrát je pro Vás připravena na začátku a na konci enderchestka.

Chtěl bych také poděkovat Bedrych a Vergis za jejich pomoc při budování kešky. spuntiky děkuji za pomoc při finalizaci

Mnoho zábavy přeje Mawky

Poslední úprava: 05. března 2015
    • Líbí Líbí x 9
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

Zkontrolováno, tady ta obtížnost určitě sedí.
    Moc bych to s tou výbavou (meč, loďka) nepřeháněl, budete umírat v lávě. Hodně. :D

Jsem zvědavý, kdo to zvládne první.

• Souhlasím Souhlasím x 3
  4. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

Odloveno! Mé první FTF. Moc pěkná a povedená keška plná nástrah a pastí, které měly svou úroveň. Opravdu příjemný večer, děkuji :).

IN: 2x Magma Cube Spawnegg
    OUT: 2x Wolf Spawnegg

• Děkuji! Děkuji! x 1
  5. Nojp

Nojp Time Waster

MrNOIP
    TTF
    06/07/2013 20:15
    Nejlepší cache ze všech. A to nepřeháním.

IN: diapickaxe Effi4 Unb3 For3
    OUT: 2x magma cube egg

TFTMC! :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  6. InvalidDante

InvalidDante Registered

Naprosto masakrálně nejlepší keš co jsem zatím odlovil. Mawky si zaslouží velké uznání. :)
    Odloveno: 6.7.2013 ve 20:30

Bez výměny

TFTH!

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. Ripazha47

Ripazha47 Registered

Úžasná keš, nejlepší, na které jsem zatím byl. Pasti a nástrahy opravdu nebylo jednoduché překonat, docela jsem se u toho zapotil. :D Díky moc za keš.

IN - Enchanted book Power IV
    OUT - nic

• Děkuji! Děkuji! x 1
  8. MWilliam

MWilliam Moderátor

Šestý... Prostě neumím skákat no... i když... Teď už asi ano. :D Ale ve statistikách se ta smrt lávou bude hezky vyjímat. :D Nejlepší keš serveru. Bez asi.

IN: Silk touch nůžky
    OUT: Diapickaxe

• Děkuji! Děkuji! x 1
  9. DeKross

DeKross Registered

Siedmy, keška bola masaker, ale aj tak je určite najlepšia na serveri!

No Trade (láva mi všetko zničila :D )

• Děkuji! Děkuji! x 1
  10. tonda123cz

tonda123cz Registered

Parádní.

IN-nic
    Out: diablok E: vrátím diablok napsal jsem to špatne že to jsou nůžky

• Facepalm Facepalm x 4
    • Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek Turbodemence - Naprosto nevhodný příspěvek x 1
  11. Mawky

Mawky Frajer

No, k tomu se asi nebudu vyjadřovat. Navíc jses ani nezapsal do logbooku. A tu truhlu, co sis vytvořil na místě, kde nemá co dělat musela odstranit spuntiky , které tímto děkuji

Edit: Nejde o to, že ses přepsal a že jsi vzal diablok, od toho tam je, aby ho někdo vzal, problém je, žes nedal do bedny něco naoplátku. Takovým tempem by ve všech keškách zbylo jen dřevo a bordel

• Líbí Líbí x 1
  12. Naxierre

Naxierre Registered

Fuuu, to je tak parádní a vražedná keška, že namám slov. Snad jen, že jsem utratil dost peněz za rakve, ikdyž kremaci jsem měl většinou zadarmo :D .
    IN: 64 mrkví
    OUT: zlatá mrkvička
    TFTMC :3

• Děkuji! Děkuji! x 1
  13. Akord

Akord The Lost One

Natesen na kesku diky ftf a zazitku z kesky predchazejici jsem se na ni vydal, jen co jsem mel trosku casu. Jak blahove byly moje predstavy o lehkem zdolani!

Uvod do kesky je naprosto masakralni, malem jsem mel i husi kuzi! Jenze ouha, prisla prvni stage.

DEATHCOUNT: 18 -> ragequit, pauza na vydychani. -> DEATHCOUNT 59 -> dalsi pauzicka. DEATHCOUNT 70 -> konecne, prvni stage padla. pri predstave, ze budou dalsi stage stejne tak tezke me polil chlad a hruza.

Stage dva po par pokusech padla lehce, skoda ze jsem plne neprisel na jeji princip.

U stage tri jsem vubec netusil, takze jsem to riskl a po nervydrasajici momentu jsem prezil a vydal se ke stage 4. Zminka o tom, ze nejsem ani v polovine me zcela vydesila, protoze kazda jednotliva stage je zazitek, ktery vyda za samostatnou kesku.

Pomerne nemile me prekvapila absence postele, ale nikdo nerekl, ze ta keska bude zadarmo :D

Dalsi stage a bloudeni sice potrapilo, ale metoda pokus/omyl zafungovala.

DEATHCOUNT asi 90.

No a nasledne hratky s lavou uz byly pomerne jednoduche po prvni stagi, takze jsem konecne dosel do cile

DEATHCOUNT 105

Mawky, mockrat ti dekuju za nejlepsi a nejpropracovanejsi kes na serveru. Kazda stage by beze srandy vydala na samostatnou kesku, vsechno je vymakane do posledniho detailu. Latka kvality nasazena touhle kesi je ta nejvyssi co muze byt, takze ostatni kese maji skutecne co dohanet. Mistr ve svem oboru se pozna :)

• Líbí Líbí x 4
  14. Mawky

Mawky Frajer

Lehká, Lehká, Těžká, ... , Brutální, Lehká, Brutální, Střední :-D

• Líbí Líbí x 1
  15. spuntiky

spuntiky Ta špuntíková

16.7. 2:30
    IN: Gold blok
    OUT: villager spawnegg

Strašně těžké a člověk se u toho šíleně nervuje, ale naprosto parádní. Skvěle propracované, u bludiště můj "úžasný" orientační smysl selhal hned po par vteřinách :facepalm:, když jsem si byla zcela jistá, kde jsem ... cedulka nebo výstup zase na začátku mě přesvědčili o opaku.
    Bavila jsem se, děkuji :)

• Děkuji! Děkuji! x 1
  16. Mawky

Mawky Frajer

Pár fotek ze samotné stavby - nahlédněte do zákulisí Propasti minulosti

• Líbí Líbí x 1
  17. LaKiller

LaKiller Registered

Ten parkur s málo TPS mě zabíjel :D Ale perfektní keška

28.7. 2013 21:16
    NO TRADE

• Děkuji! Děkuji! x 1
  18. Mattys3

Mattys3 Registered

04/08/13 10:28PM
    IN: dia chestplate Protection IV
    OUT: 5 lapis bloků
    Díky za keš, Mawky

• Děkuji! Děkuji! x 1
  19. VeseliD

VeseliD Registered

OMG.
    Tak tohle ne.

Ne.

NE!.
    Už prostě nikdy víc...;) :D. Tohle fakt bylo už moc i na mě. A to původně nebyla ani v plánu... :D Ale popořadě.

Už před odlovem Stroje času jsem si všiml i cesty na tuto kešku. No, čas mam, tak po odlovu otevírám listing, koukám,, a říkám si "to bude rychlovka jako Stroj Času...". Jó prdlajs. Přehlédl jsem obtížnost 5, nebo jsem to prostě bral na lehkou váhu. Příběh byl opravdu zajímavý (tohle mam rád :angelic:). Když jsem viděl první postal, stále jsem žil v tom, že to bude prostě ok.

Jo, a potom to začalo. Když jsem viděl co mě čeká, vůbec se mi to nelíbilo (ano, mluvím hned o prvním parkouru). První pokus -> hned na druhé kostce. Druhý -> totéž. Třetí -> Óha, já se dostal o kostku dál..! No, a pak následovala série několika(set) neúspěšných pokusů, u kterých už jsem vyloženě ztrácel nervy. Myslím, že i nejen já, protože z toho mého umírání byl v chatu suicide spam.. :D. Když už jsem se konečně dostal dál, málem jsem vyskočil radostí do vzduchu (což se mi ovšem nepovedlo, zabránil mi v tom PC stolek a odnesl to hrnek s čajem) a šel dál, že už musí být konec

Že nejsem ani v polovině? No to si snad ze mě někdo dělá humor..!:punch: No co, snažim se na to nemyslet a jdu dál... Další stage už tak záludné nebyly až na tu, kde to byl pokus / omyl (a věřte, že když jsem umřel a objevil se u postele tak daleko, došlo málem k dalšímu ragequitu). Hm... 3 cedule, bloudění připomínající Pompeiův hrad (kde jsem bloudil asi 15 minut).. ale to ještě jakš takš šlo. Když jsem poté proměnil svojí vizáš v uhlíky, a zjistil, jak jsem sakra daleko od postele, byl jsem naštvaný. No naštvaný... tady už k tomu ragequitu došlo. Na samém místě jsem málem zemžel i na podruh, ale stihl jsem postel... Další stage k dalšímu checkpointu pohoda. Jenže...

To, co následovalo potom nechci ani popisovat. Tady jsem strávil snad nejvíce času. To fakt nešlo. Ne, ne ne ne NE!. OMG. Tady rage nastal až poté, co jsem to užuž dokázal, jenomže se to laglo...!. :rage:Po opravdu několikadesítkyminutovém (<-- slovo made by VeseliD) lelkování u poslední části nastal vysloužený

KONEC. Sláva. Raduju se. Kvůli čaji radě neskáču. vysněný konec... tak se zaloguju, a vyrážím směr Diastone. A co říci závěrem? Obtížnost 5 možná ani neplatí... spíš tak 8... 9.... :D. Keška je opravdu hóóódně dobře promakaná. I když mam na serveru jen 20 nálezů, můžu říct, že je snad nejlepší na serveru!

Díky moc, byl to zážitek :). TNLN

• Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 3
    • Líbí Líbí x 1
    • Zábavné Zábavné x 1
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  20. clock145

clock145 Registered

10.11.2013 00:21
    Proboha, já tam umřel snad tisíckrát (Ale o to lepsí to byl pocit :))
    In:8 dia
    Out:nic

• Děkuji! Děkuji! x 1
  21. sDaveCz

sDaveCz Registered

Nádhernej zážitek, bylo to jak projížďka na lodičce v moři čokolády.... NE!
    Žádnou brutálnější kešku jsem nikdy nezažil. Nejhorší zážitek byli ti cave spideři. Už nidky víc!
    Jinak parádní keška :D
    In : 14 RS blocků, 14 Lapis blocků
    Out : nic
    TFTC

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku