1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

UHC Jak se mám registrovat na UHC?*

Vlákno v 'Eventy' založil Profa 20. ledna 2015.

1. Profa

Profa Registered

Ahooj, přesto že pravděpodobně tohle není topic pro informace, bych se chtěl zeptat kde mohu registrovat svůj tým na UHC. Na webu to nemohu najít. UHC jsme ještě nikdy nehráli, vše jsme si pečlivě pročetli a doufáme, že se vám budeme v brzké době moci představit na dalším UHC ! :)

Poslední otázečka, další pravidelné UHC tedy bude 29.1?

Děkuji, ProfesorG.

• Líbí Líbí x 1
  2.  
  3. Sekiphp

Sekiphp TechniMod

Příspěvek přesunut z topicu o #13 UHC

Ahoj, na žádné z UHC není nutné se předem registrovat. Stačí pouze, abyste byli na Team Speaku v inkriminovaný čas. Všechny informace jsou obvykle napsány v topicu UHC, který se vždy objevuje zhruba s týdenním předstihem.

PS: Můžeš přijít i sám, pokud nemáš tým ;) Několik jednotlivců, kteří nemají tým se vždy najde a z nich se nějaký ten tým poskládá ;)

4. reibl

reibl Registered

@Profa
    Je ideální, pokud se pod vlákno o nadcházejícím UHC přihlásíš tím, že tam prostě napíšeš, že dorazíš i s týmem. Ano, vlákno o příštím UHC zatím není, bývá totiž zakládáno přibližně týden před tímto eventem (jelikož jsem lenoch tak i později). Dále Pravidelné UHC se koná 1x za 14 dní. Minulý měsíc to bylo trochu častěji, protože zkrátka byl čas, ale to byla výjimka.

Jinak děkuji ti za tvůj příspěvek, protože mi přinesl přesně to, co jsem nevěděl. Ještě dnes na web doplním menší FAQ o UHC eventech, to jak a kdy probíhají a jak se účastnit.

@Sekiphp to víceméně napsal předemnou, jen bych ho doplnil v tom, že inkriminovaný čas bývá cca 15 minut před začátkem hry. UHC pak startuje v 19:00 a bude se konat 30. 1.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  5. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

hahaha

Nepamatuju UHC, které by začalo na čas :D

sorry já sti to nemohl odpustit

• Zábavné Zábavné x 5
    • Souhlasím Souhlasím x 3
    • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku