1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Indee

Vlákno v 'Indie hry' založil GlaDOSik 15. srpna 2013.

 1. GlaDOSik

  GlaDOSik Registered

  Offline
  Registrován:
  15. srpna 2013
  Ahoj Majncrafťáci,

  v poslední době je na českém rybníčku spousta herních webů. Některé jsou kvalitnější, jiné zase ne. Ale žádný se nespecializuje pouze na nezávislé hry. Respektive jeden web tu byl - nezavislehry.cz. Jenže se nám ztratil admin a jelikož vypršel hosting, stránky brzy expirují. Takže jsem se rozhodl založit nové místo, kde bychom se mohli dál bavit o nezávislých hrách, recenzovat je a upozorňovat na novinky.

  Jmenuje se Indee, beží už 7 měsíců a je k nalezení na indeegames.cz. Nejde nám návštěvnost kvůli ziskům z reklamy - žádná na webu není. Ale je fajn psát a vědět, že si to někdo přečte, protože to děláme jen z nadšení pro hry. Takže jestli vás tento herní žánr zajímá, mrkněte se tam. V srpnu teď vyšla spousta zajímavých titulů (Papers, Please, Spelunky, Gone Home - na to se mrkněte, vyšlo to právě teď a sklízí spoustu absolutních hodnocení, Guacamelee!), takže obsahu ke čtení nedostatek není. Díky.
   
  • Líbí Líbí x 16
 2.  
 3. alesekmoravec

  alesekmoravec Registered

  Offline
  Registrován:
  15. dubna 2013
  "Jakákoliv krádež textů se trestá vysláním nájemného gangstera v černém šik obleku, aby zjednal spravedlnost krvavou vendetou. Nebude to příjemné."

  To mě dostalo. Jinak web je hezký, asi na něj občas zajdu. :D
   
 4. Samuell

  Samuell Registered

  Offline
  Registrován:
  05. října 2012
  Web sa mi páči po obsahovej stránke ale po grafickej nie, tá šedá a ružová nesedí po dlhšom čase ťahá oči. Mal by si zapracovať na novom webovom designu. :)
   
  • Souhlasím Souhlasím x 1
  • Nesouhlasím Nesouhlasím x 1
 5. Huee

  Huee Registered

  Offline
  Registrován:
  12. října 2011
  Jeden detail, RSS feed by neměl poskytovat všechny články na webu naráz, spíš by v něm mělo být třeba posledních 10 článků. Brzdí to při zpracovávání kanálu (a taky jsem dostal šok, když mi čtečka dneska ráno ukázala 100 nepřečtených článků, protože 86 bylo od vás :D)
   

Sdílej tuto stránku