1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Multi MCM75 - Kostíkovské Numero (Funnel66)

Vlákno v 'Minecaching' založil funnel66 09. února 2014.

1. funnel66

funnel66 Bagr

MCM 75
    Kostíkovské Numero

Typ: Multicache
    Souřadnice: 450; 69; -550
    Obtížnost: 3

Není to příliš známo, ale v Kostíkově bylo již od útlého věku všem dětem vyučováno umění počtů a tajů matematické vědy. Nyní se širé veřejnosti otevírá Velký tréninkový okruh pro malé počtáře. Tak ukažte co ve vás je ! Sesbírej výsledky jednotlivých úkolů a v závěru je umísti do jedné řady - to je tajný kód !

A na 100% se malým počtářům doporučovalo nosit s sebou krátký spis Dějiny Kostíkova. Který je velikou studnicí vědění o Kostíkově, ale taktéž pomáhal řešit některé úlohy.

Doporučené pomůcky:
    lektvar proti pekelnému žáru
    něco k zakousnutí
    hrnec rozvahy

Hint:
    Všechny výsledky jednotlivých úkolů dají po svém součtu přesně 100

Poslední úprava: 09. února 2014
    • Líbí Líbí x 7
    • Zábavné Zábavné x 2
    • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 1
  2.  
  3. CptJd

CptJd Registered

PRVNÍ :D
    Ted vážně ... Tahle keška je vážně super.
    Doporučuji vyzkoušet.
    Out - Saddle
    In - Baked Potato

• Děkuji! Děkuji! x 2
  4. Mawky

Mawky Frajer

STF!
    Mawky
    9.2.2014

Keška super, vážně se ti povedla, i celý Kostíkov je pěkná vesnička. Ani jsem nevěděl, že se nalézá taková hezká vesnička s poli a prasečákem tak blízko Psíkovny
    TFTMC
    No trade

• Děkuji! Děkuji! x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  5. VeseliD

VeseliD Registered

TTF!! 22:05

Oh můj bože, dobře, trošku se tedy rozepíši.. :)

Minulý rok v Červenci jsem se strašně nudil, proto jsem si oblíbil tento server kvůli Minecachingu, a je zajímavý nápad ho přenést i do MC. V reálu mám skoro 2500 nálezů. Pak ovšem přišla škola a já na MC zapomněl...
    Stále mi ale chodili emaily o novém přispěvku u fóru u kešky. Dneska večer jsem se strašně nudil, tak jsem jeden rozklikl, byl od Jmeno8 že opravil CHKO Poruba... Koukl jsem se na ostatní kešky zděšen tím, že vznikla jedna nová. FTF představa mě donutila si zapnout MC a jít si zahrát :D

No bezva. Po půl roce se tu objevím a jsem ve vězení na 2 minuty za zníčení kešky... COŽE??? Podle mě to musela být asi Poruba, kde to u mě bylo docela kritické, ale už na místě jsem to tenkrát vyřešil s adminy a bylo po problému.. Tak nevím.. Nevadí, počkám 2 minuty a jde se hrát..Už po příchodu jsem zjistil, že CptJd také hlédá. Muhahaha, nemůže zjistit heslo.. budu rychlejší.. byla hned moje přestava, která se automaticky rozplynula když jsem viděl Mawkyho... Zjišťování indící nebyl zas takový problém. Ovšem tam, kde jsem potřeboval antifire lektvar, jsem pohořel, protože jsem ho neměl.. Díky Ownerovi jsem se z toho pekelného pekla dostal, díky! ;) Pak ovšem server začal neskutečně lagovat a to byl kámen úrazu. Při šplhání na poslední indícii jsem se najednou objevil o x bloků zpátky a zničeho nic jsem umřel.

Jó, zkuste si nastavit spawn, půl roku nepřijít na server a zemřít. Objevil jsem se až kdesi u Faty Morgány.. Během cesty se server naštěstí restartoval. Při zjištění že mám špatně soušet, jsem se zhrozil. Díky ownerovy jsem zjistil, co mám za chybu, ale co to bylo sakra za otázku? :D No jasně. ohnivé peklo, musel jsem tam zase :'( A tentokrát bez pomoci ownera.. ZASE jsem zemřel..

Během cesty z Faty Morgány už měl Cpt kešku dávno odlovenou a Mawky možná taky. Zajímavé, u mě to vždycky stojí za to, v reálu takový problém nemám... :D Inu, zjistil jsem jednu otázku, logicky si dopočítal a šel na finálku.. Nádherná procházka, a k tomu super třetí místo :)

Abych to shrnul. Díky ownerovi jsem se tu konečně po půl roce objevil, takže díky :) Bylo to příjemné večerní hraníčko místo projektu na ZPV, takže nejspíš mám průšvih, ale co, za to mi to stálo :D

Jinými slovy, Díky moc za kešku! :) A díky za obětavost Ownera, který tam pro mě udělal hodně.. No trade.

GOLD BLOCK NECHÁM PRO DALŠÍHO NÁLEZCE, NEVÍM KDY SE TAM OBJEVÍM ZNOVA.

• Děkuji! Děkuji! x 2
  6. Monett

Monett Moderátorka

Pěkné ;)

IN: dortík
    OUT: nic

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. DorQuendi

DorQuendi Terraformátor

Nádherná vesnička v okolí pískovny a dobře provedená keška. Díky :).
    IN: Saddle
    OUT: 2x Pufferfish

• Děkuji! Děkuji! x 1
  8. foo_M

foo_M Registered

14.12.2014
    Super keska. Heslo som dal na prvy pokus. :smuggrin:
    TFTC

• Děkuji! Děkuji! x 1
  9. Illighair

Illighair Registered

23.8.15
    Fešká keš i vesnice. Pro budoucí nálezce: opravdu dobře čtěte jak fórum, tak indície. Dosti jsem se zasekl jen na tom, že mi utekla jedna věta.

IN: Fire resistance potion
    OUT: 6 Chlebů

dyk

Sdílej tuto stránku