1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Hráče java verze Minecraftu čeká povinný převod účtu.

Vlákno v 'Diskuze' založil scor78 24. října 2020.

1. scor78

scor78 Registered

Všechny nás čeká (opět po letech) stěhování našich MC účtů. Tentokrát z Mojangu do Microsoftu. Změna je povinná, nevratná a bez nového účtu nepůjde Minecraft Java Edition hrát! Pro jeden účet Mojang budete potřebovat jeden účet Microsoftu.

zdroj: https://www.minecraft.net/en-us/article/java-edition-moving-house

• Informativní Informativní x 3
  2.  
  3. weltar

weltar Registered

Nikdy jsem se o to nezajímal, ale aeď asi budu muset.
    Nemáte někdo představu, kde se dají sehnat spolehlivé cracky (až do dosavadní verze), abych mohl i nadále hrát offline/lan i bez MS konta?

• Zábavné Zábavné x 2
  4. weltar

weltar Registered

Další info z FAQ k migraci: https://help.minecraft.net/hc/en-us/articles/360050865492-JAVA-Account-Migration-FAQ

EDIT: Teď koukám, že odkaz na faq je i ze stránek, které odkazuje scor78. Tak se omlouvám za duplicitu - když jsem včera večer projížděl informace o novince, tak jsem asi tento odkaz přehlédl (či se díval na jiné zdroje, které ho neuváděly).

Re: Jarda09 zábavné:
    Co je na tom zábavného? Např. terms & conditions mojang konta mi natolik nevyhovovala, minimálně v době kdy se to zavádělo (opětovně jsem už je znovu nestudoval), že stále zůstávám na legacy verzi i když měla omezení. A když jednou za pár let přijde na to podívat se na EULA/policy/T&C microsoft live, tak po chvíli pročítání jsem zatím vždy usoudil, že mi to za to nestojí. A je dost dobře možné, že i nyní dopadnu stejně.

Poslední úprava: 24. října 2020
    • Líbí Líbí x 1
  5. Huee

Huee Registered

Nevím jak přesně to mají ošéfovaný teď, ale nemělo by stačit jen použít legacy / 3rd party launcher? Pro offline by to nemělo ničemu vadit. Jen teda když se zmiňuje ta EULA, tak bych si nebyl jistý správností toho, kvůli nové licenci nechtít přemigrovat na nový typ účtu, ale přesto používat novou verzi (která je podmíněná novým typem účtu).

6. weltar

weltar Registered

@Huee
    Díky moc za nasměrování, vypadá to, že dokonce i MultiMC, který používám, tam má nějakou offline možnost dokonce i v případě, že login severy jsou online. Jen jsem to doteď nevyužil (jen když byly padlé loginy oficiální). To by mohla být cesta, navíc naprosto nenáročná, tím, že už jej stejně jako launcher používám. Díky.

Jinak, ohledně licence, tak přesně jak říkáš. Pokud bych využíval "legacy" offline, tak jen až do dosavadní verze, která mi s legacy loginem doposud fungovala. S tím počítám, v principu. Souhlas.

• Líbí Líbí x 1
  7. KubaCraftovsky

KubaCraftovsky RIP IN PEACE

• Informativní Informativní x 1
  8. weltar

weltar Registered

Předpokládám, že Microsoft Live licence něco takového dovoluje, takže časem, po přechodu, to může být i Java verzi.
    Mojang lcence, oproti legacy, byla sice také dost omezující, ale nevzpomínám si, že by tam až něco takového povolovala, resp. umožňovala.

... "cause harm to others" ... hmmm ... za chvíli to už rovnou může být "Nesouhlasí se závěry XV sjezdu BLM" či něco podobného ...

• Souhlasím Souhlasím x 1

Sdílej tuto stránku