1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Hosting

Vlákno v 'Obecná diskuze' založil MartetCZ 03. června 2012.

1. MartetCZ

MartetCZ Registered

Dobrý den
    chtěl bych si založit vlastní minecraft server, ale nevím který hosting si zvolit. Mám 2 hlavní kandidáty a to www.fakaheda.eu a www.clanwars.cz . Díval jsem se na oba hotingy a na fakahedě by 10ti slotový server stál 225Kč a na clanwars by stál 180Kč. Nevím jak je to s kvalitou nebo s technickou podporou protože jsem ještě žádný server nevlastnil. Děkuji za odpověď.

2.  
  3. pow7

pow7 Registered

Tak fakehedu mam odskusanu a ma fakt bleskovu odozvu ale je aj najdrahsia. Ja mam teraz crew.sk 10slotov 5,65 € a napr 8 iba za 4,50 € ale je trosku pomalsi. Technicka podpora tam funguje myslim od 15:00-21:00 cez ticket tak do 5min celkovo co som zatial riesil som velmi spokojny. Databaza je prehladna a zdarma. Tiez zacinam hostovat tak ak suhlasis rad by som navrhol vyskusat serveri navzajom a porovnat.

EDIT
    este som zabudol pridat crew.sk ponuka zadarmo 3dnovu testovaciu verziu zadarmo na odskusanie...

4. StavitelSveta

StavitelSveta Registered

Co jsem slyšel, tak Fakahedu vůbec... Nejlepší je vlastní hosting, pak máte i pěknou IP adresu a stejněpěkné webky.

První věc, co jsem našel na Googlu. Vypadá docela levně a normálně.
    http://www.cesky-hosting.cz/domeny/domena-eu/

A co tuším, tak majncraft.cz je na ONEbitu.
    Bo todle.

• Facepalm Facepalm x 1
  5. Tutifus

Tutifus Vault Dweller

Staviteli staviteli... nepleť si serverhosting a webhosting...

• Líbí Líbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  6. dwi

dwi God

Ale no tak, neplet si webhosting a Minecraft gamehosting...

• Líbí Líbí x 3
  7. StavitelSveta

StavitelSveta Registered

Oops, tak to sorry. Trošku si pletu pojmy s dojmy :D Ale název topicu je Hosting, takže i když chce Minecraft hosting, může potřebovat i hosting na webky :D

• Facepalm Facepalm x 4
  8. MrHackCZ

MrHackCZ Registered

A i tak :D Jde vidět, že je to první na Googlu... doména .eu za 250kč ?! WTF? Na Wedosu stojí 24 korun...
    1. I pro ostatní... Kdo natáčí videa a nechce se vám hrát přes Hamachi... 4smart.cz je nejlepší volba. Platíte jen když je server zaplý ( celé VPS ). Bohužel musíte mít alespoň základní vědomosti o linuxu (Debian 6). Mám ozkoušený a pracuje velmi dobře! Princip je ten, že platíte jen to co využijete CPU cykli, využití RAM, prostor na HDD.. Máte vlastní IP adresu a můžete si tam tedy přenést i doménu.
    2. Většinou ty menší MC Hostingy bývají kvalitnější než velké... zkus např. http://gamehosting.dogsoldiers.cz/ taky ozkoušeno a můžu doporučit. Podpora je přes Skype... 18 kč za slot není moc, server je stabilní...
    3. Možnost je objednat si obyčejné VPS např. opět Wedos... zase ale musíte umět nastavit server na linuxu. Popř. si zakoupit licenci na W Server 2008... :)
    Doufám, že jsem někomu pomohl. (kdo uvažuje o možnosti s linuxem, můžete mi napsat, rád pomohu...)

• Líbí Líbí x 1
    • Informativní Informativní x 1
  9. Plecharts

Plecharts Registered

Promiň, ale připadá mi to jako reklama na Wedos trochu, jinak by ti asi muselo dojít že to Wedos dotuje a vybírá si to zpátky na cenách hostingu.

10. Vergis

Vergis Celebrita

Jestli se nepletu, Majncraft náhodou právě taky přechází na Wedos - proto taky ty problémy s fórem.
    Moc jsem tu změnu hostingu nesledoval, tak mě kdyžtak opravte.

11. MrHackCZ

MrHackCZ Registered

Plecharts: Reklama na wedos to určitě není. Vím, že wedos má celkem levné domény. + mi zrovna cca 10 minut před postem ta cena vyskočila na facebooku ;) Co myslíš tím že wedos dotuje? :)

12. medis0003

medis0003 Registered

Teda jestli ty máš farkas znalosti s linuxem když si nezvládal instalaci tak nevim nevim :D A kam se poděla ta tvoje kritika ? :D

13. Plecharts

Plecharts Registered

Myslel jsem to tak, že tě Wedos "donutí" koupit si EU doménu u nich, a protože musíš platit i hosting, tak si ty peníze za tak levnou doménu vezmou zpět za hosting.

14. _Hacksore_

_Hacksore_ Registered

vem si sms-hosting.cz platby přes sms a základní pluginy sou již naisntalované a přeložené do ČJ!

15. Kassyw

Kassyw Registered

Ahoj koukal jsem na ceny ohledně minecraft serverů a nic moc nejsou,ikdyž jsou celkem přijatelné.
    Ale aby toho nebylo málo tak jsem pořád hledal menší ceny které jsem ale nenašel.
    Nyní je to tu a můžu doporučit: http://hosting.mc-ultimate.eu/
    Pořád se na tom něco dělá ale servery běží na 100% a objednávky probíhají spíše přes paypal,avšak můžete se dohodnout na skype aby jste platili jinou platební metodou.
    Podpora zde je maximální a jsem dostupný skoro 12 hodin denně a pokud bych nebyl můj zástupce je zbylé hodiny online.
    Pokud chcete vyzkoušet určitě radím za ty ceny se to vyplatí a nabídl jsem na webovkách i slevu ;)

• Facepalm Facepalm x 3
    • Spamování/Trollení Spamování/Trollení x 2
  16. Plecharts

Plecharts Registered

Tohle už je sprostá reklama, šup s tím někdo do koše!

17. Kassyw

Kassyw Registered

Já to nemyslel zle... Ale když se podíváš na ceny? Není to lepší?

• Facepalm Facepalm x 3
  18. vivatis

vivatis Registered

Zkus sms-hosting.cz ;) sice tam instalují haldu nesmyslných pluginů, ale jinak to jde

• Oživování mrtvého vlákna Oživování mrtvého vlákna x 2
    • Líbí Líbí x 1

Sdílej tuto stránku