1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Grissom Academy

Vlákno v 'Kvadrant ostatních' založil Tyrael888 14. července 2018.

1. Tyrael888

Tyrael888 Registered

Jedna sa o stanicu z hry Mass Effect.
    Nechystám sa ju stavať hneď po schválení len si tu dopredu pripravujem projekt.
    Zatiaľ je to v stadiu navrhu a po prvom dni vidieť zo snímkov že zakladný tvar je už hotový už len nejake tie detaily a trochu to ofarbiť.
    Samotná stanica je kompletne prestavaná podľa predlohy (viď. obr.1) zo zakladného 3d Modelu ktorí mi poskytol Donut.
    Nakoľko bol nesimetrický a niektore časti nezodpovedali uplne originalu tak som ho ponaťahoval ručne pri prestavbe takže sa podoba viac originalu.
    Momentálne ma na dĺžku 891 blokov takže to nieje nič obrovské len niečo okolo 360 000 blokov.
    Hotova stavba bude hlavne šedá teda stone, tmavo a svetlošeda vlna a po stranach sealanterny v kombinacii z modrim sklom ako osvetlenie.
    G.jpg G1.PNG G2.PNG

• Líbí Líbí x 8
  2.  
  3. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

to bych chtěl vidět postavené na serveru, ještě sem pak dej fotky až to budeš mít barevné než začneš stavět :)

4. Tyrael888

Tyrael888 Registered

A FEW MOMENTS LATER.

g3.PNG G4.PNG

• Líbí Líbí x 4
  5. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

A tos to chtěl po mě odetailovat, to já bych to tak brzo neměl a určitě by to bylo ošklivější. Ta koule by chtěla trochu zjemnit, jako ubrat barvu bych řekl, konstrukce na ni je dobrá.

Máš to hezký.

Koule je z vlny ? Co takhle sklo cyan/šedé nevim, a pod tim sklem až ta modrá, teď je taková že až moc svítí.

Poslední úprava: 15. července 2018
    • Souhlasím Souhlasím x 2
  6. Tyrael888

Tyrael888 Registered

zatial je len čisto z modrej vlny premyslam ako interieri ci sa mi chce alebo nie ak ich nebudem riesit zrejme to ostane ako je ina ba to natiahnem dalsiu vrstbu skla aky to dostalo lesk teda neviem ako sa to zatvari na dyn
    a ak sa dodatocne rozhodnem pre interier tak len odoberiem cast modrej vlny pod sklom
    Momentalne sa nudim tak rendrujem tu je pokus jedna nakolko pracujem v programe chunky prvy krat tak je to len pokus
    G5.jpg

• Líbí Líbí x 1
  7. Tyrael888

Tyrael888 Registered

A este dva. teraz uz aj zo zapnutymi svetlami :)
    G6.png G7.png

• Líbí Líbí x 1
  8. scor78

scor78 Registered

Chunky ještě existuje? Už dlouho jsem ho nepoužil a skoro na něj i zapomněl. Na to, že ho používáš prvně Tyro, tak je to pěkné, hlavně se ti povedl ten druhý render.

9. RoyalDonut

RoyalDonut Moderátor

nejlepší je udělat to bez pozadí , s transparentnim pozadim(transparent sky), a obrázek dát dodatečně třeba ve photoshopu, pak je tam hezkej neroztaženej

10. Tyrael888

Tyrael888 Registered

no jo na to som nemohl prist ako tam dostať obrazok aby ho neposralo ale mam ich obrovsku zasobu a google to isti :)
    keby ten render netrval pol hodinu tak by som sa s tym pohral aj viac :)

11. Tyrael888

Tyrael888 Registered

No podarilo sa mi tu stanicu o kusok natiahnut pomocou MC edit a dokonca som opravil aj vsetky chyby ktore tym vznikly. tiez som spravil prostrednu gulu z dvoch vrstiev pre pripad zeby sa robil interier.
    test.PNG
    Konecny rozmer stanice je +- 1100x660x255

Grissom_Academy_from_space.png G8.jpg

• Líbí Líbí x 10

Sdílej tuto stránku