1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Lodě/stanice

Vlákno v 'Space Engineers' založil PIKIBI 1 30. listopadu 2013.

1. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    Tak představuji můj první polo-bojový satelit zatím nekrouží okolo země ale to se snad nějak dá vyřešit..
    Satelit má pár modu.
    mám tu na vás pár otázek nechtě by se někdo přidat k našemu světu ? už jsme dva další by se do počtu hodily.. používáme cca 150 modu.
    dále nevím proč ale nejdou mi nikde pokládat majáky ale satelity z nasa mod pack fungují..
    a na konec neví někdo jak udělat aby tento satelit dokázal kroužít okolo země..? zatím jsem ho naučil kroužít okolo své osy..

2. Tramziller

Tramziller Registered

Jasné, mile rád si zahraju :)

3. Tyrael888

Tyrael888 VIP

Tiež by som sa niekedy rad pridal.
    a prispejem teda aj ja svojou lodičkou
    Helicarrier
    tu je po úpravách
    Helicarrier 1
    Helicarrier 2
    prázdny váži 15 000 ton ale unesie skoro 22 000 ton
    ma len atmosferické motory takže je určený iba na planéty avšak je vytvorený tak aby nemusel nikdy pristáť ani dopĺňať palivo. Počet, stav nabitia batérii a aktuálnu spotrebu ukazuje obrazovka na veliteľskom mostíku.
    Vydrží bez pohybu vo vzduchu niekoľko desiatok hodín a pri plnej rýchlosti dokáže na batérie letieť hodinu.
    Má autonómny obranný systém ktorí je kompletne napojený na dopravníkový systém.
    Takže sa dokáže bezproblémov ubrániť nepriateľským lodiam a dronom a vďaka pridaným zbraniam dokáže bombardovať nepriateľskú základňu na vzdialenosť až 10 Km.
    pri masívnom poškodení sa dokáže udržať vo vzduchu len z 1/4 motorov a stále účinne operovať za nepriateľskou líniou.
    Na workshope ho žiaľ ešte nenájdete nakoľko na ňom stále pracujem aby dokázal fungovať aj ako štartovacia a zásobovacia plošina pre lety na obežnú dráhu. a tiež ešte pracujem na interiery a samozrejme celkovom ovládaní funkcií lode z jednotlivých miest.

• Líbí Líbí x 2
  4. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Tak pokud by se někdo dál přidal tak ts3 je zde ts3.crew.sk:11252 heslo do room je "12345" ještě jsem zapomněl zmínit hrajeme kreativ :)

5. PIKIBI 1

PIKIBI 1 Registered

Icarus 5
    (sice už je pár měsíců stará, ale jaksi jsem se nedostal k postnutí)
    2016-02-16-19-52-29-479.png

Jde o univerzální loď zaměřenou hlavně na design se složitým systémem prstencové gravitace (nepoužívám sférický generátor, ale sérii standardních generátorů natočených rotory ve vhodném úhlu, což umožňuje používat mimo prstenec standardní "plošnou" gravitaci)
    Pokoj posádky:
    2016-02-16-19-55-05-430.png
    Sklad:
    2016-02-16-19-54-33-976.png
    Další náhledy:
    2016-02-16-19-53-10-126.png 2016-02-16-19-53-57-254.png 2016-02-16-19-53-34-165.png
    Stažení

• Líbí Líbí x 2
  6. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Trošku oživení mrtvého tématu.. mám tu projekt na kterém chci pracovat.. původní tvůrce už dělá dávno jiný a tenhle projekt dle mého není řádně dodělaný chci ho dodělat a 100% zprovoznit jedná se o Antickou loď Destiny známa ze seriálu SGU(StarGate Universe) základní plášť je hotov chybí interier a funkční částí.. (z venku jsou motory ale naprosto nedostačující pro loď o váze 116 663 Tun) původní projekt je zde na workshopu, mluvil jsem z tvůrcem a nemá problém z doděláním / poupravením projektu a pozdějším uploadu na workshop ..

7. Toonu

Toonu Registered

Já bych s tím problém neměl, kdybych SE utáhl. Dřív to šlo hladce, teď se to začíná sekat při větší lodi/pár módech, takže do silnějšího pc to nepůjde. :D

8. Comunista_CZ

Comunista_CZ Registered

Loď je velká cca 400 Bloku na délku..

9. Toonu

Toonu Registered

Tak to je mi líto :D, moc velké, ale můžeš mi přispět na pc :D

• Zábavné Zábavné x 3

Sdílej tuto stránku