1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Guild Wars 2: PoF

Vlákno v 'Mimo téma' založil Tarasicodissa 18. srpna 2017.

 1. Tarasicodissa

  Tarasicodissa Fyzikátor

  Offline
  Registrován:
  01. července 2012
  oficiální stránka
  video od Sterakdaryho

  Váhal jsem, jestli to sem postovat, ale třeba to pár lidí zaujme. ;) Na začátku měsíce Arenanet oznámil vydání nově chystaného expansionu pro Guild Wars 2: Path of Fire. Mnoho lidí z Majnu tohle skvělé MMO hraje (nebo hrálo) a já vás tam všechny rád uvítám. Základní info je k dispozici na oficiální stránce, ale pár vlastních postřehů ještě napíšu sem. Pokud vás bude zajímat ještě něco dalšího, neváhejte se zeptat, většinu dotazů o téhle hře budu bez problémů schopen zodpovědět.

  Ekonomický model se za poslední rok nijak nezměnil. Základní hra je stále F2P (zdarma), takže si můžete snadno vyzkoušet, zda vás myšlenka akčního MMORPG bude bavit. Pokud ano, digitální verze nového expansionu PoF se dá pořídit na oficiální stránce za 30 euro. To je cena, kterou zaplatíte jednou a naposled, žádné měsíční poplatky nejsou potřeba (ve hře jsou pouze k dispozici kosmetické předměty skrze mikrotransakce, ovšem neposkytují nikomu žádné výhody, jedná se jen o QoL/kosmetiku). Součástí expansionu je samozřejmě i připravované DLC v podobě již 4. sezóny living worldu, což jsou epizody příběhu vydávané ve cca dvouměsíčních intervalech, které posunují děj GW2 dál a dál. Dále máte možnost (ovšem nikoliv nutnost) si pořídit první expansion Heart of Thorns za dalších 20 euro. Expansiony jsou od sebe naprosto oddělené a je možné hrát kterýkoliv z nich bez omezení, každý má vlastní příběh a nové možnosti jak rozvíjet svou postavu.

  Příběh Path of Fire je zasazen do pouštní oblasti Elona. Tu si možná budou někteří veteráni pamatovat z původní hry Guild Wars. S jistotou se objeví staré známé postavy jako Palawa Joko a jeho armáda nemrtvých, ale hlavní náplní bude boj s bohem ohně a války Balthazarem, jehož síly každou minutou rostou. Narozdíl od posledního expansionu Heart of Thorns, kdy jsme s draky bojovali, budeme je nyní chránit, neboť vyšly najevo nové skutečnosti o možných katastrofických následcích, které by postihly náš kontinent Tyria, pokud by byl další drak zabit. Dalším rozdílem oproti HoT bude rozvržení map. Heart of Thorns mapy byly laděné vertikálně - malá rozloha, ovšem mnoho výškových úrovní, každá hustě osídlená nepřáteli a nebezpečnými úkoly. To se dokonale snoubilo s hlavní schopností přidanou v HoT - gliding neboli plachtění. PoF naproti tomu přináší něco jiného - mounti. Po odemčení si hráč bude moct osedlat 4 různé mounty, každý s unikátními schopnostmi překonávat překážky a pohybovat se po náročném pouštním terénu. Proto budou všechny nové mapy spíše horizontálního charakteru. Velká a rozlehlá plocha, kterou hráč zdolává na zádech svého věrného mounta. Nemyslete si ovšem, že jsou nové mapy pusté a prázdné. Každá je posetá velkým množstvím úkolů a výzev, které hráč musí překonat. A samozřejmě také odměny, které těmto výzvám přísluší. V neposlední řadě se můžeme těšit na 9 nových elitních specializací, což jsou možnosti jak od základu přebudovat svoji postavu ze základní hry a hrát ji zcela novým způsobem, využívajíce nových a jedinečných schopností.

  Pokud vás nové rozšíření GW2 zaujme nebo si alespoň budete chtít vyzkoušet zdarma základní verzi hry, budu se na vás těšit. ;)
   
  • Líbí Líbí x 2
  • Děkuji! Děkuji! x 1
 2.  
 3. Tweety

  Tweety Registered

  Offline
  Registrován:
  01. února 2011
  doporučuju tuto hru i Tarase a jeho kamarády, dokážou vás protáhnout dungem pro 5 lidí ve dvou :D
   
  • Líbí Líbí x 1
  • Zábavné Zábavné x 1

Sdílej tuto stránku