1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

UHC Jak se mám registrovat na UHC?*

Vlákno v 'Eventy' založil Profa 20. ledna 2015.

 1. Profa

  Profa Registered

  Offline
  Registrován:
  22. prosince 2014
  Ahooj, přesto že pravděpodobně tohle není topic pro informace, bych se chtěl zeptat kde mohu registrovat svůj tým na UHC. Na webu to nemohu najít. UHC jsme ještě nikdy nehráli, vše jsme si pečlivě pročetli a doufáme, že se vám budeme v brzké době moci představit na dalším UHC ! :)

  Poslední otázečka, další pravidelné UHC tedy bude 29.1?

  Děkuji, ProfesorG.
   
  • Líbí Líbí x 1
 2.  
 3. Sekiphp

  Sekiphp TechniMod

  Offline
  Registrován:
  22. listopadu 2011
  Příspěvek přesunut z topicu o #13 UHC

  Ahoj, na žádné z UHC není nutné se předem registrovat. Stačí pouze, abyste byli na Team Speaku v inkriminovaný čas. Všechny informace jsou obvykle napsány v topicu UHC, který se vždy objevuje zhruba s týdenním předstihem.

  PS: Můžeš přijít i sám, pokud nemáš tým ;) Několik jednotlivců, kteří nemají tým se vždy najde a z nich se nějaký ten tým poskládá ;)
   
 4. reibl

  reibl Registered

  Offline
  Registrován:
  15. dubna 2013
  @Profa
  Je ideální, pokud se pod vlákno o nadcházejícím UHC přihlásíš tím, že tam prostě napíšeš, že dorazíš i s týmem. Ano, vlákno o příštím UHC zatím není, bývá totiž zakládáno přibližně týden před tímto eventem (jelikož jsem lenoch tak i později). Dále Pravidelné UHC se koná 1x za 14 dní. Minulý měsíc to bylo trochu častěji, protože zkrátka byl čas, ale to byla výjimka.

  Jinak děkuji ti za tvůj příspěvek, protože mi přinesl přesně to, co jsem nevěděl. Ještě dnes na web doplním menší FAQ o UHC eventech, to jak a kdy probíhají a jak se účastnit.

  @Sekiphp to víceméně napsal předemnou, jen bych ho doplnil v tom, že inkriminovaný čas bývá cca 15 minut před začátkem hry. UHC pak startuje v 19:00 a bude se konat 30. 1.
   
  • Souhlasím Souhlasím x 1
 5. Amunak

  Amunak Worldedit Trollmasta

  Offline
  Registrován:
  11. února 2011
  hahaha

  Nepamatuju UHC, které by začalo na čas :D

  sorry já sti to nemohl odpustit
   
  • Zábavné Zábavné x 5
  • Souhlasím Souhlasím x 3
  • Informativní Informativní x 1

Sdílej tuto stránku