1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Dotaz Jak nejlépe uspořádat chat

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil The1JJF1 21. prosince 2012.

1. The1JJF1

The1JJF1 Registered

Zdravím :), mám menší server, pro 15 lidí, a řeším jeden velký problém. Když je tam 15 hráčů, nedá se stíhat chat :/ používám HeroChat a chanly typu (lokální, globální, obchodní).

Jak by se podle vás dal nejlépe rozdělit chat? Nebo který plugin přímo na takovéto problémy. Popřípadě jak tyto problémy řešíte přímo vy?

Děkuji všem za odpovědi :)

2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

15 hráčů by opravdu problém být neměl. :) Většinou i při osmdesáti to celkem jde. :) I když většina samozřejmě mlčí.
    Kromě těchhle tří už máme jen /help a potom /spam, kam posíláme přílišný offtopic. A k tomu soukromý tell. Většina lidí ale asi mluví v locale.

Bylo by možné zavést několik oddělených kanálů, kam by se připojili vždycky lidi, co chtějí něco řešit ve skupině a nejsou v dosahu localu. My jsme to ale nikdy nepotřebovali.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. The1JJF1

The1JJF1 Registered

Dobře, děkuji. Na majncraft.cz sem sám hrál a nikdy sem tam to co mám teď nezažil, téch 15 lidí je jako horda... Zkusím povytvářet nějaké talší chanly mimo těch co mám. Ale jinak velce děkuji :)

5. Amunak

Amunak Worldedit Trollmasta

Většinou tohle mají hlavně servery v začátcích když jsou všichni na jednom místě. Když by ti to pomohlo, můžeš snížit dosah localu. Ale čekal bych, že nejlepší bude donutit lidi používat tell - hádám, že většina zpráv co u tebe lidi píšou je určena jen jednomu člověku.

6. The1JJF1

The1JJF1 Registered

Ano je tak, už sem tento problém vyřešil. Lidi jsme vykopávali do doby, než začali používat "local" nebo "/msg" :)

7. tkralik91

tkralik91 Registered

Ahoj, podařilo se ti spustit 1.4.7 verzi HeroChatu na 1.5.1 bukkitu? Mě se to sice rozjelo, ale mám problém s permissions v rámci Essentials (GroupManager)

8. The1JJF1

The1JJF1 Registered

Já osobně s tím problém nemám, ale je možné že na nové verzi bukitu (build #27xx) to už nejede. Mám totiž jednu z prvních verzí 1.5.1čky a aktualizovat to zatim nehodlám.. Zkus třeba stáhnout starší verzi bukitu, možná to pude. A pokud používáš Group manager, je možné že to u nových verzí nefunguje s permissí. Zkus přejít na PermissionsEx, ty mi jelo vše, vždy a bez problému ;)

• Líbí Líbí x 1
  9. tkralik91

tkralik91 Registered

Díky za info. Vzhledem k tomu, že jsem vyrostl na GroupManageru od rodiny pluginů Essentials tak už to asi teď měnit nebudu. Celkově se mi ten systém líbí a popravdě se mi už nechce učit nic moc nového. Asi se zkusím mrknout po nějakém podobném pluginu. Jinak teďka mi tam běží CB 1.5.1-R0.1. Všechno na něm zatím šlape docela v pohodě :)

10. Toonu

Toonu Registered

A co channel pro moderátory :rolleyes: :D ?

• Líbí Líbí x 1
  11. Vergis

Vergis Celebrita

Do toho se nedostanete, takže je zbytečné ho zmiňovat. :) A nic vám do toho není. :p

• Zábavné Zábavné x 3
  12. utheraptor

utheraptor Midnight Wanderer

Na tohle slouží Spam, mimo jiné. :)

Sdílej tuto stránku