1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Tradiční MCTT02 - Veřejná guardian farma - mimo provoz

Vlákno v 'Minecaching' založil Termiter 05. května 2019.

1. Termiter

Termiter Modelátor

MCT02 Veřejná guardian farma
    typ keše:
    tradiční
    obtížnost: těžká
    přibližné souřadnice: 2976, -2060

Veřejnou gardian farmu asi není třeba představovat. Vetšina z obyvatel našeho světa tam více či méně pravidelně chodí. Jedná se o nejvýkonější farmu pro získávání zkušeností. Jejím vedlejším produktem je materiál na mořské bloky a žádané mořské lucerny.

Ve farmě se nachází čarovný stoleček, kovadlina, uvázat si zde můžete svého koně. Jídla je tu dost, pokud jíte ryby.

Na mapě současné velikosti se nacházel jediný podmořský monument, který pro účely farmy musel být zbourán.

Farmu postavil @Fikir ve spolupráci se Zeldokem (@Zeldok) a Lohakarem (@Lohakar).

K samotné keši. Souřadnice jsou jen přibližné. Není nutné nikde kopat, dokonce je to nežádoucí! Snažte se vyhnout guardianům. Jsou to mrchy.

Nápověda žádná nebude. Je to těžká keš. :blackalien:

• Líbí Líbí x 5
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 2
    • Děkuji! Děkuji! x 1
  2.  
  3. Dumbass_Cz

Dumbass_Cz Registered

Nalezena! :D

Ty všiváku jeden! :D

• Zábavné Zábavné x 1
  4. Zeldok

Zeldok Registered

Nalezeno... KONEČNĚ

Hajdaláku! :D

5. XpresS

XpresS Registered

Guardian farma bola lahšia k najdeniu ako ta prvá, na namestí :)

Ale presto ďakujeme za vytvorenie...

6. iCalciumZz_

iCalciumZz_ Registered

Na první pokus :D

Díky moc za kešku <3

7. mixxerCZ

mixxerCZ Registered

Chvilku trvala, ale dalo se :)

Díky za kešku!

8. Mattys3

Mattys3 Registered

Hned na první pokus, jak kdyby mě přitáhla magnetem.

Díky za keš!

9. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Vzhledem k neexistenci této konkrétní Guardian trap již keška není funkční. Má někdo někde založený logbook, případně věci z kešky? Chtěl by kešku někdo obnovit v jiné Guardian trap?

E: Pokud by se logbook nenašel, asi bych tuto kešku již neobnovoval a případně další keška založená v jiné guardian farmě by již byla úplně oddělená od této.

Poslední úprava: 24. února 2021
    • Líbí Líbí x 1
  10. Huh_ac

Huh_ac Registered

Já konkrétně guardian farmu nemám, ale @TompyGamer má, a dokonce veřejnou.
    Příspěvek na fóru tady.
    Bylo by fajn, kdyby se kešky obnovily.
    Nevím přesně, jak fungovaly (v tu dobu jsem tady nehrál), ale byl bych ochoten někde tady udělat kešku, která by nějak navazovala na tu v Guardian Trapce Strýce skály, pokud by @TompyGamer souhlasil s jejím obnovením.
    Je to koneckonců celkem blízko, a někdy v budoucnosti by tam šla vystavět i nějaká cesta nebo železnice, která by to hezky propojila;).
    Pokud by to byla železnice, tak by tam šlo udělat i nějaký postupový mechanismus přes redstone (nejdřív by se musel najít nějaký item, ten by se vhodil do hopperu a výhybka by se přehodila).
    Možností je spoustu, nápadů mám taky celkem dost, chce to jen realizovat:)
    A s tou realizací je to už horší, protože já většinou něco začnu a pak to nedokončím:banghead:.
    To je všechno, mějte se hezky:)
    Huhac

• Líbí Líbí x 1
  11. TompyGamer

TompyGamer Registered

No, proti kešce u Guardianky nic nemám, už jsem byl vyzván jestli nechci nějakou schovat do Geldstadtu, což taky není špatný nápad a plánuju se toho chopit. Kešky jsem nějak neřešil - bez urážky - bral jsem to jako jeden z takových těch víc dead aspektů tohohle serveru a sotva jsem věděl že tu něco takového je. Jsem rád, že se to oživuje, kešky jsem lovil i IRL, a může to být celkem sranda, nemluvě o tom jaká je to příležitost k objevování světa náhodnými hráči.

Veřejný prostor mojí Guardianky ale považuju za celkem stísněný, nevím kam bych tam schoval kešku, stokrát vhodnější se mi zdá ji schovat do Baziliky Sacre-Coeur, kterou jsem velice nedávno dokončil přímo nad touhle farmou. Budu rád, když se tam občas někdo zastaví a prohlédne si to tam, navíc je tam hodně místa, hodně takových tajemných koutků kam by se keš dala schovat.

Co se týče nějaké železnice, nebyl bych proti, ale museli bychom ji navrhnout aby se stylem hodila, a možná by stálo za to něco takového celkově ponořit do vody. Mechanismus přes redstone je pak už maličkost..

• Líbí Líbí x 2

Sdílej tuto stránku