1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Extracells

Vlákno v 'Diskuze & Offtopic & Bugy' založil derby00 18. února 2015.

1. derby00

derby00 VIP

Ahoj,
    rád bych připojil pro další případné experimentátory první poznatky z používání přidaného modu Extracells...

1) A to bych zdůraynil všem jao varování, prostě to není AlgorithmX2 ;) Takže ačkoliv AE2 je skvěle zpracované, EC oproti tomu brutálně laguje při přesunu tekutin z/do AE systému, vždy když se začne kapalina přesouvat, nastane ztráta min 25 FPS...

2) Fluid import bus nepřijímá všechny tekutiny, z toho co jsem zkoušel, např. nepřijme GT Glue ačkoliv ho v cellce Fluid terminal přijme. Dá se vyřešit "přepumpováním" např. přes GT pump do Fluid interface. Pak již vše v pořádku - nezkoušel jsem na glue export bus, tak snad nebude stejný problém...

3) Fluid interface - má interface na "posílání" bufferovaných tekutin nevím jak u jiných modů a zda je to úmysl, ale tekutina neodchází automaticky, je ji potřeba vypumpovat z interface stejně jako z tanku...

4) Optický bug s GT - Nelekejte se, že se vám GT trubky na export/import bus opticky nenapojí, ve skutečnosti jsou připojené a pumpují z/do trubek tekutinu....

5) Sem tam mě z AE autocraftu zmizí standartní export/import busy a ukazují se pouze ty Fluid....

Toliko prozatím mé postřehy, pokud máte své, neváhejte se s ostatními podělit...
    Dnes jsem se konečně dokopal k experimentu nápadu s kterým přišel Fisa1 a to zkusit neskladovat tekutiny pomocí Fluid Cell, ale pomocí Storage buss do např. Drummu...
    Zapojil jsem separátní AE síť aby se vyloučily "ruchy" teoreticky možné spojením sítě s itemy i fluidy.

Výsledek je následující v testovaných kombinacích:

Přeprava tekutiny Drumm - Fluid storage bus - AE Net - Fluid Export bus - Drumm = Frame Dropy cca 15-20fps

Přeprava tekutiny Drumm - Fluid storage bus - AE Net - Fluid Interface - GT Pump - GT Pipe - Drumm = Frame Dropy cca 15-20fps

Přeprava tekutiny Drumm - Fluid import bus - AE Net - Fluid storage bus - Drumm = Frame Dropy cca 15-20fps

Překvapení nastalo u přepravy Drumm - GT Pump - GT Pipe - Fluid Interface - AE Net - Fluid Storage bus - Drum - zde byly Frame Dropy 0-5 fps

Poslední úprava: 01. března 2015
    • Děkuji! Děkuji! x 1
    • Informativní Informativní x 1
  2.  
  3. derby00

derby00 VIP

Pridavam dalsi postreh z pouzivani extracells....

Storage monitor ukazuje, resp. neukazuje v tooltipu info, graficky displej zobrazuje spravne mnozstvi tekutiny v me siti, ale pokud chcete vedet co dotycny nahled je, doporucuji pridat cedulky ;)

Dale jsem dnes trochu prekopaval ae sit a rozdeloval ji na podsite. Pri tom jsem zjitil,ze storage monitor ukazuje obsah tekutin v podsiti jak se mu zlibi, nekdy standardnestandardne, jindy ukazuje na displeji tvrdosijne "nulu" a v tooltipu dokonce stridave zacne blikat nazev tekutiny a nothing....

No evidentne je jeste co zlepsovat ;)

• Děkuji! Děkuji! x 1

Sdílej tuto stránku