1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Multi MCMT12 - Příběh opuštěné pevnosti

Vlákno v 'Minecaching' založil Fatall 15. dubna 2021.

1. Fatall

Fatall Registered

MCMT12 - Příběh opuštěné pevnosti
    Typ keše:
    multikeška
    Obtížnost: střední
    Přibližné souřadnice: 6767 -100 (začátek v kapli)

Pevnost keš.png

V pohoří, skoro na okraji mapy, se činí vysoko nad obzorem malá pevnost. Je postavena na úzké skále, skvěle opevněná, ale přesto opuštěná. Vede k ní úzký most, který už tvrdě poznává neúprosný zub času. Vlastně celá pevnost na tom není nejlépe, hradby se bortí, stěny drolí a i přesto si zanechává svůj nezaměnitelný styl.

V širém okolí se povídá, že za její zkázou stojí něco víc, ale nikdo přesně neví co. Už se to stalo velmi dávno a zatím nikomu se to nepodařilo zjistit.
    Tvůj úkol bude, pokusit se objasnit co se tu stalo a kdo, nebo co za tím stojí...

Informace a tipy:
    -Nic NEničit, vše co je potřeba je dostupné.
    -Můžete se setkat, se zamčenými dveřmi. Stačí najít heslo.
    -Okolí není osvětlené, může se stát, že potkáte nepřátele. Proto je tu možnost, schovat si věci a vyspat se v areálu pevnosti.
    -Keš obsahuje docela dost textu, takže kdo nemá dobrou paměť, doporučuji si dělat zápisky.
    -Nejrychlejší cesta je netherem, když se vydáte východním CNC (světle modrá), tak na souřadnici X 820, je odbočka která vede k pevnosti.

Velké poděkování patří emanie, která se postarala o většinu textů a několik staveb. <3

Poslední úprava: 16. dubna 2021
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 6
    • Líbí Líbí x 2
  2.  
  3. Lohakar

Lohakar MonsterFotr

Byl jsem tam až třetí a moc se mi to líbilo!
    Jen ta bedna kešky byla moc plná, takže jsem tam vložil jen polovinu toho, co jsem chtěl.

• Líbí Líbí x 3
  4. marquecz

marquecz Registered

IN: zlatý blok
    OUT: creepeří hlava

Tak jsem se opět pustil do minecachingu. Moc povedená atmosferická keška s dobrým příběhem, rozbořená pevnost skvělá, TFTC!

Sdílej tuto stránku