1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Ban JulVik, Viky0404

Vlákno v 'Tresty' založil Webess 11. ledna 2021.

1. Webess

Webess Badmin

Porusovanie pravidiel pri stavbe trapky, ignorovanie otazok moderatora. Mali ste dve sance to vyriesit in-game neboli ste schopny.

Napiste sem ake pravidla ste porusili a dostanete unban.

2.  
  3. JulVik

JulVik Registered

Zdravim,
    omlouvám se za porušení stavby trapky bez povolení na fóru.
    Dříve jsem žádal, ale bylo mi odpovězeno, že takovou drobností se nebude nikdo zabývat, tak jsem dnes již nežádal, evidentně to byla chyba.
    Ale od teď se již budu ptát na fóru dle pravidel.

Nechápu proč jsme to nemohli vyřešit in-game, když jsi nebyl ochoten odpovědět na přímý dotaz, ke které z 2 možností porušení pravidel došlo, přičemž jedna z možností byla správná.
    Ban nastoupil přesně v okamžiku psaní odpovědi na tvou otázku.

s pozdravem

Viky0404 a JulVik.;)

4. Webess

Webess Badmin

No zjavne ste si tie pravidla stale neprecitali...

Ja som to chcel v klude za par minut vyriesit in-game, ale vy ste mi neboli schopni odpovedat na otazky ihned. Namiesto toho ste sa vypytovali a komentovali. Myslim, ze som mal s vami dost trpezlivosti, kedze sme to riesili 20 minut a nakoniec sme skoncili aj tak vo fore. Odpoved na otazku, ci ste citali pravidla som dostal az na treti krat. Potom som vam dal moznost si tie pravidla precitat a napisat mi, ktore ste porusili. Zial neboli ste schopny tie pravidla ani najst na nasom webe, takze som vam nakoniec musel poslat odkaz.

Budem dobry tu mate este raz odkaz na pravidla, precitajte si ich, nakopirujte mi sem pravidla, ktore ste porusili a napiste mi ako to chcete vyriesit, aby bola vasa stavba v sulade s pravidlami.

5. JulVik

JulVik Registered

Toto jsou pravidla které jsme porušili:
    Větší projekty a všechny nadzemní trapky musí být nejprve schváleny na fóru.
    vyřešil bych to tak že bych poprosil o schválení trapky :D
    s pozdravem Viky0404 a JulVik
    (jestli máš ještě na mysli ten sloup nedaleko naší základny tak ten tu je od toho co jsme se tady osídlili)

6. Webess

Webess Badmin

Při stavění se vždy snažte, aby váš výtvor vypadal co nejlépe.

Používejte kombinaci náročnějších materiálů, šetřete prkny a cobblestonem – v krajním případě můžete být vyzváni k přestavění.

Menší stavby je možno bez povolení stavět kdekoli minimálně 150 bloků od nejbližší sousední stavby. Větší projekty a všechny nadzemní trapky musí být nejprve schváleny na fóru.

Pokud si chcete jen postavit domek, pokuste se v chatu sehnat si pozemek v některém z měst, nebo začněte stavět kdekoli ve vzdálenosti alespoň 150 bloků od ostatních staveb. Pokud chcete stavět blíže, můžete se zkusit dohodnout s majitelem.

Vesnice a větší stavby, než jsou malá soukromá sídla, je nutné nejdříve ohlásit na fóru a počkat na schválení. Žádost doplňte odkazem na lokaci na dynmapě (ikona řetězu v rohu), popisem projektu a ideálně obrázky nebo návrhy vzhledu. Schvalovat je nutné také všechny nadzemní trapky (z důvodů regulace).

Neničte přírodu a své stavby do ní přirozeně začleňujte.

Za ničení přírody se považuje například vytváření vírů ve vodě, stavění nevzhledných sloupů a pomocných konstrukcí (zničte je po sobě), kopání nezabezpečených děr přímo dolů (někdo do nich může spadnout) a nedokončené kácení stromů (vždy vykopejte všechno dřevo, nenechávejte po sobě ve vzduchu koruny). Písek je dovoleno ve velkém těžit pouze v pískovně, ne na pouštích a plážích.

Okolí svých staveb úplně nezarovnávejte, nestavte kolmé rovné útesy, pokud vytváříte umělý ostrov, břehy by měly sahat až na dno (žádné plovoucí placky na hladině).

Napiste si ziadost o projekt a mate unban. Co s trapkou vyriesime tam. Ak o nu nechcete prist, tak si dajte sakra zalezat na ziadosti.

https://forum.majncraft.cz/threads/pravidla-pro-navrhy-projektu.10682/

7. Webess

Webess Badmin

Dal som vam unban. Prosim, do 23.1. si napiste ziadost o schvalenie projektu, vid. odkaz a text vyssie.

Sdílej tuto stránku