1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Město ListerCity

Vlákno v 'Schválené' založil ShackWarMan 22. srpna 2012.

1. ShackWarMan

ShackWarMan Goa'uld

Zdravím, jsem ShackWarMan, rád bych požádal o schválení stavby města ListerCity, toto město dříve existovalo na serveru McKryton, který dnes již neexistuje a nikdy již nepojede, když jsem nahlédl do skvělé komunity Majncraftu tak jsem zjistil že je tu spousta hráčů kteří ho znají, a rádi by ho obnovily zde na Majncraftu. Stavba města by neměl být problém protože vlastním save mapy McKryton( jsem jeho bývalý majitel).

Proč stavbu schválit?

Mám velké zkušenosti s MC, hraji od verze 1.2 alfa.
    Má podporu dost hráčů na serveru.
    Stavby v tomto městě jsou opravdu pěkné, k těm TOP patří radnice, fotbalový stadion, divadlo a další se budou samozřejmě postupně dostavovat.
    ListerCity bude prostorné, provzdušněné a slunečné město, tedy mezi budovami krásné miniparčíky, žádné mačkání, dalo by se říci klidné, odpočinkové a bude proplétat různé kultury a styly budování. Přirovnal bych jej k lázeňskému městu. Například radnice má v sobě nádech Reichstaggebude (budova Říšského sněmu v Berlíně), také kousek Antiky a zároveň je moderní..

Kompletně naplánované je prozatím náměstí s budovami okolo, další budovy budou postupně přibývat..

K mé osobě- Jmenuji se Karel Michalčík, je mi 16 let, studuji obor Elektrotechnika, velké zkušenosti s vedením serveru, budováním i Minecraftem obecně.
    Na serveru jsem krátce, cca týden, ale za tento týden jsem stihl postavit hotel v NY a vydělat 10 000 liber které investuji hlavně do stavby města.

Hráči kteří mě podporují a budou se podílet na stavbě: lionheart31, Tomikazi, dominikjurek, rostik1, assasin172, MafioSs, PaulCone.
    Hlavní starosta (správce města):ShackWarMan + správci: lionheart31, Tomikazi, MafioSs, assasin172.

[​IMG]Upozorňuji že město bude náročné na místo, proto jej budujeme dál od ostatních, rád bych aby jsme do dostavění náměstí měli „volné rozšíření“ a poté bychom o každé rozšíření žádali, momentálně nejsem schopen říct jaká startovní rozloha. Nepostrádám smysl pro krásu přírody i úpravu terénu, symetričnost. Pokud bude můj projekt schválen nebudete litovat..

• Líbí Líbí x 9
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2.  
  3. xReTrO89x

xReTrO89x Registered

Na tom obrázku to vypadá krásně, kdybyste to postavili na majnu, bylo by to určitě super. Příspěvek si napsal přesvědčivě a myslím si, že bys to mohl dotáhnout daleko s tímto městem. :)

• Líbí Líbí x 2
  4. Akord

Akord The Lost One

Takto by měla vypadat správná žádost o město, +1 ;)

• Líbí Líbí x 3
  5. Vergis

Vergis Celebrita

Nějaké velké a aktivní město by to chtělo, většina současných se buď nezaměřuje na nováčky nebo spíš skomírá. Vzhledem k tomu, kolik máš v prvním příspěvku už teď vypsáno obyvatel, to snad neskončí během pár týdnů jako město duchů.

Nemám teď přehled v projektech na nové mapě, ale pokud nebude lokace s ničím kolidovat a nebude to srovnaná mřížka ve stylu NZ, nemám s tím problém, hodně štěstí.

• Líbí Líbí x 2
  6. Bedrych

Bedrych Klingon

Žádost je velmi dobrá, přesto jde o pár nových hráčů, kteří chtějí stavět město o rozloze 1000x1000 bloků, ne-li více... A to mi přijde trochu přehnané.
    Dám svůj souhlas, pokud ještě připíšeš přibližný časový plán, co a kdy budete stavět (budovy, části města). Abychom měli pojistku v případě, že by se práce zastavili = poznáme včas že se něco děje, resp. neděje a zasáhneme dříve, než vznikne dlouhodobě rozpracované cosi.

• Líbí Líbí x 1
  7. ShackWarMan

ShackWarMan Goa'uld

Jistě, během dne se pokusím vypracovat časový plán, přidám snad i nějaké nákresy popřípadě screeny, naprosto chápu Vaše pochyby a doufám že si získám Vaši důvěru.. :)

8. dwi

dwi God

Rozhodne +1! Smele do toho!

• Líbí Líbí x 1
  9. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

Já jsem na McKrytonu nikdy nehrál, ale slyšel jsem o něm samé dobré věci. Dobrý nápad, protože když sem poprvé viděl fotky města, tak jsem si myslel, že je to nemožné postavit bez modu.

Nebylo to náhodou stavěné v creativu?

• Líbí Líbí x 1
  10. ShackWarMan

ShackWarMan Goa'uld

Spíše přes WE, ale není problém to postavit i bez něj, dá to sice víc práce, bude to trvat déle, ale výsledek bude stát za to.. :)

• Líbí Líbí x 1
  11. PTichyy

PTichyy Registered

Poté co jsem dostavěl vilku, a rozjel těžbu naplno mám hromady surovin navíc. Pokud bude zájem mohu je věnovat tomuto projektu.

• Líbí Líbí x 1
  12. ShackWarMan

ShackWarMan Goa'uld

Sponzory vítáme, pokud bude schváleno kontaktuji Tě.. :)

13. ShackWarMan

ShackWarMan Goa'uld

Takže jsem myslel a myslel až jsem něco vymyslel, i přes to že projekt není schválený, se pracuje na přípravách, a pokud půjde vše podle plánů, budeme schopni v sobotu na to skočit a začít budovat náměstí a do konce měsíce začít s budováním radnice, stavba radnice trvala i s give a WE cca 2 měsíce, takže na to časový plán neudělám, ale během stavby radnice se začne budovat banka, hotel a park který je součástí náměstí- stavby tohoto typu by mohli být hotovy koncem září.. O "černochy" na práci nemám nouzi, sponzorů se taky dost zjevilo, Bedrych stačí Vám to takhle?

14. Pompeius

Pompeius Ecthelion

Mně se tento projekt moc líbí. V případě schválení vás budu (minimálně) materiálně podporovat. :D

• Líbí Líbí x 2
  15. Termiter

Termiter Modelátor

Nemám rád, když někdo po americkém způsobu nešetří superlativy na svojí osobu. Zatím jsi toho tady moc nedokázal a chceš se pustit do takového megaprojektu. Třeba to dopadne dobře, ale indicie k tomu zatím nemám.

Připojuji se k Bedrychovi.

16. Bedrych

Bedrych Klingon

Raději to rozepiš trochu podrobněji, stačí odhad +- pár dní nehraje roli.
    př.:
    25.8. - 30.8.2012 náměstí
    30.8. - 3.9.2012 banka
    1.9. - 30.9. radnice
    září = legopark
    říjen = hnojiště
    listopad až prosinec = dvířka do koupelny
    atd...

• Zábavné Zábavné x 1
  17. LordF

LordF Registered

ja bych zase byl pro vice screenu, ten jeden ukazuje jen radnici

18. ShackWarMan

ShackWarMan Goa'uld

Časový plán-
    25.8-1.9- Náměstí
    31.8-xxx- Radnice
    31.8- 16.9- banka
    31.8-12.9- Hotel La Ibiza na náměstí
    16.9- 10.10 -Divadlo
    16.9- 10.10 Fotbalový Stadion
    16.9- 15.10 Římská arena

Přikládám screen náměstí, postupně přidám další screeny.. .-)

• Líbí Líbí x 3
  19. dendy

dendy Registered

Mne to pripada ako potencialne velmi pekny projekt a autor na mna posobi doveryhodne.. tak admini sup sup, neokúňajte sa a dajte mu povolenie :)

• Líbí Líbí x 1
  20. Bedrych

Bedrych Klingon

OK, začínám ti důvěřovat :cool:, jen tak dál.
    Myslím že jsi přesvědčil i ostatní "váhající".

21. SKARIJJ

SKARIJJ коммунистом!

No pokud započítáš zarovnání terénu, tak máš můj hlas:cool:

Sdílej tuto stránku