1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Hledám nové lidi do videí

Vlákno v 'Stará témata' založil Masakrman235 02. května 2012.

1. Masakrman235

Masakrman235 Registered

Ahoj, Jmenuji se David nebo Masakrman235, jak chcete, a sháním nějaké lidi, které by bavilo točit videa. Chci začít dělat různé skeče a scénky z Minecraftu, parodie a něco podobného. Hledám lidi řekněme od 14ti let. Mě je taktéž 14. Je možné, že mladší spoluobčany by to mohlo naštvat, ale tady jde hlavně o chování a hlas - hlavně ten hlas. Na první scénku mám už i připravené kulisy + scénář. Hledám takové lidi, kteří mají čas, trpělivost a hlavně chuť točit videa tohoto typu. O to, že nebudeme mít co točit nemějte strach, hlava mi přetíká nápady, ale samozřejmě budu rád i za vaše nápady. Rozhodně ale neplánuji točit LP - to zvládne každý, je toho plné YT a mě už to přijde trapné. Je úplně jedno odkud jste, hlavně ať máte skype a koupený Minecraft. Bez koupeného minecraftu to bude těžké kvůli skinům, ale jestli opravdu i přesto máte zájem - kontaktujte mě a uvidí se. Pokuď umíte v různých "fotošopech" či něčem podobném, co by se hodilo na úpravu videa tak budu moc rád, ale samozřejmě to není podmínka. Doufám, že jsem aspoň pár lidí nadchl a že budeme určitě dobří kamarádi (i kamarádky, pokud bude zájem i z opačného pohlaví budu ještě radši :) ) Pokud tedy máte zájem, neváhejte mně kontaktovat na e-mail nebo skype. S pozdravem Masakrman235.

skype: dadlo235 P.S. Bydliště mám uvedené v Norsku, neřešte proč :D

E-mail: Dadlo@seznam.cz

2.  
  3. papriCZka

papriCZka I'm here for da cake.

Hm, nějakou ukázku nemáš? :)

4. Masakrman235

Masakrman235 Registered

Ne bohužel, zkoušel jsem točit mod preview ale na to opravdu nemám už chuť. A vůbec, kde bych tu ukázku vzal? :) Hledám lidi na to, aby nějaká mohla vzniknout.

Sdílej tuto stránku