1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

MajnWorldRace

Vlákno v 'Stará témata' založil metys 30. září 2012.

Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.
  1. metys

metys Registered

Ahoj, nějak mě napadlo...uspořádat obrovský závod skrz celou mapu Majncraftu...Event by byl jednoduchý -> postavit v jednom rohu mapy START :D a v druhé CÍl.
    EDIT: Tak nakonec bude trasa se zajímavými místy a checkpointy :)

PRAVIDLA :
    1. Zákaz používání Netheru :troll: jak prosté :D
    2. Používat se může vše...i po cestě :) tzn. jídlo, lektvary, vozíky, loďky,perly atd.
    3. Zákaz zdržování ostatních soutěžících a PVP
    4. Zákaz používání portů z pískovny
    5. -
    6. -
    Co si o tom myslíte ? :) napište sem i jaká další pravidla by jste přidali :)

Také bych potřeboval nějaké sponzory, kteří by do soutěže přihodily nějakou výhru :D osobně toho nemám moc :D

• Líbí Líbí x 11
  2.  
  3. Trip

Trip Technikátor

Skvělej nápad, já jsem pro (a rád se zúčastním) :).

• Informativní Informativní x 1
  4. mamayer

mamayer Registered

5. Termiter

Termiter Modelátor

Líbí se mi to. Ještě dolaď pravidla. S nějakým sponzoringem z mojí strany počítej. Ale to budeme řešit až nakonec.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  6. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Hlásím se jako zatím jako sponzor - 1. místo - diablok + 1000 liber , 2. místo goldblock + 500 liber, 3. místo ironblock + 250 liber..

• Děkuji! Děkuji! x 1
  7. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

Při bleskové debatě v chatu hry vyletělo spousta nápadů, tak schválně, na kolik jsem jich už zapomněl.

Jsou možnosti:
    • Závod pouze na čas s vybranými checkpointy v určitém pořadí.
    • Variace orientačního běhu - na rozdíl od checkpointů není dané pořadí průchodu kontrolou > náročnější na administraci všech bodů po celou dobu závodu. Např. nelze přesunout kontrolora z prvního bodu na poslední, všude musí být někdo.
    • Závod na body - byl by pouze povinný cíl. Čas doběhnutí bude hrát roli, ale zároveň soutěžící mohou navštívit i další místa zájmu, za která se jim budou přičítat body, i poslední v cíli tedy může vyhrál, protože byl an nejvíce místech. Tohle je ovšem varianta na delší přípravu (vymyslet tabulku převodu čas > body a podobné imaginární věci)
    Dalo by se to přirovnat k rally, v jednotlivých kontrolních bodech mohou být reklamy, obchody a další přidruženosti.

• Líbí Líbí x 2
  8. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Co takhle orientační běh, kde místo kontrolorů budou cedulky s nějakým slovem. Každá cedulka bude mít své číslo, dohromady tak vznikne nějaký text (třeba hádanka), který závodník předloží v cíli. Nebo by se mohli cíl dozvědět podle těch cedulek...

EDIT: Tak né no :D

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 2
    • Zábavné Zábavné x 1
  9. FreeZeee

FreeZeee Registered

Pokud to bude něco velkýho,obravdu velkýho,masivního,čeho se zůčastní půlka lidí na serveru (online myšleno) tak dám na výhru půlku svého majetku :D,a půlku rozdám v soutěži jako to udělal Edmondd kvůli stěhování na Technicraft :D

10. Termiter

Termiter Modelátor

Přemýšlel jsem, jak jednoduše ověřit, zda někdo prošel kontrolním bodem. Stačilo by, kdyby závodník ve vyhrazeném prostoru položil bednu. Ta se automaticky zamkne na jeho jméno, což může kdokoliv ověřit pomocí /cinfo.

Moderátoři pak na požádání bedny zlikvidují.

• Líbí Líbí x 3
    • Souhlasím Souhlasím x 3
  11. matej773

matej773 Registered

Hmm...Zajímavé, ale moc dlouho by trvalo se lidem dostat z jedné strany mapy na druhou.. Co kdyby ten soutěžící třeba na nějakou dobu odešel? Co by se dělalo?

12. Trip

Trip Technikátor

Však ať odejde ;). Jako u závodů přes půl Země, musíš spát, jíst a podobně, tady musíš na nějaký čas odejít.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  13. metys

metys Registered

Mno já bych to udělal úplně bez checkpoitů :D jen START a CIL....aby lide mohli zavodit podle sebe...první v CÍLI=VÍTĚZ :) možná bych udělal nějaký...jeden nepovinny checkpoit kde by sponzoři rozdávaly jídlo a tak :D třeba svým favoritům...a pak by se sázelo kdo vyhraje :D tím checkpoitem by mohla byt PISKOVNA :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  14. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

Je to o hodně snadnější na přípravu, to nepochybně. A vypustil bych tedy úplně všechny checkpointy, na jeden nepoviný ti nikdo nepůjde.

Start i cíl by měli být tajné až do naprostého začátku závodu.

• Souhlasím Souhlasím x 5
  15. scor78

scor78 Registered

Nehlidane - bezstarostne checkpionty se daji zaridit i tak, ze na startu je hracum znama souradnice jen prvniho bodu. Az dojdou soutezici k nemu, tak z cedulky umistene tam se dozvi zase souradnici dalsiho bodu. A tak stale dokola az do cile.

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2

• Oživování mrtvého vlákna Oživování mrtvého vlákna x 1
  16. rsemir123

rsemir123 Registered

Jo ale stane se to že někdo vyžvaní ten další checkpoint.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  17. ErrorCZ

ErrorCZ Registered

A navíc @metys chce vyloženě závod start-cíl.

• Děkuji! Děkuji! x 1
  18. Vergis

Vergis Celebrita

Já bych byl tedy spíš pro nějaké ty checkpointy, klidně i s nějakou aktivitou, která by člověka zdržela - jen běh z jedné strany na druhou mi přijde trochu nezáživný. Taky by se tím hráči trochu roztáhli, jinak by teoreticky mohli běžet v jedné tlupě a sledovat prvního, protože všichni se pohybují stejně rychle (samozřejmě jde i o výběr trasy).

Dokážu si třeba představit checkpoint na vrcholku hory (Kráter?), uprostřed moře (aby se muselo plavat) atd.

19. blurcak

blurcak Old Defiler

Jj body s nejakyma ukolama by byly fajn :) neco jako amazing race. Jinak sponzorskou kacku dostanete i odeme pokud to probehne :)

• Líbí Líbí x 1
  20. metys

metys Registered

Omlouvám se, ale z soukromých důvodů jsem teď vůbec neměl čas ani internet :D

Takže -> celé jsem to promyslel a došel jsem k tomu, že by závod nebyl přes celou mapu, ale skrz nějaké slavné místa, města, stavby... Na těchto místech by byli "checkpointy" s úkoly. Bylo by to závod při kterém by se hráči mohli něco dozvědět a podívat se na místa kam by normálně nešli.

Udělal jsem seznam míst kudy by závod šel -> s každým vlastníkem míst ještě musím domluvit jaký úkol zde uděláme a popřípadě kde.

EDIT: Seznam : START - Ovcin -> WinterHold -> CHKO Houboostrov -> Crám Konce -> Federace -> Vyzkumný Ústav -> Gulag -> NYT -> Chemička -> Paradajs -> Stromová Osada -> CÍL - Art Park

Řekněte co si o tom myslíte -> jaké místa by jste přidali ? co naopak ubrali ? Budu rád za každou odpověď :)

• Líbí Líbí x 1
  21. StanYliS

StanYliS Registered

Mimo mísu:
    Co pak třeba udělat livestream ze závodu? (kdyžtak se hlásím jako moderátor :D)

• Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
Stav vlákna:
Vlákno je uzamčeno pro další příspěvky.

Sdílej tuto stránku