1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Joules => EU ...??

Vlákno v 'Diskuze & Offtopic & Bugy' založil N_adio_n 04. března 2015.

1. N_adio_n

N_adio_n Registered

Jak konvertovat Joule z Mechanismu na EU z IC nebo Grega? (k napájení Greg strojů)

Mám plně napájený Ultimate Universal Cable a nejsem schopen z něj dostat EU k papájení Grega. Zkoušel jsem napánet Gregův LV transformátor přímo, nic... Poté jsem za něj připolil ještě transformátory z IC a to LV a MV v různých konfiguracích...

nedaří se mi to, přitom by to pro mě byl nejjednodušší způsob napájení... :/

Děkuji za případné návrhy. :)

2.  
  3. Fisa1

Fisa1 Moderátor

napájet GT trafo přímo nelze, musíš kabel navést na IC trafo, výstup zu IC trafa napojit na vstup GT trafa , výstup trafa ideálně na battery buffer (není od věci dát před IC trafo ještě nějaký IC buffer (BatBox, CESU, MFE,MFSU) a teprve z výstupu battery bufferu odebírat GT proud

4. derby00

derby00 VIP

Mala poznamka, gt transformatory akceptuji primo ic2 energii(dokonce ic2 stroje akceptuji gt energii,ne vsak naopak), tzn. ze staci napr. Z meka kabelu vest energii do mfsu(mfe,cesu) a na vystup dat adekvatni gt trafo,nasledne adekvatni gt buffer s adekvatnima bateriema...
    Jinak pozor, z ic2 storage si gt bere jenom 1 A tzn.ze je vse ok,pokud konvertuje GT trafem na nizsi napeti o 4A
    Tedy napr. MFSU (2048EU @1A) GT trafo EV (2048V@1A -> 512V@4A)
    Pokud chces ziskat vyssi napeti nez je IC2 storage je potreba napr. 4xMFSU,ty nasmerovat na GT IV trafo (obratit konverzi soft hammerem) a vysledkem je GT vystup 8192V@1A
    Stejne tak u nizsich napeti s adekvatnima soucastkama...

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku