1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

Informace Dorazili jsme na Novus!

Vlákno v 'Informace' založil dwi 26. srpna 2015.

 1. dwi

  dwi God

  Offline
  Registrován:
  19. prosince 2010
  viceadmirál dwi | report XRW187-10 | projekt: NOVUS | 00010110 01010110 01100001 10010101
  ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯​
  Po několika hodinách usilovné práce desítek jedinců byly všechny komory naplněny přesným množstvím surovin podle poznámek operačního důstojníka. Chtěl bych jménem celé Federace poděkovat všem, kteří se štědře podíleli na shromažďování a ukládání surovin do komor. Bez Vás bychom nikdy nedosáhli tohoto dalšího kroku na cestě lidstva k Singularitě.

  Zápisky se projevily jako přesné (PRO BLIŽŠÍ INFORMACE VIZ. REPORT #XRW428-19), takže se nám podařilo uvést celý mechanizmus do funkčního stavu a uměle spustit sekvenci vedoucí k vytvoření portálu. První průzkumná výprava, žel, nebyla připravena na nepřátelské prostředí, konkrétně na extrémně vysokou úroveň radiace (LOGY DOSTUPNÉ V REPORTU #XRS040-02), která na planetě za portálem panovala, a cestu nepřežila. I přes tento politováníhodný incident se jim však podařilo zpátky odeslat záznamy, které posloužily k přípravě další výpravy o den později. Omlouváme se tímto za zdržení prací, avšak netrpělivost vyústila ve smrt tří dlouholetých výzkumných pracovníků - (JMÉNA Z DŮVODU OCHRANY SOUKROMÍ CENZUROVÁNA). Z toho důvodu jistě pochopíte, že dále postupujeme jen s maximální opatrností.

  Podařilo se objevit pozůstatky technologicky extrémně vyspělé civilizace, avšak radiace stále tvořila zásadní problém. Prozatím jsme vytvořili silové filtrační pole (PRO BLIŽŠÍ INFORMACE VIZ. REPORT #TCH142-05), takže větší část těchto pozůstatků by měla být bezpečná a nyní již otevřená veřejnosti. Nevím však, co budeme dělat nadále. Planeta stále trpí radiací z důvodu přílišného stáří hvězdy, okolo které obíhá, a není v našich možnostech vytvořit podobná filtrační pole všude. Prozatím jsou tyto pozůstatky (KÓDOVÉ OZNAČENÍ „NOVUS: SPAWN“) to jediné, k čemu máme přístup.

  ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯​
  RELEVANTNÍ STUDIE K REPORTU #XRW187-10 (ČÁSTEČNĚ ODTAJNĚNO PRO VEŘEJNOST):
  REPORT #XRW428-19: PŮVODNÍ ZPRÁVA OHLEDNĚ MATERIÁLU
  REPORT #XRS040-02: ÚROVEŇ RADIACE
  REPORT #TCH142-05: SPECIFIKACE FILTRAČNÍHO POLE
   
  • Kreativní příspěvek Kreativní příspěvek x 12
  • Líbí Líbí x 5
 2.  

Sdílej tuto stránku