1. Nelíbí se ti reklamy? Zaregistruj se a přihlaš se na fóru!

[Dodatek] CJDZ iConomy

Vlákno v 'Stará témata' založil Tweety 23. ledna 2012.

1. Tweety

Tweety Registered

iCONOMY
    Plugin, díky kterému lze prodávat a kupovat věci za peníze. Kolik jich máte zjistíte příkazem /money

Jak vytvořit truhlu pro prodej věcí.
    Nejdříve je potřeba dát 1 truhlu na zem tak, aby za ní byla zeď. Do truhly dáme materiál jen jednoho druhu např. pouze wood. Na zeď za truhlu dáme ceduli, na kterou napíšeme příkazy, jak se má prodávat.
    Je třeba na ní napsat:
    první řádek: nic
    druhý řádek: kolik jednotek se má při jednom prodeji prodat (příklad: pokud napíšu 64, tak se bude zboží v truhle prodávat po 64 kusech a méně ho nepůjde koupit)
    třetí řádek: množství peněz za kolik si lidé mohou koupit určený počet kusů dvojtečka množství peněz za kolik lidé mohou prodat určený počet kusu na druhém řádku (příklad: 10:5 znamená, že za 10 peněz koupí 64 kusů věci a za 5 mi stejný počet prodají)
    Pokud chcete výrobek pouze prodávat nepište už dvojtečku a číslo.
    čtvrtý řádek: název věci, která je v truhle a se kterou se má obchodovat, pokud se název skládá z více slov, můžete dávat podtržítko (příklad: wooden_planks), funguje i s mezerou
    klik na DONE - objeví se hláška, že obchod byl vytvořen (za poplatek 10 peněz) a truhla byla automaticky zamknuta, věci na tabulce se změní, pokud jsem to dělal já, tak tam bude:

Paulos007
    64
    B 10:5 S
    Wooden_Planks

Vy jako tvůrce nemůžete kupovat, pokud na tabulku kliknete pravým, otevře se truhla pro dodání nových věci na prodej.

Obsluha pokud jsem zákazník:
    Kliknutí nejdou vzít zpět!
    Levým kliknutím myši na tabulku nad truhlou koupím množství udané ta tabuli za cenu, která tam je. V mém případě za 10 peněz 64 kusů dřevěných desek.

Pravým kliknutím myši na tabulku nad truhlou prodám udané množství na tabuli za cenu, která je udaná. V mém případě za 5 peněz by mi někdo mohl prodat 64 kusů desek.

Zrušení obchodující bedny (změna ceny):
    Stačí odkopat ceduli (bedna zůstane zamknuta pro vás). Poté klasicky jako ve hře, jak vás napadne. Nebo třeba jen změnit cenu a dát ceduli znova. Opět za poplatek! Poplatek se vám vrátí, pokud obchod zrušíte.

Jak prodat enchantnuté itemy:
    Na poslední řádek shopu je potřeba napsat celé ID předmětu včetně dodatku za pomlčkou. Například Dia krumpáč s Unbreaking II má item id "278-am".

Celé ID předmětu jde zjistit pomocí příkazu /iteminfo

video anglicky:

tak snad je tam všechno a bez chyb, poplatek mi to nestrhávalo, tak nevim :)
    můžete to někdo hodit někam na hlavní stránku popřípadě upravovat, psal jsem to dost polopaticky, abych to pochopil i já, když si to zítra přečtu :)

jo jinak funguje drop transfer, tak opravit v CJDZ na majncraft.cz

• Líbí Líbí x 6
  2.  
  3. Vergis

Vergis Celebrita

CJDZ se musí předělat, rozhodně díky za sepsání - bylo to potřeba.

• Líbí Líbí x 1
  4. Tweety

Tweety Registered

stačilo by v tom CJDZ prostě jen téma, jako třeba iConomy a odkaz na topic tady na fóru :)

5. Termiter

Termiter Modelátor

Při zrušení shopu se ti vrátí zřizovací poplatek.
    A názvy mohou obsahovat mezery.

• Líbí Líbí x 1
  6. Tweety

Tweety Registered

díky, opravil jsem to

7. drobek

drobek Registered

Ahoj, dnes jsme dumali nad tím jak prodat enchantnutý item. Našel jsem na netu návod. Na poslední řádek shopu je potřeba napsat celé ID předmětu včetně dodatku za pomlčkou. Například Dia krumpáč s Unbreaking II má item id "278-am".

Celé ID předmětu jde zjistit pomocí příkazu /iteminfo
    Třeba ten můj krumpáč: http://dl.dropbox.com/u/13494580/2012-01-24_21.08.26.png

• Líbí Líbí x 2
  8. Safoo

Safoo Dr. John Zoidberg

paráda, nevedel som že sa dajú predávať aj enchantované itemy. :)

9. Vergis

Vergis Celebrita

Nahozeno do CJDZ (spolu s dalšími úpravami). Konečně. :)

• Líbí Líbí x 1
  10. _CJ_

_CJ_ while(true); ♾

jeste ti tu chybi jak poslat penize nekomu primo

/money pay jmeno pocet_penez

• Líbí Líbí x 1
  11. Vergis

Vergis Celebrita

Vida, doplním.

Sdílej tuto stránku